0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Kizlar eşim eve geldimi surekli isim var deyip cikior ve gec gelior bu surekli boyle bn gtme dedmmi de bnmle tartisior surekli ya küsüz yada kavgali konusuorm tamam dior ama deisen bisi yok iyce yoruldm 6 senedir siz olsaniz nasil bir yol izlerdiniz...

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşim isim var diyerek gidecek fakat bana hiç bir açıklama yapmadan mı gidecek.. peki geri gelince eve girebilecek mı sanmammmm
(14 puan) tarafından
Cok uzattigim zaman kavga cikior bnde napacami bilemedm artik inanin cok yorgunm
tarafından
Çıksın canım kavga çıksın. ne demek isim var diyerek hiç bir şey demeden çekip gitmek ya hangi dünya o
(14 puan) tarafından
Isin sonu huzurszluk kizimda etkilenior kavgasiz dovussz ne yapabilirm onu dusunuorm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben olsam onun peşinden gider gizliden takip ederdim nereye gidiyor diye belki devamlı görüştüğü biri vardır 
(14 puan) tarafından
2 yasında kızimla nasil pesine düsüyüm nerde nasil bulmam imkansiz
0 oy
(463 puan) tarafından
Gitmediği gün gitmeyecen mi diye sormaya başlardım muhtemelen. 
(14 puan) tarafından
Onuda yapiorm bazen ama kavga etmektnde cok yoruldm
(463 puan) tarafından
Yokmuş gibi davran. Valla ben öyle yapıyorum. Sinirler tepeme çıkınca ha duvar ha kocam aynı yani bu sefer bu kadın neden benimle ilgilenmiyo diye kudurup peşime düşüyo. Ben mi uğraşacam sen uğraş diye duymamazlıktan geliyorum miss
(14 puan) tarafından
Ayni sekilde yapiorm suanda konusmiorm bile mecbur kalmadikca ama bole bi evlilk nasil gider bilmiorm surekli bu sekilde
(463 puan) tarafından
Valla kocanın kötüsü zor. Bizimki iki iyi bir kötü öyle idare ediyoruz ama hepten kötü olsa dayanılmaz
(14 puan) tarafından
Evet malesef tamam mukemmel evlilik kimsede yok ama olmayincada bisiler zorla olmuor malesef
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Hiç ailesine sormadın mi. Konuştukları kim çevresi nasıl bu adamın yahu 6 yıldır  nereye gidiyor bu adam 
(14 puan) tarafından
Onlarda artik cevapsiz kalior rahatsz etmek isdemiorm kocaman adam diolar
0 oy
tarafından
Çıkıp nere gidiyor  6 senedir hiç mi gittiği yeri söylemedi??
(14 puan) tarafından
Yani soyluor ama sonra baska yerden cikior aslinda sorun şu bizle vakit gecirmek yerine surekli disarda
tarafından
İlginç bur insan neden ailesi ile zaman geçirmek istemez ki. Böyle gelmiş böyle gider gibi. Konuşmayı deneyin diycem ama 6 senedir denemissindir.
(14 puan) tarafından
Evet denedm tamam dior sonuc yine en başa dönüyorz gecen pazar agladm bn planlar kuruorm pazar oluor bi bahane disarda herkes esiyle ben kizimla duvar bna bakior ben duvara
0 oy
(3,900 puan) tarafından
Allah aşkına gece gece ne işi 6 senedir aklın nerdeydi kusura bakma da, boş ver devam etsin gitmeye
(14 puan) tarafından
Surekli kavga ettm tamam dior ayni hep basa yoruldm artik kavgasz dovussz nasil cozebilirm onu dusunuorm
(3,900 puan) tarafından
Aldatıyordur büyük bi ihtimal kimsenin günahını almak da istemem bilemedim yani.
(14 puan) tarafından
O konuda sknti yok bakiorm surekli tlfna asil sorun bizimle evde kalmak isdemior gbi işden gelior bi bahane disarda
0 oy
(695 puan) tarafından
6 yıldr böyleyse nerie gidiyor bu kadr zaman ??? sabırlıymışsın
(695 puan) tarafından
Yani war bir sknti belli
(14 puan) tarafından
Evet nasil cözebilirm bi fikir bi çare ariorm akil akildan üstündür
(695 puan) tarafından
Eğer seni dinlemiyorsa we kabul ederse aile terapistine gidin eger ewle alakli skntisi warsa orda çözülür benim icin degilse cocuk icin gidelim dieblrsn
(14 puan) tarafından
O gelmez ama sanirm ben gidebilirm kaldimz sehirde ucretsiz hizmet veren yer var aklima yatti bi arkadasm soylemisti belki bnm nasil bi yol izlemem konusunda yardimci olur tsk ederm haklisnz en mantiklisi bu
(695 puan) tarafından
Yardmci olbldysem ne mutlu (:
0 oy
(566 puan) tarafından
Ne saklıyor ki gece gece ne işi var dışarda 6 yıldır telefonu kurcala arada belki bşy çıkar takip et yada birgün 
(14 puan) tarafından
İşde bu çözüm deil yine huzurszluk kavga ben guzellikle nasil basa cikabilirm onun derdindeyim ozman daha kötüye gidior işler
(566 puan) tarafından
Soğukluk varmı bakara suresi aç evde
(566 puan) tarafından
Anlat güzelce bu durumdan hoşnut olmadığını ve evde bakara suresi aç dinle bol bol düzelir inşallah
(14 puan) tarafından
İşe yararmi yarin hemen deneyeyim bunu yer gök dua tsk ederm
(566 puan) tarafından
Tabiki yarar bizde arada küseriz bunu arada okurm sesli açarım evde beni anlamayan adam anlar yada bende varsa sıkıntı düzelir gerçekten çok faydası var

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 457 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Havva4545 (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 442 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 307 göst.