0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçim laktozsuz içiyor canım arada torkuda veriyorum alışsın diye 
(12,927 puan) tarafından
Hım benimki gece yemiyor 1.5 yaşında kaşık maması yediriyorum acaba kessem mi diye düşünüyorum bı yanım da 2 yaşında bırakırsın diyo
tarafından
Dr daha zayıf dedi 11 olmasi lazımmış en az benimki 9 un üzerine çıkamadı bugünde ağzı uff olmuş onu bahane buldu aç ağzını diye yemek veriyorum ağzını gösterip uff diyor yine yemedi birşey deli olcam en son
(12,927 puan) tarafından
Kaç aylık canım Mehlika ? Allahım yarabbim yemememek için ☺️☺️
tarafından
17 aylık kuzum disleride baya şişmiş hala iki tane dişi varda onlar çıkacak belkide ağrı yapıyor
(12,927 puan) tarafından
Evet onlar zorluyordur canım kıyamam ya
-Reklam-
0 oy
(3,998 puan) tarafından
Hala mama kullaniyorum ben süte gecmedim 1.5 yaşında tam uc ogun yemek uc kezde mama veriyorum
(3,998 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canim bi ara herobaby aldim kaşık mamasi isal yaptı kestim hemen bidahada vermedim onun yerine sebzeleri katip icine pirinc yada bulgur katip yapiyom meyve pureleri yapiyorum yogurduna keci boynuzu pekmezi katiyorum yiyor bu arada kızım cok istahsizdi vitamin ilacı verdi doktor supravit o duzeltti sukur simdi ne versem yiyor
tarafından
Benimki de iştahsız ya kaydedim ilacı da doktor kontrolünde sorup alayim . Sagol kuşum
(3,998 puan) tarafından
Rica ederim benim kizimda mukemmel ise yaradi iki ay once kizim 8 kiloya düşmüştü simdi 10.5 oldu hamd olsun doktoruna danis devlette karşılıyor hem bu ilaci
tarafından
Aaa öyle mi kesin bakayım ya
(3,998 puan) tarafından
Bak canım inşallah ise yarar senin bebeğinde de
0 oy
(2,565 puan) tarafından

22 aylık anne sütü :) 

Oğlum süt içmiyor canım sevmiyo 

tarafından
Ben rahatsızligim sebebiyle doktor kesmemi önerdi gönül isterdi daha emzireyim de maalesef
(2,565 puan) tarafından
Bende kesecem artık :) geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Normal süt veriyorum ben 1yaşındaki ve 2yaşındaki oğluma 

tarafından
Hangi marka kuzum
(2,702 puan) tarafından
Farketmez ki canım bimden normal süt alıyorum nerden ucuz bulursam ordan alıyorum
tarafından
Hım anladım canım
0 oy
(9 puan) tarafından
Devam sütü veriyorum en çok pinar devam sütü ama herseyin fiyatı çok yükselince artık Dost ya da Mis in devam sütünü vermeye başladım ikizlerim 2 yaşında arada günlük süt de veriyorum çoğunluk devam sütü en memnun kaldığım pinarın devam sütü 
tarafından
Bende içimin kini veriyorum canım bulamazsm mis veriyorum
0 oy
tarafından
Benimki bebelac 5 1 arada iciyordu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu