0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kızlar dogum cantası falan bir yana bebişime daha bir zıbın bile almayan bana ne demeli... 3.çocuk olunca hep bir üşengeçlik oldu bende sanki. Amaan çarşıya gitsem bir gunde hallolur diye diye hiçbirsey yok evde. Dogum çantam bile yok. Sizce gitsem bir gunde herseyi alip çikabilir miyim, ne dersiniz.?

Birde koronavirus aşisi yaptirmayan hamilelere dogumda farkli yaklaşıyorlar mı acaba, kızarlar mı.? Benim ne dogum doktorum nede saglik ocagindaki doktor kesinlikle hamilelere önermiyoruz diyince dogum sonrasina birakma karari aldim, dogumda problem yaratir mi.?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende 36 da yapmıştım üstelik 9 sene sonra olan ilk bebeğim. :D ikinciye bir sürü bişey aldım önceden ona da çanta yapmak nasip olmadı 34. Haftada corona sonrası erken doğum yaptım. 

Bir günde hallolur evet de ne bekliyorsun :D 
(108 puan) tarafından
Bilmem, birinin beni heveslendirmesi lazim sanki, yorgunluk var üzerimde çok, birde 10 aylik bebişim ve 5 yaşinda oğlum olunca hâl kalmiyor tabi :)
tarafından
Benim 4.hamileligim 28 haftalik oldum çoğu şeyini aldım şimdiden sen biraz geçmi kaldın bacım
(108 puan) tarafından
Dogrudur canim gec kaldim evet. Son haftalar artik hâl kalmiyor, 10 dakika boş kalsam aklima uykudan baska bisey gelmiyor, carsiya cikip birseyler almak bi yana. Yarin tek seferde herseyi almayi planliyorum bakalim
tarafından
Al al son haftalar zor oluyor çünkü paran varsa bir günde alırsın hepsini zaten ben param oldukça indirim buldukça aldım az bişey kaldı şükür
tarafından
Benim bekleme sebebim korkularımdı 6. Gebeligimde oğlumu aldım kucağıma ondan elim hiç bişeye gitmiyordu sen bi an önce giriş :)
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bir an dedim nasl ya? Sonra baktım ki 3. Çocuk :D bacım sen kasma zaten her şeyde tecrübelisin... :D valla ben ilk gebeliğim ben de 35 36 da bitirdim çantayı doğru düzgün
(108 puan) tarafından
Benim alması yikaması ütüleyip yerleştirip birde cantayi hazirlaması var :) sence hepsini bismillah deyip kalksam bir gunde halledebilir miyim :D Ah birde kuaför konusu varki sorma, orayada ugramam lazim :D
(2,746 puan) tarafından
Yaparsın sen ben sana güveniyorum  3. Çocuk diyorsun ben o kadar yavaşım ki böyle şeylerde 3. Çocuk olsa heralde sancım başlayınca valize arar bir şeyler giderim jsjsjs
(108 puan) tarafından
Öyle olcak galiba canim :D saol güzel yorumun için :)
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Ben 36. Haftamda hazırlık yaptım 37 de doğurdum:D 

(108 puan) tarafından
Deme be, bi an heyecan yaptim :) daha 1 ay var daha geçiniyom ben, belkide erken gelcek bebisim
(2,139 puan) tarafından
Hiçbir belirtim yokken birden suyum geldi 4 saat içinde doğurdum. Bende ne olduğunu anlamadım :)
(108 puan) tarafından
Benim kızim öyle oldu :) gece 3.30 da suyum geldi, 4 gibi sancım başladı, 6.30da dogumumu yapmiş odaya alınmıştım. 3 saat içinde ordan oraya savurdular beni ne oldu anlamadim bende :D:D
0 oy
(247 puan) tarafından

Bende 30 haftaya giriyorum  nasipse 2 3 takım aldım hastane için erkek bebis bu 10 bucuk aylık kızım var gerisi hep ondan kalanlar  pes peşe kalınca bisey almaya gerek kalmıyor galiba:D

(247 puan) tarafından
Rabbım sana bağışlasın canim ne güzel hayr işlemişsin  maşallah bende sezeryan oldum diye dedim suan istemiyorum  sprail taktirdim kaymasi sonucu hamile kaldım sağlıkla gelsinler inşallah
(108 puan) tarafından
Insallah canım, oda çocuklarimin hayri oldu, kim bilir bilmeden yaptıgim iyilik hangi belayi def etti şükür :)
(247 puan) tarafından
Aynen valla canim  en güzeli bende kızımın pembe olan kıza göre  olan herseyini ayırdım vericem ihtiyaci olana inşallah
(108 puan) tarafından
Insallah canim Allah kabul etsin :)
(247 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun cümlemizden razi olsun inşallah
0 oy
(1,755 puan) tarafından
35. Haftamda doğum yapan ben hayretle okudum ya ani bisey olsa ne bu rahatlık kız 
(108 puan) tarafından
Bilmem :) rahatlik degil üsengeclik diyelim biz ona, benim giycek kıyafetim bile hazir degil, anne oguk anadan üryan çikariz artik dogumhaneden :D hastane insafliysa bebise bir bebek bezi takiverir poposuna :D:D şaka bir yana yarin gidip bir kerede ne var ne yok almayi planliyorum. Insallah yetisir bakalim
(1,755 puan) tarafından
Yetişir yetişir merak etme de yıkama ütüleme çanta hazırlama yavaş yavaş evde yap.
(108 puan) tarafından
Onu kardeşlerimden birini çağircam canim, yıkayıp kürutcam gelip bir gunde ütüsünü yapsınlar, çantayıda hazırlayalım bitsin bari
0 oy
tarafından
Hep o varlıktan işte yok olunca heyecan olurdu
(108 puan) tarafından
Maddi olarak diyorsan çok şükur kendi yağımızda kavrulacak kadar ne az ne çok durumdayiz canim, bende herseyi tek sefere bıraktim bakalik ne kadar tutacak diye düşünüyorum ama mecbur alinacak tabi.

Çocuk olarak 2 tane var ondan demek istediysen belkide haklisindir canim :) ben daha çok yorgunluktan dolayi biryere gitmeye useniyorum :) ilk çocukta vaktini alan birseyler olmadigi için bol bol heyecanlamaya zaman bulaniliyorsun galiba :D
tarafından
Cocuk olarak bahsettim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 245 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gamzemaden (85 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...