0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar. Oğlum bana aşırı düşkün. Birini görünce yadırgıyo kucağımdan inmiyo. Ağlıyo. Pandemi çocuğu olduğundan yalnız büyüdü. Bir kaç arkadaşın çocukları var onlarla oynuyor ama benim tepeme çıkıyo normal de. Sürekli kucağıma gelmek istiyo çok yoruluyorum artık :( Nisan da 2 yaşına girecek. Emmeyi o zaman bıraktıraym diyordum ama biraz öne mi çeksem ki?  Mayıs gibi işe girmeyi düşünüyorum. 3 vardiya şeklinde iş. Emdiği için yarım saate bi emzik niyetine beni kullanıyo. Bunu ona nasıl hazırlayabilirim? Bi tık yadırgamaması için ne yapabilirim? 

3 Cevaplar

0 oy
(12,968 puan) tarafından
Ek gıda yani yemeklerden yiyorsa biraz daha bekle Ocak subat gibi kes bence anca sürer zaten. Bir de parka götür AVMlerde kum havuzu oluyor orda bebek de çok oluyor onlarla oyun oynamasını sağla çocuğu olan kişileri çağır veya misafir olarak git böyle böyle insanlara alışır 
(12,968 puan) tarafından
Hım park felan yok mu ☺️ bilemedim şimdi
(636 puan) tarafından
Park var da çok soğuk burası çıkartamıyorum yalnız evde oturabiliyoruz :(
(12,968 puan) tarafından
Etkinlik yap canım. Mesela diğer çocukları da çağır oyun ablası gibi hep beraber oyun oynayın sonrasında alışınca onlar kendisi oynar
(636 puan) tarafından
Temelli çıldır diyon yani :) şaka şaka teşekkür ederim canım bunu deneyeym
(12,968 puan) tarafından
Ahaha yok kız alışınca çok iyi oluyor
-Reklam-
0 oy
(436 puan) tarafından
Sen çalışırken kiminle kalacaksa onunla vakit geçirmeye çalışın. Sosyalleşmesi için oyun grupları var onlara katılabilirsiniz kendi yaş gruplarıyla etkinlik vs yapıyorlar
(636 puan) tarafından
Oyun grubu vs şeyler bize çok uzak canım köyde oturuyorum merkez 80 km uzaklıkta. :(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence bu pandemi ile alakalı değil çocuk yapısı ile alakalı. Benim oğlumda tek büyüyo pandemi çocugu binada sadece 4 yaşında 1 arkadaşı var görüştüğümüz oda pek oynamaz oğlumla ama benimki her ortama girer beni aramaz okula versem durur şuan o derece. Yapıyla alakalı bu yani. Toplum içine sık çıkarmaya çalış 
(636 puan) tarafından
Sen nasıl yaptın peki? Nasıl öle oldu o bebe :) anam benimki çok cadı ya nasıl yapcam bilmiyom :(
(25,224 puan) tarafından
Anasına çekmiş her ortamda cazgır:D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 200 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,101 soru

11,348,094 cevap

34,813 kullanıcı