0 oy
100 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar lazere gitmeden once vucudumuzu permatik ilemi temizlemek gerekiyor? Yarın basliycamda pek bilgim yok agdaya gidicektim lazere basliycagim icin agdayada gitmedim permatik ilemi temizleyeyim simdi bacagimdaki killari falan birde kizlar biyiklari almaya gerek yok degilmi cok az var ama orayada permatik vurulmaz herhalde

6 Cevaplar

0 oy
(13,007 puan) tarafından

Lazer kılları almıyor mu ? :ermm:

(3,099 puan) tarafından
Kökünü yakiyor ya kuzum gecen salondaki kadinda oyle dedi 2 seanstan sonra killarin dokulmeye baslar cikan yerleride permatik ile kısaltır gelirsin dedide ben tam anlamadim simdi aliyimmi komple almiyimmi
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Evet canım yüzün haricinde nereye uygulatacaksan permatik vuruyorsun malasef 
(3,099 puan) tarafından
Her tarafimi keserim ben simdi ya en icler acisi olanda bu
(1,437 puan) tarafından
Asıl içler acısı olan lazerden sonra bi dahaki seansa gidene kadar ellememek gideceğin zaman yapıyorsun öyle gezmek içler acisi:)
(3,099 puan) tarafından
Kapaliyim zaten disarda kimse gormez anca esim gorur oda umrumda degil ayjdsbajshhs
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Tamamen kısaltırsan cihaz kökleri görmez atış yapamazlar canım onlar sana nasıl yapman gerektiğini anlatmadı mı
(3,099 puan) tarafından
Yok kuzu ya benim acelem vardi fazla dinleyemedim
(3,730 puan) tarafından
Canım her cihaz için değişiyor benim gittiğim yerde erkeklerin kullandığı traş makinesiyle kısalt demişlerdi kıl kökleri görünecek demişlerdi istersen ara bi sor yalnış bişey yapmamış olursun
(3,099 puan) tarafından
Aslinda tras makinesimi alsam dedigin gibi kokleri gozukuyorsa oyle enazindan yarin gene mecbur cikacagim icin baska gun cikmak zorunda kalmam disari mantikli ya buz lazer de tam bilmiyorumki ya
(3,730 puan) tarafından
Ben öyle yapmıştım canım onlar da traş makinası kullanıyordu kalan yerleri kendileri kısaltıyolardı. Bazı yerler direk kendileri yapıyor yaptırmıyor hiç eğer çok kısaltırsan yapamazlar boşa gitmiş olursun bu sefer
0 oy
tarafından
Yapınca haber ver acıyor mu diye bende çok istiyorum gitmek 
(3,099 puan) tarafından
Buz lazer kuzum çalışan acısız agrisiz falan dedi ama bilmiyorum yani bakalim gorcez
tarafından
Buz lazer çok faydalı değil diyorlar benim kılları makina görmez bile yaa
(3,099 puan) tarafından
Insallah olur faydasi kuzu benim gorur cunki hamileyken egilipte agda yapamazdim koydeydik yazin kuaforede gidemedim permatikle alirdim mecbur ondan kalinlasti biraz
0 oy
tarafından
Yarın gideceksen bugün alma makina kökü görmez, bi kaç gün öncesinden almaliydin kökler çıksın diye
(3,099 puan) tarafından
Bilmiyordumki kuzu ya bari bende bugun alip bi kac gun sonra gideyim
tarafından
Bugün al Perşembe git kuzu
(3,099 puan) tarafından
Oyle yapayim bari cok sagol canım
tarafından
Rica ederim canım duş al git bide lazerin yapıldığı gün banyo edemezsin
0 oy
tarafından
Evet canım lazer yaptıracağın her yeri jilet ile alacaksın 
(3,099 puan) tarafından
Bıyık haric demi:(
tarafından
Bıyık da dahil şuan kardeşim kuzenim gidiyor ablamda gitti tüm vücut jiletle bıyık ve sakal bölgesini ustra ile alıyorlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
0 oy
5 cevap 103 göst.
3 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysegul001 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 455 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.

379,749 soru

11,368,231 cevap

34,850 kullanıcı

...