0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Kızımda kuru bır oksuruk vardı sankı bogazında beton dokulmus gıbı kuru bızde 9' bucukta özele gıttık ama hastane kaynıyordu herkezde ates oksuruk kusma sıkayetı kıyamam jepsıde kucuk 1 bucuk saat bekledik baktık sıra gelmıyor hala esıme dedım cocuk daha kotu olcak eve gdelım dedim hava maknası vardı zaten ılac aldık ıcınede yarın goturucem bakalım gıdbılırsem gece rahatsızlanarak ne yapmam lazım basına glen varmı sadece  bogazda kururluk ve oksuruk var

16 Cevaplar

0 oy
(156 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm oksuruk icin bal limon sirke paylasmistilar bi bak netten
(380 puan) tarafından
Sagol canım bakarım hemen
-Reklam-
0 oy
(2,469 puan) tarafından
5 aylık kızım ve 2 yaşında ki oğlumda aynı kuru öksürük içleri çıkıyor sanki boğazları yirtilacak
(444 puan) tarafından
Öksürük için sarimsagi zeytinyağı ile ez yagini ayaklarina masaj yapip corap giydir canim cok ise yariyor
(380 puan) tarafından
Bızdede bugün basladı tekrardan 20 gün önce yıne olmustu
(2,469 puan) tarafından
Sağol canım denicem. Geçmiş olsun bütün bebelerimize inşallah canim
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Enfeksiyon var bacım bide virüs belası var oyy anam enfeksiyon bulaşıcı ama havadan geliyor kimseye yaklaşmasanda 
(380 puan) tarafından
Ya hep evdeyım nasıl oluyor anlamıyorum geercekten cok yıprandım dısarıya bıke tek cokuyorum hava alıp eve geliyorduk yıne oldu hasta
(1,015 puan) tarafından
Bende öyleyim kimseye yaklaşmıyorum ama geçen ay 1 ay olmadı sanırım çocuğum çok kötü öksürüyor Allahım ne yaptıysam olmuo ilaçlar işe yaramıo götürdüm acile tekrar bronşit olmuş ama hastane tıklım tıklım her çocuk bronşit ya hepsi herkes havadan geldi sanırım diyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Biz de öyle özele gittik geçen pazartesi 2 saat bekledik sonuç antibiyotik verdi doktor keşke bekleseydiniz
(380 puan) tarafından
20 gün önce kullandık duzeldı dedık tekrar oldu bızdedee
(312 puan) tarafından
Aynısını yaşadık antibiyotikten sonra tekrar yadasik buhar parol büyük kızım içinde öksürük şurubu ve buhar kullandım çok şükür artmadan kurtulduk
0 oy
(317 puan) tarafından
Aşırı derecede salgın var benim kızımda boğaz enfeksiyonu geçirdi hala öksürek geçmedi 
(380 puan) tarafından
Evet salgın varmıs canım kıyamma ya perısan olmus cocuklar hep ınsallah kızımda atlatır hemen
0 oy
(444 puan) tarafından
Benimde bebeğim 5 aylık 3 gün öksürük hırıltı vs vardi ates yoktu doktora gittik bronsit baslangici dedi ventolinle budecort verdi havayla vermek için. Bu ara salgın var dedi dedigi dogru sanırım canım geçmiş olsun
(380 puan) tarafından
Bende ventolun aldım daha önce kullaanmıstım cnku sıra gelecek gıbı degıldı ınsallaj işe yarar gecmıs olsun sahada canım
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Ballı ılık su ve pekme bize iyi gelmie4i ama oyle cok öksürük yoktu 
(380 puan) tarafından
Bızdede oksuruk cok yok sadexe bogazda kuruluk var canım
0 oy
(4,136 puan) tarafından
İki kizim 15 gündür yeni düzeliyor ustelik ilaç kullandim bu haldeler ve bizim binada butun cocuklar bu halde suan
(380 puan) tarafından
Benım cevremdede aynı canım oyuzdennkımseyle gorusmuyoru. Ama yine buldu bızı
0 oy
(384 puan) tarafından
Benim oğlumda  şuan o durumda o kuru öksürük bir iki güne kusma ateşe donusturcek oğlumda aynısı oldu dün şurup verdi geçmedi gece 12de tekrar gittik serum verdi acil çocuk kaynoyodu hepsi aynı şikâyetti
(380 puan) tarafından
Ay ınsallah olmaz canım ya bızde 20 gün öncede boyle olmustu ılacla gectıb dedık yıne oldu ama sadece oksuruk vardı bızde
0 oy
(4,145 puan) tarafından
Suan kızım oksurmekten harap oldu denemedıgım kalmadı ilac ta buhar da fayda etmıyro
(380 puan) tarafından
Yaaa cok gecmıs olsun canım
(4,145 puan) tarafından
Cok sagol cnm okula basladıgından berı cocuk hep hasta
(380 puan) tarafından
Evet okula gıden cocuklarla da hep var yegenlerımden bılıyorum sureklı bı hastalıktır gıdıtor
(4,145 puan) tarafından
Maalesef bu yıl sureklı grıbız ailecek cok yoruldum gercekten ıyılesıyoruz 1 hafta surmuyır tkrr basa sarıyr
0 oy
(3,667 puan) tarafından
Salgın var canım muhakkak götür doktora tereyağ pekmez dene boğazı yumuşar biraz ılık şeyler içir
(380 puan) tarafından
Yarın tekrardan goturucem olmadı
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canım benim cocuklarimda da var öksürük ve ates 3 tne cevizin orta zarini kaynat iliyinca icir ben icini 2 tane de papatya atiyorum ufak icmiyor ama büyügum içti dun gece hic öksürmedi bugun yatmadan yine icirdim kucuge de sabah çay diye icircem yoksa icmiyor. Cok gecmis olsun
(380 puan) tarafından
Sagol canım benim cok sagol denıcem yarın ılı ısım
0 oy
(449 puan) tarafından
Prospan şurup var bitkisel çok iyi ablamada söylemiştim almadı doktor farkli ilac vermisti ona ama gecmedi tekrar gittiginde doktor bunu yazmis ama devlet karsilamiyor demis bende ablama bak eczaneyede sorabilirsin bitkisel ve cok iyi bi ilac alip kullanirsan borseyi kalmaz insaallah 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Canım dut kürü yapıyoruz dirençte veriyor ılık ılık içirirsen boğazınıda rahatlatır inşallah çok fena grip olmuştuk hani burnun gözün bir türlü durmaz sürekli akar ya inan 1 2 gün de akıntıyı durdurdu 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Yinemi salgin var yandik 1 ayi gecti kizimn oksurigu gecmedi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Geçen bende götürmüştüm akşam 9 da  herkes aynı şikayet 45 bebek ile çocuk vardı önümde beklemedik eve geldik 11 gibi tekrar gittik 28 kişi vardı yine eve geldik gece 3 de gittik 10 kişi vardı hep aynı şikayet doktor da okullar bir açıldı çocuklar kurtulamadı dedi  ama bebeklerde de aynı şikayet

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,873 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.