0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (2,581 puan) tarafından
Yarına lahana sarma yaptım can sıkıntısı bitti şimdide canım sıkılıyor ne yapıyorsunuz muhabbet edelim

10 Cevaplar

+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Murfağım savaş alanı yerimden kalkabilirsem toparlamayı düşünüyorum ;) 
(2,581 puan) tarafından
Kalk kız daha ne zamana kalkacan
(12,494 puan) tarafından
Ahanda gidiyorum :)
(2,581 puan) tarafından
Git git birazdan uykun gelir yarına yapın dersin yarında savaş alaninda kahvaltı hazirlayamazsin
-Reklam-
+1 oy
(3,681 puan) tarafından

Oğlumu uyuttum eşimle dondurma keyfisi yaptık :D

(2,581 puan) tarafından
Büyürler ya ama o yaşlarda daha zorlar büyüdükçe uslu oluyorlar akilaniyorlar karşına alıp konuşabiliyor dün tamamen anlamıyor tabi ama seni duyduğunu biliyorsun
(3,681 puan) tarafından
Ay evet gerçekten daha herşeyi yeni kavramaya başladı merak ediyorum ne zaman anlaşmaya baslicaz diye :)
(2,581 puan) tarafından
Zaman çabucak geçiyor biz anlaşmaya başladım bugün bı anımı anlatıyım banyoya gidecem ilkkez o uyanıkken karşıma aldım ben bici bici yapacam sende çizgi film izle yada oyuncak oyna dedim tamam anne dedi ben banyoyu hazırlarken banyoya götürdüğü oyuncağı buldu pijamasini cekistiriyo hadi hadi bici bici diyor yok oğlum sen değil ben bici yapacam odaya goturdum durdu kapıyı açık bırakıp duşakabin kapattım neyse telefonum çaldı banyoya getiriyor nasıl güzel ya anlaşmak
(3,681 puan) tarafından
Yaaa masaAllah gerçekten insanın büyüdükçe evladı en yakın arkadaşı oluyor
(2,581 puan) tarafından
Kesinlikle oyle
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
Bebe uyutmaya çalışıyorum delirmek üzereyim sanırım
(2,581 puan) tarafından
Geçenlerde benimkide korkmuştu galiba gunlerdlce böyle hemen her saat uyanıp ağlıyordu her uyandığında kucağıma aldım kucağımda uyuttum öyle öyle korkusunu unuttu
(5,220 puan) tarafından
7buçukta uyuduğu günlerin kıymetibi bilememişim bende diyorım :') iyi bari unuttu bakalım bizimki nezaman düzelir. Bak şuan uyuyo ama hep mırıldanıyo anlayamıyorumki doktora mı götürsem ya
(2,581 puan) tarafından
Kucağında uyut koy göğsüne orda uyusun minik halleri o kadar güzel ki her anı yapışık geçirmek istiyorum resmen
(5,220 puan) tarafından
Ay nebileyim dertliyim işte :) başını şişirdim seninde hakkını helal et kız :)
(2,581 puan) tarafından
Helal olsun kız benimde canım sıkılıyor muhabbet için açtım postu
0 oy
tarafından
Dişim ağrıyor ağlıyorum
(2,581 puan) tarafından
Geçmiş olsunnn
tarafından
Sağol canım
tarafından
Diş ağrısına bir ayet vardı canım parmağını koyup 7 kez okuyorsun büyücü derler şimdi korkuyorum da ama şifa ayeti :)
(2,581 puan) tarafından
Bilmiyorum ablam bilir duaları bahsetmişti sanki ama uyuyor şimdi soramam
tarafından
İstersen ben bakiyim
0 oy
tarafından
Çikolatalı puding yiyorum gel yıyeeakk:)
(2,581 puan) tarafından
Kaşık getir geliyom :)
tarafından
Hemen kooşşşş :))
(2,581 puan) tarafından
:):):):):)
0 oy
(10,560 puan) tarafından
Oğlumu uyutacagim diye ayağıma aldım kalktı gitti oyun arabasına oturdu oyun oynuyor bekliyorum ne zaman uyur 
(2,581 puan) tarafından
Bu saatte ne olmuş bu bebelereee
0 oy
(961 puan) tarafından
Uyuyordum uykumdan uyandım ağrı ve açlıkla dolma yedim bu saatte 3 canlı olmak çok zor
(2,581 puan) tarafından
Oyyy maşallah bende sardım dolaba koydum yarın yiyecem
0 oy
tarafından
Kız bir tabak banada virrrrr :D
tarafından
Ahahahhahahah yemiş kadar oldum senin gönlünun zenginligini seveyim❤️❤️❤️❤️
(2,581 puan) tarafından
Keşke böyle samimi birileri yakinimda olsa yapar yerdik valla bı komşum vardı daha önceden böyle şeyler az yaomadik
tarafından
Kız vallaha 5 aydır evin icindeydim yeni yeni toparlandım okadar isterdimki komşu olmayı bebeler uyumusken dertlesmeyi
(2,581 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre bı komşu versin ne diyelim bende o komşuma inşallah tayininiz oturduğum yere çıkar diye dua ediyorum o da öyle
tarafından
Ben annemgile yaşıyorum aşkım bina hep eski komşularla dolu hepsi ev sahibi yaşlı bana göre
0 oy
(3,099 puan) tarafından

Arada bir tavani izliyorum arada buraya bakiyorum :D 

(2,581 puan) tarafından
O niye kiz
0 oy
tarafından

Kızım uyumuyor uyusada 2 dk sonra uyanıyor. Bende sıkılıyorum babama mesaj attım interneti açıkmış mesaj sesine uyandırdım :ermm:

(2,581 puan) tarafından
Allah yardım etsin bu yüzden çocuk yapmaya korkuyorum çok istiyorum ama rahata alıştım gibi 2 buçuk yaşında rahatladim
tarafından
Benimde oğlum 2 buçuk yaşında cnm. Evet zor ama inan çok güzel. Zaten oğlumun kardeşi olsun beraber oynasınlar diye istedik 2.'yi. Oda artık yavaş yavaş sevmeye başladı.
Bugün yeğenim geldi oda 2 yaşında. Bebeğime yaklaştı oğlum izin vermedi benim kardeşim der gibi bebekten uzaklaştırıp kendisi gelip öptü okşadı.  Allah im o kadar hoşuma gitti ki çok şükür bu günüme:D
(2,581 puan) tarafından
Ayy ne güzellik Allah bağışlasın ahilik yapmaya baslamis
tarafından
Evet bu ufak şeyler bile nasıl sevindiriyor insanı :)
(2,581 puan) tarafından
Evet canim öyle insan çok mutlu oluyor

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 469 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prenses BEYZA'M (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 763 göst.
17 Ocak 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı