0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (2,127 puan) tarafından

image

Nerden nereye gerçekten bi ara hiç doguramicam zannetmiştim şimdiyse yanımda ve her geçen gün daha da büyüyo siz de benim gibimiydiniz bu arada resim nasıl olmuş :))

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bayıldım tatlim gule gule büyüsün bebisin bende öyleyim ne zaman dogurucam diyorum 3 ile 4 arasi haftam var :))
(2,127 puan) tarafından
Bende öyleydim hele 39 haftaya girince doguramicam zannetmiştim zaman çok çabuk geçiyo ya emin ol bi andan bebegin 40 günlük olmuà bi bakmışsın 3 aylık
tarafından
Insallah canm insallah :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Harika olmuş aynen nerden nereye boyutuna geçtik çoktan büyüyo valla küçüktü diyip duruyoruz :))
(2,127 puan) tarafından
Ama kabul etmek lazım bazı anlar dursun istiyosunuz dimi
tarafından
Tabiki de :)) 10 aylık olduk okadar çok ki hep böyle kalsa dediğimiz anlar iki gün önce babası dedi daha yanyana yatiyolar oğlumda genelde yatmaz kalkmaya zorlar kndini esimde böyle yattığı zaman insanın kalkasi gelmiyo flan dedi işte gecse ayrı geçmese ayrı zaman değişik kavram :)))
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş ") rabbim iyi günlere büyütmeyi nasip etsin Inşallah ")
(2,127 puan) tarafından
Aminn canım bütün evlatlarımızı inşallah
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Oy çok güzel ama ya bizde de öyle elbette cnm dünyaya farkl8 bir gozle bakmaya başlıyorsun 
(2,127 puan) tarafından
Ahh ah bazen düsünüyorum hep bu haliyle kalsa diye
0 oy
tarafından
Bende 3. Hamileligim ama cok zorlandim her gece aglayasim geliyor 32+3 olduk dayanamiycam saniyorum bazen 
(2,127 puan) tarafından
Dayan canım dayan zaman su gibi akıyo ben şmdi hamilelik dönemimi bile bazen özluyorum
tarafından
Bende özliycemi biliyorum ama iste simdi sabirsiz oluyor insan

İlgili bir soru bulunamadı

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,813 kullanıcı

...