0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
Merhaba kayınvalidem ile birlikte oturuyoruz aslında pekte oturuyoruz sayılmaz 1 yılda bizde 3 4 ay kalır en fazla gezer çocuklarının arasında sağolsun o konuda anlayışıdır da misafir gelecek olsa beni değil kayannamı ararlar bi torunu bize kalmaya gelir kapı çalınınca haberim olur ayrıca 3 gün oldu doğum yapalı başka torunu gelecek yine kaynanamı arıyor bebek görmeye geleceklermiş çok canım sıkıldı eşime söylesem (ters biri eşim bide annecidir ama öyle görünmez sözde) bunu mu sorun ettin şimdi der tartışır durup dururken lohusa felan dinlemez yani kendimi üzmek istemiyorum yanlış mı düşünüyorum siz olsanız ne yaparsınız uf ya

10 Cevaplar

0 oy
(1,030 puan) tarafından
Canım benimde annemi aramışlar di birkaç kişi numaram yok diye ben sorun etmedim açıkçası
(129 puan) tarafından
Ama numaram var hepsinde
(1,030 puan) tarafından
Bebekle ilgilendiğin için rahatsız etmek te istemeyebilirler yani benimde başıma geldi ama ben hiç sorun etmedim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sorun edecek bir durum.yok canim. Kayinvalidene soyle anne misafir geleceği zaman bana söyle hazirligim.olsun bileyim de . Orta yolu bulursunuz bu sekilde
(129 puan) tarafından
Umarım teşekkürler
0 oy
(416 puan) tarafından
Aslında çok büyütecek bı mesele değil bizim buralardada eğer beraber oturuyorsan evde büyük kimse o aranır musaitmisiniz diye sorulur saygıdan  ha kalmaya gelecekler başka tabi kaynanan sana söylemesi lazım   ama açıksa dert etme bak ne güzel anlayislilarmis sürekli senin yanında değilmiş gidip diğer çocuklarında geziyomus  millet neler yasiyo boşver bebeğine odaklan lohusaligin tadını çıkar canım iy günlerde büyüt bebegini
(129 puan) tarafından
Teşekkürler de 40 yaşındayım ve yok sayılmak insanın zoruna gidiyor
(416 puan) tarafından
Anladım canim konuş istersen uygun bı dille konus istersen kaynananla rabbim huzur mutluluk versin
(129 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(444 puan) tarafından
Ben bu yüzden kavga ettim daha doğrusu herşey birikti altli üstlüyüm bende beni insan hesabina alip akrabalarinin birisi bile aramadi hurraaa geldiler. Bide gurbetteyim hep kaynanama sordular gelcez diye ben ses etmedim o lohusa halimle bi kere öf pof yaptim kaynanam ordan bi başladı çıldırdı resmen beni sinir etmek icin herseyi yapti bebegi uyutmasini vs istemedim inadima uyuttu kucağına bile almasini istemedim en son kavga ettik çok büyük sonra kayinpederim araya girdi ben bidaha konusunu acmadim hicbisey yokmus gibiyiz suanda. Neyi istiyosan veya istemiyosan söyle istemedigin hicbirseyi yapma sana tavsiyem. Ve kocan sana hak verse bile asla söylemez ben eşimi cok seviyorum onunda beni sevdigini düşünüyorum ama anneme gidicem dedim bana gitme demedi. Anneleri için herşeyi yaparlar istemediğin şeyleri söyle içinde tutma ama her zaman sen haklı olacak şekilde söyle
(129 puan) tarafından
Kesinlikle içimde kalsın istemiyorum umarım düzgün şekilde rahatsızlığımı dile getiririm
(444 puan) tarafından
Aynen öyle yap canim tartisma hicbiryere getirmiyor bide seni suçlu gösterirler sen kötü olursun güzel bir dille anlat kendini
0 oy
tarafından
Anne biri geleceği zaman bana haber ver ona göre ben yemek vs hazırlıklı olayım kapı çalınca haberim oluyor hep hazırlıksız yakalanıyorum de 
(129 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sorsan ona da  benim yanımdayken aradıklaronda haber veriyorlar der
0 oy
(570 puan) tarafından
Kaynanan büyük olduğu için ona ayıp olur diye onu aramışlardr benimde annemi ararlardı bazen kaynanamı sorun etme 
(129 puan) tarafından
Sağol umarım etmem
(570 puan) tarafından
Lohusalıktan herşey zoruna gider bende öyleydim
0 oy
tarafından
Aramalarında sakınca yok yeni doğum yaptığın için musayit olmayabilirisn çocuk emzirisin lohusasin diye aramış olabilirler .kaynanan haber veriyosa sknti değil canım
(129 puan) tarafından
Bu durum sadece lohusalık için geçerli değil ki bende 3 ay kalıyorsa 3 ayda da gelen onu arıyor hep son an son dakika öğreniyorum hani ben bu evde olmasam zahmet edip söylemi ek o derece
0 oy
tarafından
Sen yine birliksin biz farklı sokaklarda oturduğumuz halde kayınvalidemi arıyorlarr valla bir kere dedi misafir gelicek nereye gidiyorsunuz dedi ki bize haber vermedii sana haber vermiş bize gelen bizi arasın o gündür küs bizlee :)) 
(129 puan) tarafından
Ay ne güzel demişsin :))
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Lohusalık tandır canım ya bizde oyleydik çok zordu ya o günler oyuzden kendine dert etme ama.istersen kaynanana şöyle anne biri gelince Bada şöyle ona göre hazırlık yapayım de
(129 puan) tarafından
Sanmıyorum öncesinde de tuhaf geliyordu sanırım birikti şimdi lohusalık hassasiyetle daha da dikkatimi çekti
0 oy
(4,915 puan) tarafından
Benimde öyleydi senede 1 gelirler onun akrabaları onu ararlar gelmeden şimdi 4 sene olacak evli olalı yeni yeni numarası olanlar beni arıyor geline biraz yabancılık oluyor canim kafana takacak bir şey degil
(129 puan) tarafından
Benim de 3 yıl oldu bakalım beni aramayı akıl edecekler mi?
(4,915 puan) tarafından
Valla benimde çok zoruma gidiyordu beni saymadan kaynanami aramaları sonuçta gelip benim.evimde yiyip içiyorsun demi ama bende sohbet muhabbete başlayınca aramaya başladılar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 2,053 göst.
1 Mart 2019 Aile kategorisinde Ilgin2017 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 251 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde Myangell (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 462 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.