0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Belim kopacak gibi agrıyor arada kasıklarıma vuruyor aksam zaten kanamam falan oldu dedim de açık kahverengi geliyor prodekson kullanıyorum sabah öğle akşam bu durumu yaşayıp ta kalp atışını ve sağlıklı oluşunu gören oldu mu kızlar merak ettim korku varda içimde dr 4.4 demişti nöbetçi olan 
Gebelik haftası 5+4

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende de kanama olmuştu ama kaçıncı hafta hatırlamıyorum canım progestan ilaç kullanıyordum ve doğdu cok şükür 8 aylik olacak ama 9 ay boyunca hep yattım fazla yorulmaman gerek demişti doktor
tarafından
Geliriz galiba kuzum çünkü sonuçları bekleyemedik geç oldu alamadık tahlil sonuçlarını
tarafından
Peki ne zaman gelirsiniz belli mi
tarafından
Yok kuzum gelince haber veririm yine sana :-)
tarafından
Olur mutlaka haber ver
tarafından
Veririm canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende hiç bir ağrı olmamasına rağmen benim bebeğin kalbi durdu sen doktora git ilaç verir inşallah da işe yarar
tarafından
İnsallah canım Allah razı olsun ama insan umudunu kesiyor böyle bir durum da
tarafından
Kesinlikle öyle benim ki mucizeydi imkansız bir bebekti en fazla 8 hafta 4 günlük dayanabildi mucizem
tarafından
Benim ilk bebeğim 2.5 3 aylıkken karnımda kaybettim
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah buna bir şey olmaz
tarafından
İnsallah canım Allah razı olsun
0 oy
(9,007 puan) tarafından
5 haftalıkken benimde kanamam oldu progestan kullandım 7 haftalıkken kalp atışıni duydum şuan 19 aylık küçük sevgilim yanımda uyuyo
tarafından
Masallah masallah canım rabbim nazarlardan korusun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet doğurdum ve 19 aylık şuan :) ❤️ bolca dinlen canım 
tarafından
Dinleniyorum canım yatıyorum hep insallah büyüme ve gelişme lekesidir insallah
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Ağrım yoktu ama kanamam olmuş 4 5 haftalıkken sanırım progestan iğne kullandım totomun üzerine oturup yatamıyordum artık kızım 1 buçuk yaşında panikleme ben çok ağlamıştım ama doktora git 
tarafından
Dün gittim nöbetçi dr baktı abuk subuk şeyler söyledi odadan çıktım o zaman kendi dr doğuma gelmiş nasıl sevindim yanına gittim anlattım oda kese normal sen prodekson yumursak kapsül sabah öğlen iç aksam da fitil olarak at sakın ama sakın hiç kalkma evde hep dinlen hiç kalkma dedi bu hafta da kontrol ayarlayalım dedi normal de 21 Aralık kalp atışını duyacaktık insallah da duyarız carsamba gidicem bakalım ne dicek hayırlısı herseyin
(7,253 puan) tarafından
Aynen tuvalet dışında kalkma demisti yat dinlen canım duyarsın allahın izniyle
tarafından
İnsalalh canım suan salona geçtim orada yatıyorum canım
0 oy
(12,513 puan) tarafından
İlkinde değil de diğer 2 hamileliğimde de Progestan kullandım. 3.gebeliğim daha riskliydi kanama ve ağrılarım vardı, proluton iğne de vuruldum 1.5 ay. 3ü de sağlıkla doğdu şükürler olsun 
tarafından
Cok sukur canım rabbim sağlıklar versin insallah hayırlısı
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hiç korkma cnm aynısını yaşadım bende şimdi kızım 2.bucuk.yasinda.teyzesi :)
tarafından
Ayy masallah canım işte leke şeklinde açık kahverengi öyle cok degil ama akıntı leke şeklinde
0 oy
tarafından
Yani kısmet işi bende bir damla görmüştüm meğer 6 haftada gelişimi durmuş tu kurtaj oldum 
tarafından
Kahverengimiydi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 377 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✨MeRvE✨ (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
0 oy
4 cevap 89 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy