0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

13 Cevaplar

+2 oy
(278 puan) tarafından
Canım teyzemlerle aynı mahallede oturuyor kız da erkek te çocuk pisliğin tekiymiş bence oyun yaptı ceza evinden çıkartması için kandırdı daha sonra boşicak onu :-(
tarafından
Ben tanımıyorum ama aynı şekilde düşündüm nasıl olsa bırakırım diye düşünüyor bence
(278 puan) tarafından
Zaten çocuğun ablası kızın peşinden dolanıyor Du kızla defalarca konuşmak için 40 takla attılar seni seviyor ceza evinden çıkar onu evlenecek senle falan filan işte istedikleri oldu tüm Türkiye kızın arkasındaydı çocuk onu bırakırsa artık kimse yanında olmaz :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet canım bende bu akşam haberlerde gördüm 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yakında da ölüm haberi gelir artık Allah akıl versin ya
0 oy
tarafından
Yok artık şaka olsun lütfen
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Akıl fikir yok gurursuz 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Psikolojik olarak artik kimse sevmez mantigiyla yapilan bir sacmalik yarin öldüresiye dayak atar seviyo ondan der oturur aldatılır benim yuzum bu halde o yuzden aldattı der oturur ama demez ki bu bir cani beni bu hale o getirdi ne hale geldik 
(278 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum Allah oslah etsin düşmanımın başına vermesin :(
(278 puan) tarafından
:-(...
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Sasirdimm miiii hayır 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Şaka değil canım bergenin kaderinin tekrarı işte 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Allahım akıl fikir ve ya öldürsün diye kapı açmış resmen bazen bazı şeylere de çok üzülmemek gerekiyor demek ki.burda her şiddet olayı okuduğumda ne olursa olsun gidecek kapısı bile olmasa bırak git diyirum demeye de devam edeceğim gitmiyirsa da herşeye kendisi katlanır 
0 oy
tarafından
Evet bende iskenderun da oturuyorum duyunca çok şaşırdım çocukta önceden kaynimla aynı sınıfta okumuş 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yok artık daha neler..
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Yok akıllanmaz bizim ülkedekiler
0 oy
(551 puan) tarafından
Kızın psikolojisi büyük ihtimalle iyi değil. Yüzü yanan birinin psikolojisi nasıl iyi olabilir ki zaten. Başka bir erkeğin onu sevmeyeceğini düşündüğü için o şerefsizle evlenmiştir. 

Kınamıyorum. Yazık kıza

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 896 göst.
10 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,717 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 495 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,341 göst.

381,125 soru

11,409,967 cevap

34,946 kullanıcı

...