0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 53 günlük. Bu ara aşırı kusuyor. Emerken bile kusuyor. Sürekli gözetim altında tutuyorum. Bir de bu ara kakası kokuyor gibi normal mi? Sadece anne sütüyle besleniyor. Sürekli emmek istiyor. Çok da gazlı bir bebek. Napcagimi şaşırdım artık. İki kere iki farklı doktora götürdük kusmasindan dolayı ilgilenmediler bile çıktık geldik. 

10 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Özele götür istersen canm ama o zamanlarda kusmasi normal bence asiriysa takip et evet gaz için de damla al yediklerine dikkat et
(331 puan) tarafından
Bulunduğum yerde özel de yok canım:( gaz damlası önerin var mı
(2,127 puan) tarafından
Biogaia damlası canm benim bebeğim çok gazliydi çok işime yaradı valla
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Reflusu olan bebekler cok kusuyor diye bliyorum. Benim kizimda öyleydi cok zayifti bundan dolayi ama sonra kendiliginden geçti
(331 puan) tarafından
Reflüsü var bence de canım. Zaten terimlerinin yarısından fazlasını kusuyorlar :( ne kadar süre sonra geçti
(1,253 puan) tarafından
Ek gidaya baslayinca geçti
(331 puan) tarafından
Ay ona bile raziyim
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Reflusu vardir ilac kyllanmasi gerekiyor gazdan okadar asla kusmaz
(331 puan) tarafından
Doktora söyledik ilaç verir misiniz diye hsyir dedi kestirdi atti :(
(1,048 puan) tarafından
ole seymi olur ya bnim ogluma kullandik biz kusmasi kesildi ondan sora ustahi artti
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Canım midesini üşütmüştür sıcak tut bebeni terledimi dikkat et  
0 oy
(248 puan) tarafından

Aman cnm ben çok gitti çoğu normal diyor çoğu gazı olduguna emdigini sindiremiyor kusuyor diyor yani başka bir şey yok 

0 oy
(2,389 puan) tarafından
Benim bebeğim de öyleydi kaç kez üst değiştirirdik. 6. aya doğru geçti bir de bizim dr mama önermişti reflüsü olan bebekler için o da iyi gelmişti 
0 oy
(530 puan) tarafından
Bnm kızımında reflüsu vardı kusuyordu sürekli 8 aylıkken geçti ilaç kullanmadık doktor geçici dedi kilo aldığı için ilaç vermemişti
0 oy
(14,445 puan) tarafından
Canım başka şehirde yok mu özel oraya gitsen 
0 oy
tarafından

Herkes reflü demis ama büyük ihtimalle  alerjisi var cnm ondan öyle oluyor iyice araştır   bizde oyleydik  günlerce hastanede sabahladik   ben bide takintiliyim  midesi bulansa hastaneye gidiyorum  oğlumda   süt alerjisi çıktı ben emdirmiyordum  o yüzden alerjik özel mama kullanıyorum      sen emdiriyor sun büyük ihtimalle  size diyet verirler   reflü su olan bebek yedikten sonra cikartir   

0 oy
tarafından
3 ay olana kadar emdikten sonra kaldırmak gerekiyomus omuzuna yaslayip. 3 aydan sonra da Dr hemen kaldırma yatsin az demisti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 36 göst.
14 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra1212 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 54 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Defneay789 (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Karanliksanri (88 puan) tarafından soruldu

396,470 soru

11,859,486 cevap

35,956 kullanıcı