0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
En erken gebelik testi ne zaman yapılabilir sizler ne zaman yaptınız?

6 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
6 gün varken yapmıştım silik çıkmıştı kan tahlilinde kesinleşmişti
tarafından
Adet döngünüz neydi
(2,593 puan) tarafından
genellikle 28 günde oluyorum en son 20 eylülde adet görmüştüm adetime 10 gün varken mide bulantım başlamıştı çok erken diye düşünmüştüm en sonunda 6 gün varken test yaptım silik çıktı kan verdim 180 lerde çıkmıştı iki gün sonra tekrar verdim 400 lere çıktı adetimden 1 gün sonra 2600 lere çıkmıştı sağlık ocağında ki ebe adet bitiminde hemen hamile kalmışsın büyük ihtimalle değerin yüksek demişti
tarafından
Anladım canım evet yüksek ihtimalle öyle olmuştur çünkü geç döllenme olduğu zaman zaten hemen belli olmuyor maşallah Rabb'im hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
(2,593 puan) tarafından
amin inşallah rabbim seninde gönlüne göre versin kucağına bir evlat nasip etsin inşallah
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun inşaAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
en erken 5 gün önceki testler var ama yanılma payları oldukça yüksek regl gecikmesini bekle bence.
tarafından
Öncesinden de doğru sonuç alanlar oluyor ya benle merak ediyorum gerçi hiçbir belirtim yok sadece kasık ağrılarım var oda O bir belirti midir değil midir bilmiyorum malum havalar da soğuk belki soğuk almışımdır bilmiyorum altı buçuk yedi önce kürtaj oldum ve 2 aydır korunmuyorum adetime daha bir hafta var
tarafından
evet ama yapıp ay negatif çıktı diye hayal kırıklığı yaşayan ama aslında 1 jafta sonra pozitife dönen de çok. o yüzden bekleyip kesin sonucu almak daha iyi bence
tarafından
Haklısınız aslında teşekkür ederim dua beklerim
tarafından
İnşallah en kısa zamanda sağlıkla olsun..
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,443 puan) tarafından
1 hafta diye biliyorum
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Adetimin bir gün geçmesinden sonra yapmıştım canım 
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Adetim den 10 gün sonra yaptım
tarafından
Anladım canım:)
0 oy
tarafından
Adet 2 gün geçince yaptım içinci gizgi anında belirdi net olarak cnm. Rabim ğönlüne göre versin. En erken 6 gün önce silik çixgiyle beli olur cnm
tarafından
Çok teşekkür ederim canim Allah razı olsun inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 528 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
21 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
26 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AYSEDNC (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu

379,814 soru

11,369,620 cevap

34,852 kullanıcı

...