0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (376 puan) tarafından
Kızlar şimdi benim buzlukta bezelye var okey mısır da var dondurulmuş hazır önceden vardı kornişon da var b8rasi tmm ama  1...patates ile havuç nasıl yapcam rus salatası için ikisini aynı sudami hasliyacam 

2.Bzelye ve mısır buzu çözülse yetermi yoksa onlardaki haslancak kusura jbakmayin ilk defa yapcam hakkınızı 

Helal edin 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bezelye ve mısırı da haşla, ayrı ayrı, patates ayrı hasla, havuç ayrı hasla
(376 puan) tarafından
Anam çok uğraştiriciymis:)
tarafından
Ya ne sandın hepsini ayrı ayrı haslaman lazım bazisi geç pişer bazısı erken çünkü
(376 puan) tarafından
Off Keşke hazır konserve alsaydı eşim
tarafından
Ahahah yap kız üşenme
-Reklam-
0 oy
(13,050 puan) tarafından
Mısır ve bezelye çığ galiba demi 
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Bezelye çiğ ise haşlaman lazım ben genelde havucu ve patatesi birlikte hasliyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız git 1 şişe garnitür al ne uğraşcan onla :D 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Buzlukta mazemen varmış cnm yoksa marketten kavanoz garnitür alırdin öyle pratik olutor
0 oy
(4,194 puan) tarafından
Garnıtur al bı kavanoz cnm ugrasma
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Garnitur al ugrasma ayrı ayrı 
0 oy
(913 puan) tarafından
Kuzum ben ruslarla içli dışlı yaşamış bi Azeri olarak tam tarifi yazayım. Bezelye olacaksa mısır olmaz. Ikisinden bir olmalı ki en kolay sindirileni mısırdır. Patates, havuç, yumurta hepsi haşlanamalı. turşu salata, dereotu. Ya kırmızi et ya tavuk eti haşlanıp tel tel didilmeli. Et istemiyorsan salam kup kup dğranmali.  Mayonez+ 2kaşık yağlı yoğurt. Küçük küçük küp küp doğranmalı. En sonda kara biber ve tuz. Hatta ruslar turp bile dogruyo. Patatesi havucu öyle haşlaman lazım ki tam yumuşamasın doğrarken dağılmasın. Hadi afiuyet olsun. Asıl tarif budur. 
(48,708 puan) tarafından
Rusların damak tadi karışıkmis☺️
(913 puan) tarafından
Kuzum bi tadsan tadına doyamazsın. Ne yalan söyliyim ben de türkiyeye geldiyimden beri yapmıyorum. Pancar salatası yaparım çoğu zmn
0 oy
(800 puan) tarafından
Kız ne ayrı haşlıcan zaten ikisidee aynı zmnda oluyo 

Tüp olmuş 250 tl 

Tadı değişmiyor
0 oy
(48,708 puan) tarafından
Hepsini ayri ayri hasla misir haslanmis demi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
0 oy
7 cevap 385 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Humrayy (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
22 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 416 göst.
24 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu

380,615 soru

11,395,890 cevap

34,913 kullanıcı

...