0 oy
201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

image

babamın yanağında böyle bi yara çıktı doktora götürdük parça alınması lazım dediler. Babam izin vermedi. Doktor net bisey demedi. Bu şekilde yara ile karşılaşan var mı? Varsa geçti mi ? Doktor krem yazdı kullandı etki etmedi daha da büyüdü. Bu konuda fikri olan yazabilir mi ? Yada vücudunda yara çıkıp parça alındı mi ? Parça alındığında ne kadar acıyor ? 

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
(13,281 puan) tarafından
Ayy nasıl kötü olmuş resimli yaz canım şimdi hiç yara kan gormeyen insanlar uyarı verir 
tarafından
Tamm canim tesekur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahhh canım benim çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah babamın amcasinda aynısı ve aynı yerde olmuştu yaa :-( aşırı şişmişti onun da 
tarafından
Allah razı olsun ya babanın amcası iyileşti mi yada napti
tarafından
Kuzum yaa sizden uzak kanser çıktı ve vefat etti Rabbım size acil şifalar versin inşallah söylemek istemedim kusura bakma lütfen sakin onunla oynamasın iyi bir doktora götürün canim tekrar kusura bakma ne olur
tarafından
Çok üzüldüm inan , vala yaşlı babam acı çeker diye korkuyor bizi dinlemiyor çok üstüne gitmek istemedik yine götürcez  ınslalah saol yorum için
tarafından
Bizim de yaşlıydi canım ama muhakkak iyi bir doktora görünsün bizim biraz geç farkına vardılar doktor yüzünden çok çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah
tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Neden istemedi aldırsın bence ona göre tedavi uygularlar 
tarafından
Babam Yaşlı korktu acı çeker diye bizde çok üstüne gitmek istemedik
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Canım benim annemin de her sene fotoğraftaki gibi aynı yerde bir defa çıkıyor şişiyor ama yara olmuyor iki üç ay boyunca öyle doktor parça istedi ama annem kabul etmedi geçmiş olsun bu arada
(2,826 puan) tarafından
Sağol canım bir bitki vardı annem onu hafif haşlayıp çenesinin üzerine koyardı ama ismini bilmiyorum inan
(2,826 puan) tarafından
Bitkinin ismini öğrendim canım sinir otu ismi damar otu da deniyormuş tarlalarda bahçelerde her yerde bulunabiliyor
(2,826 puan) tarafından
Bide bu bitkiyi direk bir işlem yapmadan yara üzerine koyan da var iltihap yara egzema sivilce bu tür şeylere iyi geliyor
tarafından
Tamm çok tesekur ederim ona da bakacam
(2,826 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,082 göst.
0 oy
3 cevap 172 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 644 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 211 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,519 puan) tarafından soruldu

384,964 soru

11,513,967 cevap

35,174 kullanıcı

...