0 oy
858 göst.
Diğer kategorisinde (568 puan) tarafından

image

Çok üzüldüm ya. O kadın için asla değmezdi

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay bende az önce Kocaeli gündem sayfasında gördüm çok üzüldüm o kadar dürüst bı insana benziyorduki kendine de kizinada çok güzel bakar bu adam diyodum,bide Zahide yetişin programına katılacaktı kayınvalidesi ile birlikte,ama oda baya ısrar ediyordu o sırada gitmem lazım falanda en sonunda mecbur kalmıştı kabul etmeye :(( böyle iyi insanlar gitmesin ona bunu yaptıranlar olsaydı onun yerine..
-Reklam-
0 oy
(254 puan) tarafından
Ya bebeği daha çok küçük be adam o kadına nasıl bıraktın güzel yavrunu ya kahretti bu haber beni dünya gerçekten hassas kalpler için cehennem 
0 oy
tarafından
Adam uşaklı buranın instagram sayfası var her olayı anlık paylaşıyorlar orda gördüm ben de olay ne bilmiyorum ama 
(254 puan) tarafından
Ya gerçekten ilk kez hiç tanımadığım birisiçin bu kadar ağlıyorum nasılda güzel bir bebek. Nasıl bıraktı o anneye o kuzuyu kendisi dört dörtlük bakacak bir adama benziyordu ya. Kendisi anne babasız olunca o kadına dört elle sarıldı demek ki o da gidince bunalıma girdi. Allah belasını versin o kadının yüzü gülmesin inşallah sanki yakınıma yapmış kadar zoruma gitti.
(2,699 puan) tarafından
Hele benim sanki benim yakınım öldü öffff gerizekalıı, kadın yaaaa Allah bildiği gibi yapsın onu
(254 puan) tarafından
Amin inşallah çocuğu ona vermezler devlet büyütsün babası gibi iyi kalpli olsun. Ya yarın öbür gün bu çocuk büyüyecek babasının nasıl öldüğünü bilecek ne kadar büyük bir acı. Bu çocuk şimdi nasıl büyüyecek Allahım sen yardım et ya
(2,699 puan) tarafından
Düşünmesi bile çok kötü
(254 puan) tarafından
Gerçekten ya kızım geliyor gözümün önüne
0 oy
(2,881 puan) tarafından
Ayyyy inşallah doğru değildir ya, çocuğu için ne kadar üzülüyordu,ne olucak o çocuk şimdi,adama ayrı hele çocuğa apayrı üzüldüm 
(254 puan) tarafından
Ne kadar da güzel bir bebek o pisliğe bıraktı o kuzuyu
(2,881 puan) tarafından
Kaç yaşındaydi çocuğu hiç görmedim ben
(254 puan) tarafından
Ben ınstagramdan adamın sayfasına baktım kuzum ya 1 yaşında daha
0 oy
(278 puan) tarafından
Aaaaa bunu intihar etmiş ben şu karısı askerlik arkadaşına kaçan varya kadının kaçtığı çoçuk urfalı olan o intihar etmiş diye duydum sanki yanlış anlamışım 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Yarın sabah Mügeyi iple çekicem çok merak ediyorum üzüldüm ya
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Rabbim affetsin ya üzüldüm valla yaktı ahiretini adam 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 523 göst.
0 oy
7 cevap 215 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu