0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar oğlum beni emzik niyetine kullanmaya başladı. Resmen gidip gelip emiyo. Canım acıyo artık ama kıyamıyorum da. Gece de sürekli emcem diye uyanıyo. Emerek uykuya dalıyo. Emmeyi nasıl bıraktırabilirim? Uykuya nasıl geçeriz? İştahı açılır mı mi bide? Çünkü 1 yaşından sonra çok yiyecek seçmeye başladı. Yavaştan bıraktırmak istiyorum artık memeyi. Yardımcı olur musunuz? Sabır taşı da aldım ama kullanmaya vicdanım el vermedi. Kaka olmuş pis olmuş süt yokmuş diyorum anlamıyo. Kendi açıyo emiyo. Napcam ben ya :( Nisan'da 2 yaşına girecek. 

3 Cevaplar

0 oy
(13,015 puan) tarafından
Sabır taşı yapmadan olmaz herhalde kız okuduklarimdan söylüyorum. Kimi salça sürmüş kimi siyahla boyamış kimi sirke degdirmis kokusundan emmesin diye kesmek istiyorsan böyle herhalde ben yapmadım kendisi bıraktı
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimkide öyle 15 dk da bir emmeye geliyo gece ikide bir memeye kalkıyo 19 aylık ama bıraktırmayı düşünmüyorum ne emerse kardır heleki bu salgın zamanı en şifalı şey anne sütü
0 oy
(31 puan) tarafından
Ben de kestim uyandigi zaman bazen su bazen pekmez bazen calpol veriyodum sende verebilirsin ve yada sevdiği bisey varsa ben bisküvi falan veriyodum iki haftada anca kurtuldum evet biraz vicdan yapiyoruz ama uyku düzenleri olmuyo ve bizde çok yoruluyoruz azicik sabret unutur İNŞALLAH

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
0 oy
2 cevap 77 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Seherl (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Halil emirim (23 puan) tarafından soruldu

379,873 soru

11,371,639 cevap

34,854 kullanıcı

...