0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Sizce artıları ve eksileri nedir bu durumun sayalim ben yakin oturuyorum 

54 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yakın degılım ama uzaklıgın bıle bır suru dezavantajı varsa yakınken hıc dusunemıyorum bıle
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Herşeyin fazlası zarar. Ne çok yakın ne çok uzak olacaksın kendi ailende dahil :) 
(1,307 puan) tarafından
Katılıyorum
0 oy
(278 puan) tarafından
Yani 3. 4 sokak ileride oturuyor bna kolay kolay gelmez ben giderim o hep çocuklarım mutlu olsun ben evimde otururum der 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Üst katta oturuyorlar bir sorunumuz yok çok şükür 
0 oy
tarafından
Biz altlı üstlü oturuyoruz kayınvalideye yakın oturmak hiç güzel bir şey değil nereye gitsek görüyor O da gelmek istiyor illaki gidiyoruz her gün beraberiz her gün olmasa bile iki günde bir iniyorum aşağıya ve kadının benden beklentisi oluyor eşimden beklentisi oluyor eltimde de aynı apartmanda oturuyoruz Ne yapsak ne etsek yani Aile içerisinde ne yapsak ne etsek hep göz önündeyiz yakın ve birlik oturmak hiç güzel bir şey değil
(444 puan) tarafından
Artik bende dinlemiyorum canim en iyisini yapiyosun ben gurbetteyim zaten hickimsem yok burda kaynanamla bi akrabalari disinda
(2,637 puan) tarafından
Benimde kaynanam altta yenge yan evde annemde 10 dakika mesafede iste komsuluk filan  hic yok sıkılıp  duruyorum  islerini gördüm  insallah satabilirsin dolap hesabi aç  canim belki orda gider

Bende evde eldiven kesiyorum az ama hem uğraş  hemde  gelir
(444 puan) tarafından
İnsallah olur canim diger postumu gördün sanirim :) Allah cümlemize bol kazanç versin kuzu bir de huzur :)
(2,637 puan) tarafından
Bence cok takilma salla gitsin söyle  sözünü  sen uzulecegine onlar üzülsün  aynen postunu gördüm  baktim sensin burdan yazayim dedim  hadi ben kactim post sahibi  bize kufredecek☺️
(444 puan) tarafından
Aynen canim aynen öyle yapmak lazim sagol :)
0 oy
(7,596 puan) tarafından
Önce aynı bahçedeydi evlerimiz dip dibeydik hiç rahat yoktu 3 yıl o şekil yaşadık kayinvalidem değil de görümcemden çok çektim sonra başka yere taşındık onlar da taşındı taşıdığımız yere ama çok şükür ki çok yakınız ama cok uzağız birbirimize 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Bence bu biraz karakterlere de bağlı.
0 oy
tarafından
Aramızda bı park vsrdi iki sene böyle oturduk bu hafta başka bir yerden ev aldı oraya taşınacak bence uzak olmak en iyisi 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Benim için eksi yok arti var ama Kayınvalideni seviosan aranız iyise çok güzel 
0 oy
tarafından
Bence eksi yönü yok aksine benim açımdan çok artıları var sağolsun:)
0 oy
tarafından
2mahalle var cagirirsam gelir. Kiyamiyorum hep cagiriyorum zaten kışın geliyor sadece cok guzel benim icin
0 oy
tarafından
Ayni binadayiz disarida isim olunca oğlumu bırakıyorum market pazar isi vs Allah razi olsun onun dışında baskada hic bir avantaji yok markete gittiğime anama gittiğime herseyime karışır önceleri cok yuz veriyordumda simdi el gibiyim super oldu en bastan esimi dinleseymisim keske 2 aydir inmiyordum tartışmıştık gecen hastanelik oldu oyle geçmiş olsuna indim yarim saatliğine hosgeldinler nasilsinlar amanda aman en guzeli böyleymiş 
0 oy
(772 puan) tarafından

Aramız arabayla 10 dk fln hafta sonu kalmaya die gider 5 6 ay kalır geri gelirim :D bence güzel yanii bana hava hoş üstelik 6 görümcemden 3ü ve 2 eltimden 1i aynı yerde oturuyo kayınvalidemle çokda güzel oluyor onlar geliyo biz gidiyoz fln hele oğlum hep eltimdedir hiç ewe gelmek istemez. Kalabalık cümbüş sevenler için güzel yani ama kimiside vardır ki kimse gelmesin evime tek kalayım sakin sakin oturayım fln bizde tam tersi anahtar kapının üstündedir gelen içeri girer 

0 oy
tarafından
Bir artısı yok mesela doğum yaptım misafir gibi gelip yarım saat durup gidiyordu öyle lohusa bir yemeğini yapıyım düşüncesi yoktu. Eksi yönü habersiz gelmesi çat geliyordu ama ben bazen evde olmuyordum kapıda kalıyordu bu sefer ben mahçup kalıyordum ara diyordum kendisi aramıyordu. 
(444 puan) tarafından
Bu çat kapı gelmekten acilen vazgecmeleri gerek. Yok bacım onlarin istediği sen cocugu ona vercen o emzircek sen yemek yapcaksin onu istiyolar
tarafından
Vazgeçmezler maleseff o kadar da kapıda kalıyorr. Evet ama ağlasın susturamadıkları zaman alın bakın demesinide biliyorlar bacım
(444 puan) tarafından
Evet ya valla ben baya tartistim öfkemi kontrol edemedim suçlu oldum ama şuan daha iyiyiz herşeyi çat çat söyledim. Kendi cocuklarini büyütmüşler bi salsalar şu anneleri keşke
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bi üst katımda 11 gibi çaldı kapımı börek yapmış bi tepsi getirdi banada, oğlum süt alerjisi onada 2 tane küçük bükme yapmış peynirsiz sağolsun, tabi eksi yönleri de var malesef
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ne yakın ne uzağım yürüyerek gelmek zorlar diyelim alt katında dairemiz var ben gitmedm anlaşamayız sabah akşam evden çıkmaz diye ki doğru belli tartışmamız yoktur düzenin bozulur
0 oy
tarafından
Artısı yok eksisi var 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Üst katımda bi sıkıntı yok çok şükür. 
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Kendi aileme de eşimin ailesine de yakınım. Memnun olmadığım bir durum yok. Asıl mesele mesafeyi koruyabilmek. Yakınmış diye bana evime karışamaz kimse. Keza ben de onların evine aile durumlarına öyle
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Eskiden binlar yapisikti hergun hergun sabahtan giderdim akşam sadece uyumaya gelirdim ne yeni evliligimi anladım ne başka bişi evime kimse gelemiyordu kim gelse bize gelsin burda oturalım diyordu evimin hüznü gostermezdi bazen kendi evinde yatırdı beni başka odada eşimi başka odada yatırdı ve bunun gibi daha çok şey sayabilirim zaten huzur f lan hak getire yoktu ne olayimiz olsa annesi tepemizdeydi sabah 7 de kapımda biterdi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 157 göst.
0 oy
8 cevap 183 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 180 göst.
7 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde 1kalpde_2can (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...