0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (972 puan) tarafından
Kizlar bn aldatildigim için boşanma davası açtım . Eşime haliyle dilekçe gitti buda dilekçeye karşılık kızımın velayetini istemiş ve kızim şuan 9 aylık . Bide bnde ewlilik zamanında şeker çıktı hastanede yattım bu şekeri öğrendiğim zaman bunu bahane göstererek öfke kontrolü yok demiş şuan çok moralim bozuk çok :'((((((((( eşim ewlilik başında şiddet uyguladı bana bunu ailem bilmediği için mahkemeye sunamadjm dilekçeye kanıtım yok asıl onun öfke kontrolü yok kulak zarımi patlatmisti yaklaşık iki bcuk sene oluyor bu olaya hastanede muane olmuştum çıkar mı acaba kayıtlarda falan .herşey beklenirmis bu insanla ben bide onca sene beklediydim kavuşmak için şuan donuna kadar almadigim için de pişmanım vicdanım el vermedi o ewdeki esylari almaya ama dilekçede belirtip istetecem 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
9 aylık anneye ihtiyacı var eşine vermezler 
(972 puan) tarafından
İnsalllah kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
suan aynı durumdayız 8 aylık oglum 2 gün sonra 9.aya girecek cuma günü mahkememiz var çocugu alamaz cıksın hastane kayıtların bişe olmaz pskolojık sorunun yoksa
(972 puan) tarafından
Haber et beni davadan canım mutlaka bekliorum
tarafından
Tamam canm özelden yazarım
0 oy
tarafından
Korkma alamaz bebeğini senden. O istediği kadar eşim şöyle böyle desin aldattığına dair kanıt varsa mahkeme onu djnlemez bile,inanmaz yani
(972 puan) tarafından
Ewet kanıtlar var canım çok şükür ki
tarafından
Tamam o zaman sıkıntı yok canım.
0 oy
(463 puan) tarafından
Canım benim öncelikle geçmiş olsun. Kim ister yuva dağılsın. Ancak evliliğin hak olması gibi boşanmakta hak. Yaşanıyor böyle şeyler. Hastane kayıtlarında her şey çıkar bunu mahkemeye sunabilirsin. Çocuk çok küçük babaya vermezler. Tabi belirli durumlarda da verebiliyorlar. Annenin ahlaki hayatı, maddi yaşamı, ruh sağlığı vs. Öfke kontrolü için bir avukatla konuşup piskoloğa git zaman kaybetme. Gerekli testler iste. Devlet hastanesi olsun ama. Gerekirse heyete gir. Talep et bunları. Aldatıldığına dair kanıtın vardır inşallah. Bunları mahkemeye sunarsan velayeti vermezler. Belirli zamanlarda görüştürürler. Ancak görüşmeye izin vermediğin zaman velayeti kaybedebilirsin. 
(972 puan) tarafından
Canım aldattığına dair kanıtım var . Adam başka şehirde zaten ancak görüntülü görür onun harici de gelirse görür
(463 puan) tarafından
Ona mahkeme karar verir. İyi ki kanıtın var. Kolaylıklar dilerim. Bol sabır. Zor ama yavrun için dimdik durup güçlü olcaksın. Sen annesin her şeyin üstesinden gelirsin :)
(972 puan) tarafından
İnşallah kuzum duanda bana da yer ver teşekkürler :)
0 oy
(4,465 puan) tarafından
Haha ofke kontrolu yok demis oldu ispatlasin hadi suan kanunda senden yana hastane kayitlari arsivde saklanır o yondrn kotkun olmasın bizzat avukatla görüşmüş biri olarak soyleyim sut cocugunu babaya kolay kolay vermezler icin rahat olsun tabiki cocugu almak icin zirvalayacak ama ispatlamasi lazim ispat edemeyecegine gore sen korkma canim 
(972 puan) tarafından
Msj yoluyla tartışmalarımz hakaret ler oldu haliyle ama onları öne sürer diye düşündüm
0 oy
tarafından
Evet hastanede gittiğin tarihi vs al bende aynısını yaşadım ailem covid ti babam kalp hastası olduğu için soyleyememistim suyum gelmişti yazdım dilekçeye hastaneden tahlilleri aldım ve velayeti alamaz çünkü o yüz kızartıcı suç işlemiş ve bebeğin emiyor korkma
(972 puan) tarafından
Kaydı buldum vala canım kulak zarı deformasyona yazıyor bunu da inkar etsin bakalım mesleğinden yana. Bı sorun yaşasın istemiorum aslında ama
tarafından
Ugrasiyorsa uğraş neden istemiyorsun ailen seni o dovsun diyemi buyuttu
(972 puan) tarafından
Canım nafaka veremz yoksa ailesi yok zaten bı işi var ondan meslekten yana sorun olsun istemedim
0 oy
tarafından
Gotunu yırtıp başına geçirse bile bebeğini senden alamaz devlet on yaşına kadar bı bebegin anneye muhtaç olduğunu bildiğini için almiyo senden ama sen ben bakamıyorum gücüm yok babasinda kalsın dersen ancak öyle veriyorlar 
(972 puan) tarafından
Gotunu yirtsin dursun o zaman bn ömrümün sonuna kadar bakarım ewladima Allah'ım yokluğunu yaşatmasın bana :/
tarafından
Emin ol evladı için istemiyor o senin canını acıtmak için evladını istiyor sakın verme rabbim yar ve yardımcın olsun
(972 puan) tarafından
Yok kuzum asla vermem canımı acitioda zaten düşüncesi bile kötü saolasjn cümlemizin yardımcısı olsun inşallah canım
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Esin ne dilekçe sunarsa sunsun 7 yaşına kadar sende evladın hiç korkma ve tekrar dilekçe ver donuna kadar işte acıma 
(972 puan) tarafından
Öyle yapacam canım herşeyi istycm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 353 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde sibelharun (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bilemedim (7 puan) tarafından soruldu