0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Kızlar memelerim komple leke ve hala öle kzım 4 ay bitti yeni 5 aya girdi ne kahvrengi hamile çizgisi nede lekeler hepsi duryor öylece bazen üzlüyorum kızıma bakınca üzüntüm geçiyor rabbime şükür sağlıklı kızım var diyorum ama lekeler de eşimden dolayı kafana takıyorum bakmıyor bana pek 

5 Cevaplar

+1 oy
(254 puan) tarafından

Geçiyor sanırım zamanla 7 aylık oldu kızı. Kalmadı bende ama düşünüyorum 4 aylıkken falan geçmemişti daha linegra çizgisi falan yüzümde özel bölgemde hep lekeler oluşmuştu hepsi geçti saçma ama annem lohusayken terledikçe saçlarımla silmiştim yüzümü lekeler geçsin diye bende gönlü olsun diye bir şey demedim :D

(179 puan) tarafından
Bende yaptım onu sildim ama bilniyorum bekliyorum öyle çatlak ta çok da neyse
(254 puan) tarafından
Ya canım bende de çatlak çok harita gibi ama Bi Krem aldım instagramdan normalde hiç inanmam öyle kremler o sıra çok üzülüyordum çatlaklarıma bir ümit deyip aldım çokta iyi geldi istersen reklam olmasın özelden yazarım kremi sana
(179 puan) tarafından
Baktım kuzum
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Benimde eşim normal doğum yaptım bu arada dikişim var die midesini bulandirdi odur budur odama bile almıyorum biz bunlara evlat doguralim bunların yaptığına bak ya tabi benim eşimle başka sorunlarimda olduğu için onu hiç umursamıyorum nefret ediyorum kendinden artık kendisi beni sevmiyorsun diyor 
(416 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun o pislik yavruma kurban olsun inşallah yemin ederim ölse bir damla yaş akmaz gözümden
(179 puan) tarafından
Kıyamam sana ben kuzum git devlete sığın desen küçücük çocuk sıcacık evinden olacak ailen yokmu seni gelip alsa
(416 puan) tarafından
Annem ben 2 yaşındayken vefat etti babam evlendi üvey anne yüzünden bakmadı bize küçük yaşta evlendirdi bunları cekiyorsam hepsi babamın yüzünden boşansam kimse kapısını açmaz
(179 puan) tarafından
Kuzum kocanı ayart o zaman baştan çıkar düzelsin töbe töbe napalım eskisi gibi ol düzeltsin kendini üzme sende rabbim yardım eder Bn yatayım Allaha ematesib
(416 puan) tarafından
Sende Allah'a emanet ol
0 oy
(416 puan) tarafından
Kafana takma sütüne geçer bebekde huzursuz olur 
(179 puan) tarafından
Tamam inşlh
0 oy
tarafından
Geçer cnm.bndeki doğum çizgisi bir seneden fazla sürdü vardı.dogumdan sonra da leke oldu gecti 19 ay oldu doğum yapalı
(179 puan) tarafından
Üzdün 19 aymı o kadar bekleyeceğim mi neyse sabır ve dua bol bol sevindim en azından geçmiş
0 oy
(502 puan) tarafından
Ruşr taşı kullan yüzümde vardı baya hafifledi
(179 puan) tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 477 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Derinerim (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tompislerim (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 316 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esoss2344 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
18 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,228 cevap

34,887 kullanıcı

...