0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (130 puan) tarafından
Kızlar benim akıntım oluyor abdest  alıyorum akıntı abdesti bozuyor mu

6 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Akıntı abdesti bozmaz canım afedersin sümük gibi düşün
(130 puan) tarafından
İnşallah ya her dk abdest  almam lazım yoksa
(5,108 puan) tarafından
Aynen öyle canım bende de çok oluyordu hem hamilelikte hem hamilelik öncesinde bende abdest gerekiyor diye biliyordum ama araştırdım baya her kadında sürekli olan bir durum abdesti bozmuyormuş
(130 puan) tarafından
Çok şükür daha rahatladım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlar biyoloji olarak bizde mecbur akiyor o yüzden abdest bozmaz namaz kılarken üç çamaşırı değiştir yada peçete koy araya
(130 puan) tarafından
Oyle yapıyorum kuzu ama içim rahat etsin diye sordum
tarafından
Benim de içim rahat etmiyor ama sürekli sürekli abdest almak zor oluyor
0 oy
(4,178 puan) tarafından
Abdesti bozmaz ama lekeler canim ic camasirina pecete koyabilirsiniz yada günlük ped
(1,437 puan) tarafından
Günlük ped koymayın canım ya arkadaşım günlük ped yüzünden rahim kanseri oldu en iyisi peçete yada pamuk
(4,178 puan) tarafından
Aaaa bilmiyordum bende pecete koyarim ama surekli ugrasmasin diye demistim
(130 puan) tarafından
Benim beyaz parça bezlerim var utuleyip boşete saklıyorum günde 2 kere tediştirip yıkıyorum utuleyip geri koyuyorum
0 oy
tarafından
Abdesti bozmaz canım günlük ped kullan ben öyle yapıyorum 
0 oy
(4,980 puan) tarafından
Seffaf olan bozmaz diye fetva var. Ama rengi değişir olursa açık sarı,koyu sarı,krem rengi bunlar bozar. Avret mahalline selpak ya da pamuk koy abdest almadan tuvalette çok temiz ve rahat oluyor.
0 oy
(42 puan) tarafından
Tıpa yapabilirsin canım vajina girişine peçete katlayıp koyabilirsin yarısı dışarıda olacak şekilde yada pamuk abdest almadan koyman lazım düşer yada dışta kalan yeri ıslanırsa abdestin bozulur çok temiz oluyor içine falanda kaçmıyor korkma

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
20 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...