+1 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğimi emziriyorum yataktan kalkıp dibimdeki beşiğe koyana kadar öyle bir gıcırdıyorki bebek geri uyanıyor bıktım artık gıcırdama nasıl çözülür ? Ayrıca kapıları kapatmak için kolunu eğince de bir sürü gıcırdıyor son çare kapıları tam örtmüyoruz ama bu yatak gıcırdaması beni bitirdi zaten bebeğim zor uyuyor en ufak sese gözünü açıverşyor. Yatağın her yerinden geliyor gıcırdama 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Biz kapılara az bir yağ süreriz de yatağı bilmiyorum canım 
tarafından
Neresine yağ sürüyorsunuz
tarafından
Menteşe yerlerine canım az bir yağ pamuğa sür veya bir beze sür güzelce o menteşelere
-Reklam-
+1 oy
tarafından
WD40 alıp gıcırdaması muhtemel yerlere sıkıyorsun 
tarafından
Bazadan kaynaklı diyolar
tarafından
Bazanın neresi oralara sık genelde kaldırdıģindaki amortisörler varya onun birleşim yerinden gıcırdayabilir muhtemel yerler neresi ise oralara sık
(5,108 puan) tarafından
Biz bu fyznin dediği bu WD40 yöntemi yaptık gıcırdama tamamen gitti çok şükür
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bazadan kaynaklı benimde öle naptiysak gitmiyo bazayi degistirceksin
tarafından
Of ya oda zor
0 oy
tarafından
Benim de yatağım gıcırdamaya başladı. Bebeğim de en ufak sese uyanır.
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yatağın başlığa çok değiyor olabilir süngeri yani . Kapı kollarını gicirdayan yerleri de yağlayın.
0 oy
(416 puan) tarafından
Kapı menteşeleri ne biraz yağ sürünce çözümü kolayda yatağın yayları bozulmustur büyük ihtimal çözümünü bulursan banada de 11 yıllık yatağım.gicirdiyo bazen
0 oy
(86 puan) tarafından
Kizlar benimde bazam gicirdiyo hani bazanin inip kalkmasini saglayan pistonlar var ya oraya yag surun biraz etki ediyo sonra tekrardan gicirdiyo ama yinede iyidir
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Valla ben çözüm bulamadım yatağa ondan odasını ayırdım 1 yaşında 
0 oy
tarafından
Cnm o gicirdamanin caresi yok benimkide oyle. Sen bebegi sese alistir uyudugu ortam cok sessuz olmasin gunduzleri
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bazadandir o demilrini yağla geçiyor 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Yatağa çözüm olduğunu sanmam bizimkide öyle değişmesi lazım 11 yıl oldu gacur gucur sürekli kapıları da yağlamalısın canım kesilir gicirdamasi
0 oy
tarafından
Bazadan o bacım bazayi değiştirin 
0 oy
tarafından
Bebegını beyaz gurultu sesıne alıstır yatak gıdırması o zaman pek umrunda olmaz :) 
0 oy
tarafından
Bazayi kaldır kenarda bazayi tutan iki demir var yağ sür geçiyor
0 oy
tarafından
Bazadan oluyo o bazanon kapanan kısmına ince bi örtü gibi bişey koy o zaman gıcırdama azalır 
0 oy
(44 puan) tarafından
Benim bazada oyleydi canim bazanin amortisorleri varya cubuk gibi bazanin bas kisminda onlari soktum gicirdamiyo simdi dene istersen  
0 oy
(3,146 puan) tarafından
Bazanın demirlerine yağ sür canım bizimki de öyleydi
0 oy
tarafından

Ters düz yap ayak uucunu baş ucuna getir

Kapıyada bulaşık deterjanı sürüyorum ben yağ sürünce zamanla toz topluyo o yağlar hiç temiz gözükmüyor
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Benimde bebegimin beşiği gicirdiyor. Sallarken sesten geri uyanıyor  sallamayınca da çok zor uyuyor:'( Nolucak bilmiyorum eşim baktı ama hala ayni

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kuzu bnmde oleydim bazayi actm ray kisimlari var ya pamukla yağ sürdüm biraz hafifledi vidalara kdr sürdüm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 548 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 368 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ezgi (31 puan) tarafından soruldu

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...