0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz konuşmuyoruz iki gündür ayrı odalardayız zaten beraber oturmuyoruz hiç o sigara içtiği için ayrı oturuyor ben çocuklarla başka odada insan sorgulamadan yapamıyor tabi bu nasıl evlilik diye.... 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır çünkü en fazla 1 saat sürüyor 
-Reklam-
0 oy
(13,086 puan) tarafından
Kendinize vakit ayırın biraz canım. Her küsmede yatak ayirilmaz 
tarafından
Yengesi yüzünden canım önceki postuma bakabilirsin silmediysem onun yüzünden bozuluyor hep aramız
(13,086 puan) tarafından
Silmissin kuzum. Yengesi yüzünden niye aranız bozuluyor 3. Şahısları atın köşeye hiç bir zaman takmayın evinize karıştırmayın daha mutlu olursunuz
tarafından
Çok uzun kuzum ya ben onunla konuşmuyorum  gecen bize kalmaya geldi çocuğumu falan istemişti büyütmek için dengesiz şey hafta sonu eşim olcsk ö.küz köye gitti yanında oğlumuda götürcek ti bende göndermedim o kadın var diye o sebepten tartıştık konu konuyu açtı tabi böyle bi küslük oldu işte
(13,086 puan) tarafından
Kız amaannn eşine söyle bir başkası için seni üzmesin evet hatırladım o postunu okumuştum
tarafından
Ne hali varsa görsün ya zaten sevgi diye bişey kalmadı bütün güzel duygularımın içine etti gitsin yaşasın yengesiyle
0 oy
(568 puan) tarafından
Küs olsak hatta kanlı bıçaklı olsakta ayrı yatmaz. Ben de ayrı yatmasını istemem sırt sırta döner uyuruz.
(374 puan) tarafından
Aymem bizde oyle bir gun olsun yatmadik yatmayiz da kanli bicakli olsak bile
0 oy
tarafından
Asla yatak ayırmayız gerekirse birbirimize sırt döner yatarız ama yatak ayırmayız, çok yanlış birşey zaten kavga edince yatak ayırmak, koca insanlariz bebek değiliz 
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Nnaaaaaaaa.

.

.
0 oy
(72 puan) tarafından
Ben ayirmam ama bana doğru hiç dönmez öyle uyur bende öyle ikinci gün gelir sarılır
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Sırtımı döner yatarimmmm o dayanamazz sarilirrr donerrr bende ona sarılırım mm kuşluk kalmazzz ayrı yatmayinnn  şeytan daha çok girer arayaaa
tarafından
Kendi yattı bende peşimden koşmadım
(15,827 puan) tarafından
Ona bişey diyemem  canimm eşim gitti bende gitmem pesinden
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Çok kötü kavga ettiğimiz zamanlar da oldu arkamızı döndük yattık canım 2 senedir evliyiz kovit olduğum zaman dışında hiç ayrı yatmadık bence şiddet ya da aldatma söz konusu değilse yatak ayırma taraftarı olma 
tarafından
Kendi ayrı yattı bende peşimden koşup yılışıklık yapmak istemedim kendini bişey sanıyor
0 oy
tarafından
Hıc ayrı yatmadık bırkere olsa devamı gelır çünkü en sevmedıfım sey
0 oy
tarafından
Asla yataga küs gırmedım gırmem de. Küs olsa bıle dayanamayıp sırtına yapısırım sarılırım öperim anında sorunlar cozulur 
0 oy
tarafından
İlk başlarda tartıştığımızda 2 kere yatak ağırdı ikincisinde de bir daha olursa asla bu yatağa almam seni dedim daha da ayırmadı hiç 
tarafından
Bende mi öyle desem ya kendini bişey sanıyor brnde inadıö asla geri adım atmam bakalım nereye gidicek işin sonu
tarafından
İkinci yatak ayırışında o salonda yattı ben yatakta yaz sıcağında kapıyı kilitledim ki ciddi olduğumu anlasın diye daha da hiiç ayırmaz
0 oy
tarafından
O ne yaa çocukça hareketler neden öyle yapıyor ki canım oturup konuşmadın mi
tarafından
Kavga ettik özel bi sebepten ötürü canım ama çok şaşırdım yatağını ayırınca bende kendini bişey sanmadın diye umursamadım görmezlikten geldim
tarafından
Rabbım huzur versin yuvaniza inşallah kuzum benim yaaa
tarafından
Allah razı olsun canım Allah herkesin yuvasına huzur versin
tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
(616 puan) tarafından
Çok yanlış yatak ayırmak Allah yuvanıza huzur versin inşallah canım 
tarafından
İnşallah canım herkesin yuvasına huzur versin
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Öyle evlilik olmaz ufak şeylerden ötürü yatak mı ayrılırmış
tarafından
O geri adım atarım sanıyor gözümü korkutucak aklı sıra umurumda değilmiş gibi davranıyorum bende ne hali varsa görsün
(1,020 puan) tarafından
Aynen umursama mecbur gelecek daha da yapmaz
0 oy
tarafından
Asla yatmadik corona oldum ben gene ayirmadim o bensiz ben onsuz yatamiyorum ☺️ cok buyuk kavgalar ettik gene ayirmadik cunku kusluğumuz en fazla 1 saat suruyo
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Biz çok sorun yaşarız ve ilk gün söz verdik her ne olursa olsun yataklarımız ı ayırmayacağız dedik ayırmayız yatağa girdik mi kırgınlık olsa dahi küslük olmaz 
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben her kavgada bırak yatak ayırmayı elimde olsa evi bile ayırırım. çabuk barışırız belki ama barışmaya kadar geçen sürede kafamda ayrılırım planımı programımı yaparım :) elimde değil valla. bak şimdi küssek yine yaparım. o da gelmez zaten. o da ayırır :) 
0 oy
(163 puan) tarafından
Bikaç defa Büyük tartışmalarımız oldu, hiçbir zaman bende o da yatağımızı ayırmadık, tartışmalar için yatak ayırmam,sadece ikimizde birbirimize sırtımızı döneriz öyle uyuruz,
0 oy
(846 puan) tarafından
Ayrı yatmak çok kotu bir durum babamda hep annemle tartıştıktan sonra bir hafta yanında yatmazdi salonda koltukta uyurdu annemle konuşmazdı sadece bizle konuşurdu o yüzden babamdan nefret ederdim. Ben bir buçuk yıllık evliyim bir aylık evliyken çok fena kavga ettik o zaman eşim salonda yattı bir daha da olmadı öyle kavga çok şükür inşallah da olmaz. Ayrı yatmak doğru değil kıçını dön yat daha iyi 
0 oy
(403 puan) tarafından
Esimde iki kez yaptı yatak ayirmanin mantıklı olmadığının ayrilmamasi gerektiğini anlattim bir daha ayirmadi ben ayirmak istedim kendi geldi yatağa götürdü( bekledigim seydi eşimden) sende anlat cocuk değilsiniz yatak hatta farklı odalarda oturmak nedir 
tarafından
Valla küs değilkende öyle sigara içiyor diye ayrı odada oturuyor kötü bişey yapmaz o yönden güvenim tam ama sürekli git gel zor oluyomuş orda bi tarafını yatıp yatıyor artık böyle devam ettiği takdirde barışmak istemediğimi söylicem ona konuşursak
(403 puan) tarafından
Yani ne zor oluyo mahallemi değiştiriyo canim sacma yani benim esimde gider oda da icer gelir eşin alismis öyle birakma ic gelde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 120 göst.
0 oy
6 cevap 405 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde 200919 (654 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 187 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde Silemz (2 puan) tarafından soruldu