0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......

22 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bakkala ekmeğe de gidiyor deseydin.

Ne anlar küçücük bebek Allah aşkına buna takılıp üzülme :D
(2,529 puan) tarafından
Kız bişey diyince ben üç tane büyüttüm diyo bide. Ne bileyim bende diyorum niye böyle dedi bakmaz ki daha diye düşünüyorum
(14,003 puan) tarafından
Benim oğlum 20 aylık adıyla seslenince ne zaman baktı hatırlamıyorum kaynanan da hatirlamiyordur laf olsun torba dolsun işte :D
(612 puan) tarafından
Doğar doğmaz bakmış galiba kaynananınki :) şaka gibi insanlar ya 70 günlük bebek ancak etrafını tanımaya başlar, ismini nerden bilsin. Bu eskilerin hepsinin çocuğu süper bebekmis ama işte hayat bu hale getirmiş:)
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Kaynanan iyimi? 71 günlük bebek ya nasıl dönüp baksın hemen 
(2,529 puan) tarafından
Sorması bile garibime gitti. Öyle şeyler diyince sanki kızımda eksiklik varmış gibi düşündürüyor beni. Benim aklıma bile gelmedi adını söyleyince bakmaması çünkü daha küçücük. Ama o çağırınca bakmıyor mu diyince içime kurt düşürüyor
(44,604 puan) tarafından
Kız sen iki konuş bida hani ses cikariyomu yani anne ne bekliyom daha iki aylık kalksın senle sohbetmi etsin de tövbe allahim
0 oy
(7,808 puan) tarafından
Küçücük bebek ne anlar
0 oy
(849 puan) tarafından
Eltimin çocuğu 7-8 aylıktı adına tyeni yeni tepki vermeye başlamıştı 2 aylık çocuk nereden bilsin adını
0 oy
tarafından
Kaynanani acil psikoytra götürün canım 2 aylık bebek adına nasıl bakacak kafası mı iyi acaba 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Seni tınlamiyo de :D kaynananda büyük sorun var yani 71 günlük bebege seslenince efendim demesini falan mı bekliyo

0 oy
(476 puan) tarafından

Yq Yok artık yaa :D benimkde 66 günlük daha konuşmalarıma tepki vermiyor gülmüyor adını nasıl bilsin de idrak etsin tövbe estağfurullah bu eski kafa insanlarda tez canlılık var herhalde :D

0 oy
tarafından
Hayırlı olsun kaynanan delirmiş 

Ne bekliyorlar el.kadar bebekten karşılıklı sohbet mı edecek 
0 oy
tarafından
İki aylık bebeğin ismiyle çağrısında tepki vermemesi çok normal büyükler bazen konuşmak için konuşuyorlar. Yalnız ikinci ayında bebeklere bol bol ismiyle hitap edilmesi gerekiyor bellek oluşumunun en çok şekillendiği aylardan biri ikinci ay.
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Hadi o öyle dedi sende biliyosun daha 2 buçuk aylık bebek olduğunu sen niye bu kadar kafana takiyosun ki kaynanalar herşeyden nem kapar zatn 
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra işitme testi yaptırdın mi ? Onu geçtiyse sıkıntı yoktur. Daha küçük ismiyle çağrıldığın da  nasıl baksın.
(2,529 puan) tarafından
Yapıldı canım zaten sese tepki veriyor gülüyor çığlık atıyor sese. Ama adına nasıl baksın
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Benim kızım da 70 günlük  kız ne bilmesi adını bilir mı iki aylık bebek. Allah aşkına sen de kaynanin dediklerine bakıp kafanı yorma canım. 6 aylık olunca da kosucak anne deseydin 
0 oy
tarafından
Geçen gün evi köşe bucak temizledi diyeydin 
0 oy
tarafından
Genelde 5-6 aydan sonra bakmaya başlıyorlar çağırınca O da çok fazla değil nadiren yani kaynanan da iyice abartmis
0 oy
tarafından
Hajshajhahas adamına göre muamele ediyo şahsen beni.le baya koyu sohbet eder de anaa tepki vermiyo deseydin "D litfen bazı kişilerin inter erişimine sınırlama gelsin öyle her şeyi arayamasınlar google da 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Sesin yönüne bakar ama adını nereden bilsin canım 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Senin kadar üstün zekalı değil herhalde deseydin. Hey Allah'ım ne saçma insanlar var.
0 oy
(3,021 puan) tarafından
71 günlük bebekden çok şey bekliyor. 11 aylık oğlum bile canı istemezse seslendiğimde bakmıyor. Adını ve ona seslendiğimi biliyor. Annesi olarak ben bunu fark edebiliyorum. 3 çocuk büyütmesi onu prof yapmaz. Her çocuk farklıdır hepsi ayrı özeldir. Her bebek aynı olsaydı birey olmanın hiç bir anlamı kalmazdı. Bebeğini en iyi sen tanırsın. Kaynanan bi daha 3 çocuk büyüttüm derse. Senin büyüttüklerin benim çocuğum değildi aynı çocuğu büyütmüyoruz herkes bir birinden farklı senin büyüttüğün 3 çocuk bile bir birinden farklı diye bilirsin 5 parmağın beşi de bir olmaz. 
0 oy
tarafından
Hiç gülesin yoktu kız kendi cocuklari doğduğunda bakiyordur kesin:)
0 oy
tarafından
Senin sesini duyunca tepki vermiyor deseydin hahajaah el kadar bebe yani bu ne bekliyor babaannesi 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 316 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Caresiz1 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 581 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Annembanadoymaz (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 110 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.