0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar biliyorsunuz eşinden şiddet gören dışarıda başkalarının sapıklığına uğrayanlar için bu uygulama yapılmış indiren varmı bence çok yaralı 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim eşim parmağımdan kan aksa oturur başımda ağlar çok şükür. Ama ben yinede indirdim gelip eşim bana birşey yapacak demiyorum ama dışarı çıkıyoruz bi markete gidiyoruz dünyanın hali hiç iyi değil duruyor telefonumda 1 buçuk senedir
(278 puan) tarafından
Canım benim eşim de öyle çok şükür rabbime ama dışarıda ne olacağı belli olmaz Allah korusun çok gerekli)))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
1 seneden fazladır bnde var 
(278 puan) tarafından
Helal kuzuma Allah kullandırtmayı nasip etmesin ama yinede telimizde olması lazım :)
tarafından
Aynen kuzum , sadecw kendim için değil başkası içinde kullanırım ters bişey gördüğümde
(278 puan) tarafından
Allah göstermesin artık kendimizi tamamen korumaya almamız lazım yeter ya kadınlarımız ölmesin içimiz yanıyor
+1 oy
(1,437 puan) tarafından
Tabiki var ve herkeste olması lazım devir çok kötü başımıza nerede ne geleceği hiç belli olmuyor canım 
(278 puan) tarafından
:D canım benim ya evet çok çom haklısın Allah korusun bizleri bende telimizde olmasından yanayım
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bende var canım her ihtimale karşı
(278 puan) tarafından
Helal olsun her kadında olmalı burdan post açmak istedim bununla ilgili hatırlatma amaçlı kuzum :)
(1,301 puan) tarafından
İyi yapmışsın kuzum benim
(278 puan) tarafından
:-)  canımsın
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İndirmedim Allah kullandircak duruma düşürmesin ama gerçekten yararlı uygulama onun sayesinde bi cok kadın kurtuldu 
(278 puan) tarafından
Kuzum indirmeni tavsiye ederim aniden ne olacağı belli olmaz Bi çok kişinin hayatını kurtardı dediğin gibi telinde bir yerde kalsın
0 oy
tarafından
Indirmedim ama düşünüyorum artık hicbir yerde can guvenligimiz yok 

15 yasinda kizim var onada indircem
tarafından
Aynn canm diyorum ya can guvenligimiz yok artık yoda yürümeye korkuyoruz
(278 puan) tarafından
Aynen öyle yolda samuray kılıcıyla öldürülen kadınlar var keyfine bide alkah korusun :(, bence olmalı
(278 puan) tarafından
Tabiki kuzum ya akrabaya bile güvenim kalmadı benim cidden bak allahım korusun bizleri :(
(1,437 puan) tarafından
Ay hangi ara bu kadar kötü olduk anlamıyorum ya küçükken gece yarılarına kadar sokakta oynardık mahallede kimse kimseye kötü davranmaZdı kapilarimiz hep açık dururdu şimdi çocuğumu bırak yalnız salmaYı ben yanında olduğum zaman bile tedirginim:(
(278 puan) tarafından
:-( işte bunun cevabını keşke bilsem o kadar güzelliğin içinde korka korka yaşıyoruz
0 oy
(7,096 puan) tarafından
İndirme gereği duymadım ama artık bu devirde gerekli bence 
(278 puan) tarafından
Kuzum lütfen indir dışarıda gezemiyorsun bile dolu sapık psikolojisi bozuk insan var telinde olsa zararı olmaz ki lütfen indir
0 oy
(7,929 puan) tarafından
Bende yok ya. İndirmeyi düşünüyorum ama ya kızım yanlışlıkla filan basarsa
(278 puan) tarafından
Kuzum indir kızı da uyar buna sakın basma diye uygulamayı başka sayfalarda gizle ama lütfen indir
(7,929 puan) tarafından
Kızım daha çok ufak. 1 yaşında. Bazen alıveriyor telefonu eline. Yoksa vermiyorum öyle
(278 puan) tarafından
Ama oda çok gerekli Bi çaresi bul lütfen
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bu uygulama sadece şiddet görenler için değil arkadaşlar dışarda insanları samuray kiliciyla kesiyolar Allah korusun öyle durumlardada kullaniliyo
(278 puan) tarafından
Evet herkes Bi tek eşini düşünmesin lütfen sapıklık yapan oldumu bile kadesi harekete geçirebiliyorsun
(1,556 puan) tarafından
Aynn öyle canim
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Bende de var inşallah kullanma gereği duymayız ama Dursun ne olur ne olmaz
(278 puan) tarafından
Allah korusun kuzum indirmene sevindim
(2,529 puan) tarafından
Eşim polis memuru indir diye başımın etini yedi haahah
(278 puan) tarafından
:D ve sen indirmiyırmusun kııı indirmen lazım kuzum lütfen
0 oy
tarafından
O uygulamayi indirmek yada 155 i aramak zor geliyor insanlara genelde buraya girip post açıyorlar kaç kişiye ara polisi yazmisizdir Allah bilir ama ne fayda 
(278 puan) tarafından
Evet kuzum ya kades aramaktan daha hızlı bunu artık ihtiyaç duymuyorum diyenler bile yüklemeli
tarafından
Bende var hamd olsun eşim sesini dahi yukseltmez ama dışarda ne olacağı belli değil
(278 puan) tarafından
Evet dışarıda ne olduğu belli olmayan insanlar var yolda yürüyemiyoruZ herkeste olmalı
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Bende var insallah kullanmam ama her ihtimale karsi indirdim
(278 puan) tarafından
Evet olmalı kuzum tüm kadınlarda olmalı allh kullandırtmasın
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Çok faydalı bir uygulama gerçekten ama ben henüz indirmeye cesaret edemedim bazen oğlum alıyor telefonu oyun falan oynamak için yanlislamaya basar da polisleri kapıya yığar korkusuyla ☺️
(1,105 puan) tarafından
İndirdim şimdi kuzum ♥️
(278 puan) tarafından
:-) oy cnm sın çok sevindim Allah kullandırtmasın
(1,105 puan) tarafından
Amin canım benim sağolasın bak sen vesile oldun ☺️
(278 puan) tarafından
Ne mutlu canısı :-)     
(1,105 puan) tarafından
☺️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Her ihtimale karşı bir yılı geçti  indireli☺️ 
tarafından
Aynen öyle cnm ☺️ yolda otobüste hastanede her yerde bişey olabilir. İlla eşten şiddet görmeye gerek yok bence
(278 puan) tarafından
Aynen öyle tek dileğim tüm kadınların indirmesi şiddet her yerde var çünkü
tarafından
Malesef çoğu sidden gören indirmiyo burda çok post okudum neden çektiklerini aklım almıyor malesef cnm
(278 puan) tarafından
:_-( neyi bekliyorlar ya ölmeyimi
tarafından
Galiba öyle:((
0 oy
(356 puan) tarafından
Bende indirdim esim cok ıyıdır allah bozmasın ama dısarıda falan bişwey olur diye indirdim
(278 puan) tarafından
Eşin iyi çok şükür ama dışarıdaki insanlar cani yani aralarında var caniler kalsın telinde lütfen
(356 puan) tarafından
1 senedir var ilk cıktıgı zman indirdim
0 oy
tarafından
Uygulamada aile ici siddet icin yaziyor ama atiyorum disarda bisey oldugunda basinca o zaman da destek oluyorlar mi? Bilmedigimden soruyorum 
(278 puan) tarafından
Evet oluyorlar kuzum geçen haberlere de çıktı Bi adam Bi kadını tren istasyonundan takip ediyordu sapık biri yani kız hemen kadesi harekete geçiriyor
tarafından
Hemen indiriyorum ben de o zaman. Sokaklar hic guvenli degil. Sagolasin canim ❤️
(278 puan) tarafından
Oyyy kuzum benim hemen indir Allah kullandırtmayı nasip etmesin
tarafından
Amiiin hepimize insallah hic lazim etmez allahim
(278 puan) tarafından
Amin canım :)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canm tam olarak nasıl kullanılıyor
(278 puan) tarafından
Canım bak iste resim attım ordan okuyabilirsin
0 oy
(4,643 puan) tarafından
Benim telefonumda bir senedir var güzel uygulama sadece aile ici şiddet degil disarisi icinde cok lazim bence
(278 puan) tarafından
Bencede bende indirmeye in bayanların hepsinin indirmesini istiyorum :( hergün kadın cinayeti duymaktan bıktım
0 oy
(278 puan) tarafından

image

kuzum bak burayı oku 
0 oy
tarafından
Çok şükür şimdilik hiç ihtiyacım olmadı inşallah da olmaz 
(278 puan) tarafından
Ohh çok şükür Allah ayağınızı taşa değdirme sin korusun sizi
tarafından
Cümlemizi inşallah talihsiz bir şekilde hem dolandirilik hemde tehdit ettiler serefsizlerrr
(278 puan) tarafından
Aaa inanmıyorum ya kız geçen akraba akrabayı dolandırmış bizim burda ya para için akrabalar birbirini öldürüyor bırak dolandırmayı kimseye güvenemiyor insan
tarafından
Bak özelden yaziyorun sana sonra kendini acindiriyor demesinler
(278 puan) tarafından
Bakıyorum canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 657 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy