0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Hanımlar eşimle korunuyoruz yani o korunuyor çünkü 6 aylık  bebeğim var  ve ben hap kullanamıyorum   bu yüzden eşim korunuyordu yani eminiz olmaması gerektiğinden ama reglim 3  4 gün gecikti böyle olan varmı yani çok endişeliyim 

Bebek olmasindan değil aslında yani bebek severim ama yeni bebeğim var ve onu hakkıyla büyütmek istiyorum yani çok tuhaf hissediyorum bı tarafım bebek olsun istiyo bı tarafım korkuyo emin değilim 

:ermm:

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar kahve rengi lekelenme var sanırım birde kaşık ve karın ağrısı hafif 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Test yap kan ver canm 
tarafından
Alican bu gün test ama sonucundan korkuyorum biraz
tarafından
Olmuşla ölmüşe çağre yok canm
tarafından
Öyle canım ama dediğim gibi ikinci olunca şaşırıp yetememekten korkuyorum
0 oy
(431 puan) tarafından
Benim de gecikti öldm öldüm dirildm kan testi verdim,test yaptım sonuç negatif çıktı.bir hafta gecikti,iki gün önce oldum çok şükür.test yapın bence sizde☺️
tarafından
Ya emziriyorum o yüzden gecikebilirmi bilmiyorum ama yani regl olana kadar her ay korkuyla yaşıyorum
Test yapicam bu gün
(431 puan) tarafından
Evet gecikebiliyormus
0 oy
tarafından
Korunmak derken prezervatif takıyorsun sorun olmaz başka korunma yontemi yok
tarafından
Aynen canım ama işte delik fln olabiliyormuş bilmiyorum aklıma her şey geliyo
0 oy
(42 puan) tarafından
Canim bu tarz şeyi kafaya takincada aksiyo regli günün geciyo aynı şekil arkadaşım oldu 7 aylık bebeği var kotunuyoruz dedi 1 hafta geçti dedi sürekli dusunuyorum falan dedim at kafandan o düşünceyi korkudan test bile yapmadı 2 gün sonra oldu mesela
0 oy
(758 puan) tarafından
Ya şu an ben de bunun için girdim uygulamaya iki küçük kızım var küçüğüm 9 aylık adetim 1 hafta gecikti gelen giden yok test yapmaya da korkuyorum bizde prezervatif kullanıyoruz hiç kaza falan da olmadı ama insanın aklına 40 tane geliyor
tarafından
Aynen canım bende birde kahve rengi lekelenme var sanırım napicam bilmiyorum gerçekten korkuyorum her şeyin hayırlısı ama hakkıyla bakamam diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Canım o bir korunma yöntemi değil ilk başta gelen çok özür dilerim zevk suyunda spremler daha hızlı ve daha canliymis kendimden başka kimseye güvenmem xnendsbdhwjzbdb
tarafından
Haklısın canım ne denebilir ki yani en keskin çözüm yatakları ayırmak :)))
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Zaten doğumdan sonra 1 sene içinde hamile kalmak anne için sakıncalı, umarım değilsinizdir. Doktorlar bu kadar sık önermiyor hamileliği.
tarafından
Evet canım üstelik bebekte hasar a da yol acabiliyormus o yüzden de korkum var
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Stres bile geciktirir canım akışına bırak bi test yap emzirirken normal gecikme bi ay olup birkaç ay olmayada bilirsin mesela 
0 oy
(175 puan) tarafından
Bende reglim 25gun gecikti 5kere test yaptim,kan verdim,ultrasona duwtum hamile deyilim.Amma hala olmadim oglum 2yawinda
0 oy
(845 puan) tarafından
Bizde sözde korunuyorduk bir defa adet gecikmesi oldu sonraki ay hamile olduğumu öğrendim şimdi kızım 11 aylık 8 aylık hamileyim ☺️☺️ rabbim gönlüne göre versin
tarafından
Amin canım senin baya erken olmuş ikiz gibi büyürler ❤️
0 oy
(74 puan) tarafından
Valla aynı ben benim bebeğimde 6 aylık bizde de eşim korunuyordh 6 gün oldu geçti çok korkuyorum 
tarafından
İnşallah hepimiz için hayırlısı olur
(74 puan) tarafından
Amin insallah canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde nazulusoyy__ (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 68 göst.
3 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 169 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prenses miray (168 puan) tarafından soruldu

379,864 soru

11,370,980 cevap

34,854 kullanıcı

...