0 oy
262 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (112 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

Merhabalar kızlar sorum fırın ile ilgili dün aldım daha ilk fırınım bugün de tavuklu patates attım fırına ama 2 saat oldu pişmedi tavuğun üstü kızardı altı bembeyaz hiç pişmemiş suyuda kaynamıyor altına fırın folyosu  serdim tam aklıma gelmedi ama firın için altına serilenlerden acaba ondan mı anlamadım neden pişmiyor patateslerim hep çiğ napıcm şindi şuan attığim Şekil pişiyir 2 saat oldu ya hiçmi pişmez altı

16 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Az yakından düğmelerin resmini atar mısın 
(112 puan) tarafından
Attım canım
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Sadece üstü açıp altı açmamış olabilirmisin
(112 puan) tarafından
Yok canım 2 taraflı yaptım her şeyini ayarladım pişmiyor
(659 puan) tarafından
Derece 100de galiba ama 100dede tavuk patates pişmezki
0 oy
tarafından
Benim de buna benzer ama markası farklı çok memnunum ven canım altı üstü çok güzel bir yapıyor 
(112 puan) tarafından
Benimki neden olmuyor anlamadım
tarafından
Yakından o düğmelerin fotosunu atar misn canim
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benim fırında öyle ya bu evdeki ankastre olacak birde tavukları cevir üstü kızarsın 
0 oy
(845 puan) tarafından
Belki yeni diye pişirmemistir kullanıldıkça pişme süresi de kısalır diye düşünüyorum ☺️
0 oy
(108 puan) tarafından
Sorunu nazar değmiş canım fotoyu gören dememiş bence hayırlı olsun :-D
(112 puan) tarafından
Teşekür ederim canım
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun dememısler heralde :D nazar etmısler 

(112 puan) tarafından
Olabilir valla☺️
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Dereceyi en az 200 yapman lazım 
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Aynı fırondam kullanıyorum hiç öyle bir sorun yaşamadım güzel pişiriyor. Düğmeleri at demişler de eski fotoyu atmışsın sanırım şuan fırın açıkken Düğmeleri çekip atarsan bakayım. 
(112 puan) tarafından
Attım canım şuan içindeyken attım altı hiç pişmemiş 2 saat oldu
(112 puan) tarafından
Suyu da kaynamıyor anlamadim
(2,709 puan) tarafından
Alta al tepsiyi bir de fan da aç canım
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Alt üst acmamissin ve 100 derecede pismez ve zamanlayıcısı ayarlanan gerek
0 oy
tarafından
Sen ayarını yapmamissn benimde bundan çok güzel pisiyo
(112 puan) tarafından
Evet canım ısıtım valla
tarafından
Pişirir canm ne yemek yapıyon sen   kuzum o saat durdumu saati kaça almissan bidaha aynısını alcksn birde o içindeki ızgarayı 2ci çizgiye koyucksnbust taraftan
tarafından
Ozamn iyi kuzum
(112 puan) tarafından
2. Çizgide cnm
tarafından
Hmm iyi ozamn cnm
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kuzum alt üst fana gelmemiş çizgi sanırım tanımlanmamış bazen takılı kalır çevirdiğin yere okur önce üste çevirerek gidiyorsun ya orayı okumuştur sonra biraz hızlı çevirdiysen atlamıştor kalmıştır üstte çünkü tam oturmamış 100 derece de görünüyor tavuk pişmez ki bende bugun yaptık 190 da pişiriyorum genelde 
(112 puan) tarafından
O şuanki değil canım dün geldiğinde kalmış öyle şuan 240 ta bişiyir altlı üstlü
(1,015 puan) tarafından
Sıkıntı görünmüyor ama
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Tavuklu patatesi 240 derecede pişir benim fırınım da aynısı 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bu fırını kullananlar çok memnun . Çok da güzel pişiriyor aslında .
(112 puan) tarafından
Demekki ben yapamadım suyu ne kaynıyir ne pişiyor
(1,845 puan) tarafından
Hala pismiyor mu ? Neden acaba
(112 puan) tarafından
Valla ne suyu kaynıyor ne pişiyor pişmiyor altı yine beyaz alt üstüne çevirdim şimdi
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Benim fırınımın aynısıııı... Annemde de bu var. Anneminki daha iyi çıktı benim ki sıkıntılı biraz. 100 derece de bile 200 derece gibi çalışıyor. ... Sen derecesini düşük tutmuşsun 100 derecede patates yemeği pişmez... Bir de turbo modu açma çok hızlı yakıyor yemekleri turbo modu kötğ
0 oy
tarafından
Bı an önce ayarlamaya çalış fırın gibi aletler dünyanın elektriğini yakar 2 saatte .ustu kizardiysa altı pismediyse alt ayarına bakman lazımmiş demekki belki az ayarda acmissindir orayida 
tarafından
Parasıyla trendyoldan falan alırsın başka baştan kurtulduğunu iyi oldu sonra basın agrirdi bişey alırken değişim iade falan gibi seylerine bak hakkını al ben 4 senelik evliyim hala firinm yok adam akıllı kek yapıp yiyemedim şu evde inşallah bende alırım sürekli kekler yaparım :)))
(112 puan) tarafından
İnşallah olur senin de canım valla benimde yoktu aldık pişman oldum aldıgıma inşalah gelirler de alırlar parayıda verirler
tarafından
Verirler canım zaten yeni kullandin rezidansı bozuk dedin bişey olmaz inşallah kuzucuk
(112 puan) tarafından
İnşallah canım çok saģl
tarafından
Ne demek canimcım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
21 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ☀️❣gülperim☀️❣ (6,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...