0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından

Kizlar ben ultrasondan hic anlamıyorum gorenlerde bi farkli diyip duruyor nesi farkli anlamadım cidden gercekten anlayanlar bi baksin ( ultrason resmi yuzden resmi tum vücut degil)

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neyi farklı Allah için bunu kim söylüyor yaa 
tarafından
Kız boşver bebeğin dişi olsa ne yapcaksn bu dişli diyip doğurmucakmısın :) allah seni ya
tarafından
Hahahaaaaa orda kalacak sanki yaa
(1,334 puan) tarafından
Ayy Allah hepinizden razi olsun guldurdunuz :)) tabi ki bebek nasil olursa olsun benim gözbebeğim ama yinede insan takiyor kafasina
tarafından
Acemi anne boşver kuzum Allah senden de razı olsun sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah
(1,334 puan) tarafından
Amiiin insaAllah :)) ♥️
-Reklam-
0 oy
(3,150 puan) tarafından
Kız ne bakıyonuz der gibi bakıyor gayet normal yani her bebek gibi☺️ Allahım sağlıcakla kucağına almak nasip etsin ☺️
(1,334 puan) tarafından
Amin İnsaAllah agzi normal dimi*****k gibi disleri var gibi diyolar kaynanamda gorumcemde ayni seyi dedi
(3,150 puan) tarafından
Bebekler anne karnında da ellerini emerler esnerler ağzını açar uyur uyanır güler esneme anıdır yada gülmüştür o anda da resim çekilmiştir onlar önce dönüp kendi ağızlarına baksınlar hiç takılma onlara gayet güzel normal Allahım dişi çıktığında onları köpek gibi ısırıp ağlatmayı nasip etsin evlatkuşuna :D, ❤️
(1,334 puan) tarafından
Ahahaha bu duaya aminn diyorum valla :)
0 oy
tarafından
ay bi buna yorum yapmamışlardı.. Doktor söylerdi bişey olsa boşver sen insanları.
(1,334 puan) tarafından
Evet sonradan doktoru aramak zorunda kaldım ama insani cidden dusundurup uzuyorlar
0 oy
tarafından
Canim suyun içinde bebiş tabi ki ekrandan oyle görülebilir:)
(1,334 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama herkes ayni seyi diyince endiselendim
tarafından
Kaç kat katman sudan oyle gözükür ben doğana kadar hiçbişey anlamadim kafasi falan ayakları falan tuhaf gözükürdü ama doğdu bembeyaz bi melek:))
(1,334 puan) tarafından
Rabbim herkesin evladini saglikla versin insaAllah
tarafından
Amin canim:)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Onu diyenlere uzmanlığın nerden diye sorarlar 
(1,334 puan) tarafından
:) off valla cidden bende bunun farkinda olmama rağmen üzülüyorum yinede
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Sadece çenesi sivri geldi bana ya tatlı bebek:-)
(1,334 puan) tarafından
Ayy teşekkür ederim :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bunu diyenler niye doktor olmamışlar yazik ortalıkta ziyan oluyor lar :)
(1,334 puan) tarafından
Gerçekten harcaniyolar
0 oy
(749 puan) tarafından
Belli degl. Sanki bn bisey anlamdım ama siyah ultrason zaten yani ne belli olcakk
(1,334 puan) tarafından
Disleri var gibi duruyormus dudagi ***** gibiymis
(749 puan) tarafından
Evet öyle duruyorda siyah ultrason olduğu için dis olcak hali yok zaten. Ama  varya  dişli dogan çocuklar oluyormuş nadirde olsa bnde şaşırmıştım. Ultrason yani bellli olmaz tam  millete atma. Gerek yok  kimsenin ne diyeceğini duymak zorunda değilsin . İnsanlar sadece eleştirir güzel bı cümle soylemezlee
(1,334 puan) tarafından
Ya aslinda atmadim ilk once esime normal gelmedi sonra bende gorumcemin bi cocugu var diye ona gosterdim oda ayni seyi dedi kaynanamda ayni seyi dedi doktoru tekrar arayip sordum oda yok normal dedi
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Onların benzetmesi bulutları birşeylere benzetme gibi birşey bende farklı açıdan bakınca 3 farklı bebek görüntüsü gördüm mesela ama asıl olan yandan sadece yüz ve biraz omuz var o sanırım onların dediği açıdan da gördüm ama tabiki göz yanılması o şekilde olsa doktor zaten söylerdi 
(1,334 puan) tarafından
Yani bende öyle düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Zelal (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 85 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asya466 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 306 göst.
0 oy