0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Capaklaniyor Bı de burnu her gün tıkanıyor

10 Cevaplar

0 oy
(58 puan) tarafından
Bnimde ayni oluyoy ya 
tarafından
Her gün burnunu temizlemekte zor oluyor ya neden oluyor acaba
(58 puan) tarafından
Üşüyorlar herhlfe cnmm
-Reklam-
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
tarafından
7 +3 aylık cnm
(8,969 puan) tarafından
Doktora götür o zaman canım. Benimkinde de yenidoğduğu zaman oluyodu. Anne sütü damlatıyodum. Bir de ılık suyla temizliyodum sürekli. Sonra geçti şükür. Göz pınarları oluyo ya oraya masaj yapsana ara ara.
tarafından
Yaparım cnm çok Saol
0 oy
tarafından
Nasıl bi çapak?

Bnimki 4 aylik daha yeni durdu şükür doğduğundan beri akıyo kirpikleri yaoisiyodu Dr damla ve merhem verdi onlar iyi geldi şükür göz şeysi tıkalı oluyomuş  oyle olunca 
tarafından
Dediğin gibi kipriklerindd çıkıyor cnm yapışıyor
0 oy
(278 puan) tarafından
Gözüne anne sütü da lat hergün hiç bişiye kalmaz 
tarafından
Kiprikleri yapışıyor du cnm bı deneyim
(278 puan) tarafından
Cnm mikrop kapmış sen süt dök hergün gözünü bide gözünü temiz Bi bezi ılık suya bandırıp sabahları onunla sil
tarafından
Yaparım cnm çok Saol
tarafından
Evet ise yariyo ama kalici olmuyo damlattigim gece olmuyo damlatladin zmn tekrarliyo goz doktoruna goturdum iki göz arası burun kemigine serce parmaginla yuvarlak cizer gibi 5 dk masaj yap kanallar açılsın sarımsı yesilimsi bi iltihap cikiyo oyle yapinca
(177 puan) tarafından
Sürekli ıslak temiz bir pamuksu bezle temizle cnm
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Neyle isiniyorsunuz evin içi kurumu cnm bebek grip gibi burun akıntısı da vrsa hasta galiba yada gece üşüyor.
tarafından
Sobayla ısınıyoruz cnm
(1,243 puan) tarafından
Su kaynat cnm evde sobanın üzerinde ortam kuru olmasın gece üşüyor olabilirsiniz
0 oy
tarafından

Çapaklanma için doktorumuz göz teramicn vermişti burun tıkanıklığı için serum jizyolojik damlatın burun aspiratör ile çekin 

0 oy
(665 puan) tarafından
Gece yatmadan kalan çayla gözlerini sil canım annem çocukken bize öyle yapardı bezi batır çaya uyumdan sil biraz ıslak şekilde...
0 oy
tarafından
Geçen ay kızıma da öyle oluyordu doktor damla yazdı 5 gün kullandık geçti şükür 
0 oy
(985 puan) tarafından
Sütünle sil iyi geliyormuş. 
0 oy
tarafından
Canım göz cukurundaki damarları tikanmistir o yüzden muhakak göz doktoruna götur benim kızımda öyle olmuştu hep gözü capaklaniyofu damla verdi ve göz çukuruna masaj yap dedi yaptık ve geçti sende muhakak götür çoğu bebekte olur 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,286 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
3 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Htcmrkc (70 puan) tarafından soruldu

381,027 soru

11,407,109 cevap

34,943 kullanıcı

...