0 oy
856 göst.
Diğer kategorisinde (568 puan) tarafından

image

Çok üzüldüm ya. O kadın için asla değmezdi

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından

image

Son dakikada böyle 

(8,542 puan) tarafından
Yazık yaa. Oyle pislik kadın icin degermiydi
tarafından
Değmez tabi cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay okudum okudum o kadın sımdı nasıl rahat uyutacak o evlat kaldı ortada yazık 
tarafından
Olay neymişki ya üzüldm
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Doğru mu acaba
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yaa gerçek haber mi nasıl intihar etmiş :((
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Yok artıkkk gerçekten mi
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Olay ne bilmiyorum yazık ama gencecik mekanı cennet olsun inşallah
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Gerçek mi kız :O:O 

(568 puan) tarafından
Gerçekmiş canım cenaze aracı falan var haberde hatta
0 oy
tarafından
Konu ne canım adamın ne derdi varmış 
(1,403 puan) tarafından
Karısı pideciye kaçmıştı adam karısına yalvarıyordu gel dön diye çok seviyordu programda ağlıyordu falan karisida dönmedi. Adamda intihar etmiş
tarafından
Yazık ya yazik
(1,243 puan) tarafından
Adam kendi annesiz büyümüş yalvardı bayan a dön diye kızım için dön ben nasıl onu yikiycam dön dön diye Allah'ım hala gözümün önünde
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Vakti olan biri mesele ne kısaca anlatabilir mi, izlemiyorum o programı
tarafından
Adamın karısı oynak, daha oncede erkeklerle konuşmuş adam yakalamış en son evın karsıısndakı fırıncıya kaçmış adam da yetımhanelerde büyümüş karısı aradı donmıcem senı sevmıyorum dedı yalvardı programda don nolur sensız yapamam dıye Müge anlı bıraz uğraştı duzelsın dıye falan ama ıntıhar etmıs
(568 puan) tarafından
Karısı bunu 5 kez aldatmıs ama hep affetmiş. Programa cıktı. Yetistirme yurdunda büyüdüğü için memurmuş. Hafta sonu çapaya gidiyomuş. Eve gelince da salça tarhana el açması börek falan yapıyormuş. Karısının anannesine de bakıyormuş ama karısı yine de karşı komşusu pideciyle kaçmış. Hatta programa bağlandı ben 5 aydır konuşuyorum. Eşimi sevmiyorum falan diye. Adam benim yaşadıklarımı kızım yaşamasın ben annesiz kaldım kızım annesiz kalmasın falan demişti
(5,132 puan) tarafından
Adam annesiz babasız büyüdüğü için muhtemelen bu kadar değer vermiş karısına, üzücü ya
(7,791 puan) tarafından
Lan öyle adama kadin mi yokmuş yazık etmis kendine gercekten...
Öbür dunyadini da yakmis Allah rahmet eylesin
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Adamın normal olmadığı belliydi ama bu kadarını beklemezdim çok yazık oldu o bebeğe 
0 oy
tarafından
Ay evet ya ben de gördüm biraz önce,yazık olmuş gerçekten.
0 oy
(5,281 puan) tarafından
Ayy yazık kendını yerden yere atyrodu gerçekmi acaba bazen yalan haberler olıyr
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Evet haber gerçek malesef:(
0 oy
tarafından
Aa müge zahide yetişi çağırmıştı bide programında yarışsa olur mu diye yazık olmuş ya olan küçük çocuğa olmuş 
0 oy
tarafından
Sanki akrabam yakın bi tanıdığım gibi üzüldüm ya . Çok temiz adama benziyordu . Allah rahmet eylesin 
(254 puan) tarafından
Evet ya o kadar samimi o kadar yakın gelmişti ki çok çok üzüldüm
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Ayyy olamaz ciddimisiniz yaa şaka gibi bildiğin göz yaşı döküyorum şu anda inanılır gibi değil :'(

0 oy
(8,542 puan) tarafından
Sebep neydi bi bakaym. Ahh ne olursa olsun degmezdi ama ya
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben çok uzulmustum zaten izlerken şimdi bunu duyunca iyice üzüldüm ya o adam kimsesiz büyümüş saf da biri çocuğu da küçük tabi tek başına napacagini bilemedi herhalde çok yazık olmuş o kadın da vicdan azabıyla Allahindan bulsun
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya işte insana kader baştan gülmeyince bir ömür öyle acı içinde geçiyor olan o yavrucağa oldu 
0 oy
(254 puan) tarafından
Ya inanılmaz üzüldüm adam kendini paralamıştı kadın istemiyorum deyince. Ne kadar çok değer vermiş. İyi Olcam kızımı da ona vermicem diyordu. Hiç değmeyen erkeklerde var kadınlar da ne yazık ki. Mekanı cennet olsun intihar etmiş ama Allah affetsin inşallah. Çok mu zordu ve o adam anne babasızmış insan hiçbirşey için değilse bunun için yanında olurdu onun kitapsız kadın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 514 göst.
0 oy
7 cevap 214 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 414 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 314 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu