0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar geçen yazmıştım doğalgazı 1 gün gecikti diye kestiler diye neyse 350 tiydi bugün yatırmak için girdim 450 tl olmuş aradım neymiş 100 tl usülsüz kullanım yapmışız bağlı olan şeyi açıp kullanmışız sozde doğalgaz kesildi zaten o gün akşam ben kendi annemlere gittim çocukla eşimde kendi annesigilde kaldı evde kalan bile olmadiki kullanılsın bide bağlı olan şeyi açıp kullanmak imkansız itiraz ettim ordan şikayet formu oluşturdular ama ordan bişey çıkacağını sanmıyorum başka nereye şikayet edebilirim insanları mağdur ediyorlar böyle olmaz hakkımı helal etmiyorum asla

6 Cevaplar

0 oy
(13,863 puan) tarafından
Onlar zaten kilit gibi bişey takıyor. Onu açip kullanmak imkansiz. Acma kapama bedeli diye aliyor olabilirler. Faturayi iste ayruntisinda öyle bişey yaziyor mu bak. Iftira atiyorsunuz şikayet edecem sizi de bakalim. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dogalgazın mısterı hızmetlerını arayın ogrenırsınz
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Tüketici hakları na et 
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Açma kapama bedelidir belki de canim 
0 oy
tarafından
Kız size iyi bizim sayaç kırıldı 1 hafta sonra geldiler bakmaya 4.500 lira kaçak kullanim bedeli geçirdiler bize İstanbul da isen İgdaş ilçe bayiye gidip şikayet dilekçesi alıyosun itiraz formu dolduruyosun kayınpederinkini öyle yaptık yazılı itira etmek gerek yoksa telefonla fayda etmiyor biz öyle yaptık red yedi şimdi dilekçe verdik
0 oy
(117 puan) tarafından
Canım EPDK ya şikayet edebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 608 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,115 göst.
7 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,135 cevap

34,850 kullanıcı

...