0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Kizlar evdeki esyalarin yerlerini surekli degistiriyorum ilk yaptigimda guzel oluyo sonra yine degistirme hissi. 2 3 gunde bi oluyo kendimde olsun sacimi surekli degistiriyorum rengini Allah'ım kafayi yedim heralde sizde oylemisiniz

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok canım heryer yerinde durur 
(166 puan) tarafından
Degistirmedimmi bogazimi sıkıyorlar sanki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yoo değilim kafama estikçe değiştiririm evin eşyalarını oda senede 2 kez felan
(166 puan) tarafından
Oh ne güzel keske bende ole olsam
0 oy
tarafından
Ben arada bir yaparım canım canım sıkıldıkça:-)
(166 puan) tarafından
Demekki yanlis değilmisim
tarafından
Değilsin kız:-)
(166 puan) tarafından
Ohhh :DD icim rahatladi
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Aynı ben ..şuan bile yatakta yatiyorum,yatak odasının şeklini nasıl değiştirsem onu dusinuyorum ..yalnız ben ileri derece OKB yim temizlik simetri ne ararsan var ..doktor artık oğlunu rahat bırak dedi çünkü üstünü aman islartmasin aman damlatmasin diye sürekli çocuğu engeller haldeyim yemek yerken illa tabak bitcek vs.. ömür zor geçiyor dikkat et
(166 puan) tarafından
Aynen öyle ama temizlik de okadar sorunum yok normal yapiyorum ama eşyaları değiştiriyorum surekli mesela sacimi birgun siyah 1 hafta sonra tekrar aciyorum tekrar sari napcam bunun için elimde degil bi anlik birsey bianda
tarafından
sacın yanmıyor mu
(1,826 puan) tarafından
Ben saçımı da boyayamiuorum dip bouasi beni delirtir bı kere boyadim sıfıra vurdum anca omzuma geldi daha boyamam
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Yerlerini değiştirecek kadar eşyam olmadığı için her şey olduğu yerde kalıyor:D

(166 puan) tarafından
Kiz bizim sanki cok mu var iki çekyat bi yatak odasına tasiyom bi mutfaga ahahha :DD
0 oy
tarafından

Bende öyleydim kız 2 güne bir evi ozonla silerdim koltukları felan silerdim her yer pis gbi gelirdi yapmazsam koltukları degistirtirdim yerini :D 

(166 puan) tarafından
Hahaha çok temizlige takilmiyorum ama esyalara çok takiliyorum resmen gel beni burdan kaldır baska yere koy diyo .hele başkalarin evine gidim temizse evi kiskancligimdan catlarim sabaha kadar ev temizlerim
tarafından
Ahahhahahah :D kıskanacak en güzel sey bence
0 oy
(21 puan) tarafından
Yok canım nerde çok usengecimdir
(166 puan) tarafından
Oh ne güzel keske bende ole olsamm
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ben değiştirince rahat edemiyorum tuhaf geliyo herşey yerinde güzel bence :) 
(166 puan) tarafından
Belki de tam yerini bulamadigimdan sürekli degistiriyorum
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Babam da sizin gibi. :) değişiksiniz anlayamıyorum :)) ama mutluysanız sorun yok. 
(166 puan) tarafından
Şöyle dusunuyorum evim eski köy evlerinden yani  evin icine esyalar şekilsiz duruyo acaba tam yerini bulamadigimdan mi degistiriyorum sürekli
(1,580 puan) tarafından
Hmm onu bilemedim olabilir. İdeali bulunca bırakırsınız belki de içinize sinmedi henüz.
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Odalarim dar olmazsa bende yapacam da imkanlar dahilinde olmuyor ya cok sıkiliyorum :D

0 oy
(202 puan) tarafından
Oncesinde calisiyor muydun? Bn ne zaman isten ayrildim eve kpandim oglumu buyutmek icin ondan sonra eve sarmaya basladim. Esyalarin yerini degistirmiyorum ama surekli suraya su lazim buraya bu lazim gb dusunuyorum ve artik esim gelen kargolardan illallah etti yine mi diye. Oglumun odasini yaptim mesela yeni sus pus arastriyorum surekli netten falan. Bi yerde durmam lazim biliyorum ama yapamiyorum. Kis da geldi kapandik evlere hep buyuzden bunlar :) 
0 oy
tarafından

Hayatta en sevmedıgım seydır herseyın yerı bellıdır bısey alınınca evde nereye konulduysa onun yerı orasıdır artık :D

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bende sürekli değiştiririm yaa çok seviyorum evimle uğraşmayı :)
0 oy
tarafından
Sen o enerjinde banada göndersene biraz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 356 göst.
18 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 29 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nnnnnn (225 puan) tarafından soruldu

379,411 soru

11,356,987 cevap

34,833 kullanıcı

...