0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Sizce artıları ve eksileri nedir bu durumun sayalim ben yakin oturuyorum 

54 Cevaplar

0 oy
(5,488 puan) tarafından
Bence anlaşma ve iyi gecinme önemli çünkü iyi geçinemeyince sorun olunca uzakta olsan aynı yakın olsan da aynı ben bir oturuyorum çoğu konu da yardımı oluyo özellikle çocuğum olduktan sonra 
-Reklam-
0 oy
(463 puan) tarafından
Valla keşke hayatta olsaydı dibimde olsaydı da şu kocasının aklını başına bir toplasaydı diyorum hep. Kadın öldü gitti kayınpeder kafayı yedi. Bir insan bu kadar düşüncesiz bu kadar gamsız olur. Oğlu çile çekiyo kızı çile çekiyo umrunda değil. Hepimizi perişan etti rahmetli adam ediyomuş keşke kaynanam ölene kadar bu öleydi
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben merkezde kayinvalidem köyde oturur 15 dakika aramiz var meyvemden sebzeme herseyi gönderir bi tek market yaparım sütüm yoğurdum yumurtam hep kayinvalidemdendir destek oluruz birbirimize sagolsun iyi geçiririz daha hiç kalp kırmadık birbirimizjn
0 oy
tarafından
Yakiniz bazen arar yoldayim geliyorum diye

Geçende sabah 8 de aradi kahvaltya geliyorum diye
0 oy
tarafından

Yakın oturuyorm bi artısını yada eksisini göremedim valla :) 6 sneelik geliniyorm orta hallice geçiniyorz işte

0 oy
tarafından

Fazla yakın değil fazlada uzak değil  gitmiyorum  gelmesine izin vermiyorum  çocuğu görmek istiyor  izin vermiyorum  bazı planlarim var tutarsa dahada uzaga tasinicaz

0 oy
(444 puan) tarafından
Altli üstlüyüm dünyanın en iyisi olsa bile ne kadar uzak o kadar iyi
0 oy
(1,018 puan) tarafından
10 dk lık yürüme mesafede oturuyoruz  o hic gelmez bana ben giderim oraya bi biz davet etikmi anca gelir allah razi olsun hic zarari yok  aramiz cok iyi şükürler olsun
0 oy
tarafından
İki sokak otemde oturuyor..bir değişiklik yok . kayinvalde zararı değilde yararı var vlla..zırt pirt gelmez..geldiğinde eli dolu gelir..ya çocuklarla ilgilenir durmazlarsa eve el atar....
0 oy
(1,580 puan) tarafından

Her şeyin fazlası zarar. Belki bir zararı dokunmazdı ama uzak oturmaktan memnunum. 

Sürekli görüşmek beni bunaltır açıkçası ama bu benim yapımla alakalı.
0 oy
tarafından
Kaynanam köyde ben şehirde oturuyorum ama araba ile 15 dakika mesafe var yani araba yoksa gelemez ki çok fazla da bana gelen biri değil hayvanları bağı bahçesi var diye 
0 oy
(4,197 puan) tarafından
Artısı yok eksisi cok aile binası herseye muhalefet ler gelene gidene aldigina verdigine ama birseye lazim olsalar etkisiz eleman sıfır gibi ortadan kayboluyorlar
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Valla hem kndi ailenden hm eşinn ailsnden uzak klmkda fayda var ailem bitanedr ama uzak olmqk daha iyi bide eşinn ailesi anlayışsz bemcil insan lar sa uzak olmak daha iyi kaynanaya da uzak olmak en iyisi her yere gdrkn hesap vermk zorundaymşz gbi hareket ederler anlatsam uzun olr da bu kısa versiyonu 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Üst katında oturuyorum diyorum gerisini siz düşünün osrusam duyuyor hahha :) her dakka beraber olalım istiyor nereye gitsem napsam Cat kapıyı çalıyor kaz kez afedersin eşimle yataktayken kapıyı açmaya zorlamisligi var acaba kadar çalar evdeyiz ya nasılsa işimiz olamaz gibi iyidir ama sorun bu hep din dibe iki ev bir evmis gibi olsun ister
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Trenle 2 3 saat var aramiz. Bir zararı yok ama yakın olsaydı yararı olurdu bazen çocukları bırakacak kimse bulamıyorum. Zorlanıyorum. Genel olarak da iyi anlasiriz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Üst sokagımda oturuyo 2 dk yürüme mesafesi keşke daha yakınımda olsa çok ama çok faydası var bana Allah razı olsun onlardan. 
0 oy
(583 puan) tarafından
Biz altlı ustluyuz. Tek artısı eşim gece nöbete gidince evde tek kalamiyorun malesef o gelir arada o kdr
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Yürüyerek 10 dk mesafede oturuyorlar. Hiç güzel değil sürekli gelmek istiyorlar.gecen diyor ohhh bu mahalleye tasindiniz ya derin nefes aldım. Eski evinizi sevmiyordum. Dedim anne taşınan biziz ? Ben sevmiyorum burayı mecburen taşındım dedim. Şimdi market pazar bizim evin yakınında her markete pazara gittiğinde bana laf çakıyor geleyim demek istiyor. Yarın pazara gidicem markete gidicem falan yüz vermiyorum aa ne güzel ben de gidicem yarın markete pazara diyorum. Ama ben çağırmasam da sürekli gelmek istiyo kaçış yok ... Hiç iyi yanı yok çok uzakta olsa keşke
0 oy
tarafından

Üst katımda hep artısi var :) annem olmazsa ben rahat olmam evde  hep yararı var zararını daha hiç gormedim  simdi disardan geldik kadin ekmegimin parasini bile verdi :)) allah razı olsun anneciğimden 

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Valla herseye karismasi zirp pirt kafasina gore ust kata cikmasi oğluna  duskunlugu cocuklarimi cocugu sanmasi kocami doldurmaya calismasi kayinpederimi bana karsi doldurmasi evde ne olursa gorumceme yetistirmesini biyere  gidince nerde kaldin die surekli aramasi kiyafetime karismasi bebegim aglayinca hemen yulariya gelmesi gece dahil. Yatakodama pat diye dalmasi 

Bunlari gormezden duymazdan gelebilir sinir krizi gecirmezsen artilari da vardur belki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 159 göst.
0 oy
8 cevap 191 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 186 göst.
7 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde 1kalpde_2can (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.

379,870 soru

11,371,349 cevap

34,854 kullanıcı

...