0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Kulot bezler nedense çırtcırtlilara göre cok uygun acaba guzel oluyor mu kullanan var mi kızım 3 bucuk aylık ve 6 bucuk kilo 4 numara uygun olur mu

5 Cevaplar

0 oy
(12,995 puan) tarafından
Bazı bezlerin kalıpları küçük oluyor hangisini kullanıyorsun ona göre yaz. Bende külot kullanıyorum çok memnunum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben gündüz normal, gece külot bez kullanıyorum. Rahat ediyor çocuk. Kış ayında gündüz külot bezi çıkarmakta zorlanabilirsin
(64 puan) tarafından
Kulot bezde bebek daha mi rahay oluyor
tarafından
Evet kenarları yumuşacık oluyor daha rahat
0 oy
tarafından
Külot bez kullanıyorum. Memnunum
(1,244 puan) tarafından
Post sahibi değilim ama merak ettim.  Külot bez de kayma vs oluyor mu bende merak ettim kullanmak istiyorum ama çevremde pek kullanan duymadım.
(1,138 puan) tarafından
Ben bı kaç sefer kullandım kayma olmadı beli lastikli cuk oturmuştu.bir de daha rahat ediyor ya kendin giysirince bile hissediyorsun.ama ben cırtlı kullanıyorum.belki ilerde uygun olsa gecebilirim daha iyi bence
tarafından
Yoo ben kayma yasamadim. Tam aksine bana daha kullanışlı geliyor. Çocuk emekleyip zipladikca cırtlı bez oynayıp kayabiliyor ama külot bez de öyle bı sorun yaşamadım.
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Kulot bez de cirtlida kullandığının bi beden büyüğünü al guzel oluyor da kışın külotlu çorap giyince zor oluyor takmasi
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Gündüzleri cırt cırt bez geceleri külot bez kullanıyorum ben.çok rahat oluyor

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 286 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 334 göst.
26 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 199 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...