0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ânnem Kalacaktı vefat etti esimde gelmiyor farklı şehirde sancılar başlayınca ambulansı arasam gelir götürürmu

17 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Eşin izin alamıyor mu kaynanan falan yok mu kardeisn 
tarafından
Esim evden çalışıyor ben neneme bakıyorum gel 1 ay kala benle kal diyorum gelmiyor
(2,501 puan) tarafından
Evden çalıştığı halde gelmiyor mu çok şaşırdım ya valla ne diyeceğimi şaşırdım doğum kolay degilki ambulans yazmışsın hastaneye tek gitmek çok kötü ya
tarafından
Evet nenem de yaşlı gelemez benle annesi olunca hemen gidiyor beni otobüs durağına bırakıyor
(2,501 puan) tarafından
Onun çocuğu ya seni ne diye aldı sana sahip cikmiyorduysa
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Offfff yavrum yerin nerde senin kaynana falan yokmu ambulans seni götürür tabikide telefonu yanından ayrıma 

tarafından
Kaynana istemiyorum çok kötü biri
0 oy
(177 puan) tarafından
Başın sağolsun. Evet gelir götürür cnm 
0 oy
tarafından
Evet gelir götürür canm eşin nie gelmiyor kayınvaliden yokmu 

Başın saolsn kuzum çok üzüldm
0 oy
(416 puan) tarafından
Gelir tabiki ambulans   Rabb'im yardımcın olsun inşallah bı nefeste kurtulursun inşallah
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Gelir tabi eşinin tarafındanda kimse yok mu canım 
0 oy
tarafından
Hangi şehirdesin canım 
tarafından
Istanbul
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Nenene ne kadar süre bakacaksın canım orada kendi evine geç nenen ile. 
tarafından
Nenemi istemiyolar
(169 puan) tarafından
Kusur BKMa ama nenende neden kilosun bu drumda önce bbgini kndni düşünmen gerek
tarafından
Kimsesi yok ne yapım allahim ya
(169 puan) tarafından
Şimdide senin kimsen yok Allah bbgini sağlıkla kucgina almyi nasip etsin nediiim
(10,387 puan) tarafından
Atarlanman gereken yer burası değil canım. Eşin ile nasıl iletişimin var bilmiyorum ama sen çaresizsen o çaren olmak zorunda. Yoksa buna evlilik denmez. Eşinin seni evde istemesi normal ama neneni bırakacak yerinin olmadığını kabul edip ortak yol bulmaya çalışmalısınız.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim tabiki ambulans gelir götürür. Güçlü ol hayatın boyunca böyle durmak gerekecek belli bazen böyle yalnız altından kalmak gereken güç durumlar oluyor. Hemşireler de yardim eder sıkma canını 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun. Doğum için ambulans gelir inşallah perişan olmazsınız ama sonra ne olacak..

Doğumdan sonra evinize gidecek misiniz nineniz çok mu yaşlı siz mi bakacaksınız hep. Bakım evi düşünülebilir nineniz için
tarafından
Yok kimseye bırakmam ben bakacagim
(1,928 puan) tarafından
Evinize gitmeyecek misin doğum sonrası
0 oy
(457 puan) tarafından
Normal dogurursan bakarsın canım annem de bizleri tek gidip doğurup gelmiş sezaryen doğum sonrası daha zor hayırlı doğumlar 
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Off kıyamam yaaa o eşinde allahindan bulsun vicdansiz
0 oy
(188 puan) tarafından
Başınız sağ olsun, sabırlar dilerim... Yavrunuzu da sağlıkla kucağınıza alın inşallah.. 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Canım bebek olunca nasıl bakıcaksın nenene bu çözük deilki belli eşın bu durum yüzünden de tavır koymuş olabilir haklı demiyorum tabiki ama mutlaka nenein ya yaşlılık ya dulluk maaşı vardır bakıcı tutman lazım böyle olmaz ki
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Normal dogum olsa bakarsin da sezeryan olunca ilk gun zor hasyahanede birisi yaninda olmaali 
0 oy
tarafından
Istanbulun neresindesin birkaç kadın anlaşıp gelelim bence
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım neredesin yakışan ben geliyim ya kıyamam sana zor olur tek başına ambulans gelir alır da o ağrı ile nasıl bakicak sin tek başına kıyamam sana 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 607 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yagmurelisa2 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 497 göst.
6 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣AYSUDEMIRCIOGLU❣ (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
1 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,456 soru

11,391,226 cevap

34,899 kullanıcı

...