0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Kızlar benim evim 1 +1 ama ben burasının en zengin semtin de oturuyorum stesi oyun parkı havuzu vb. Evim küçük geliyor 3 çocuk eşim ben 5 kişiyiz lakin burasını satsam buranın en elit semtine gideceğim ama restorantimiza yakın buranın 1 +1 ile oranın 4 odalı dairesi ancak anıyor. Buranın aidatı 500 se oranın 80 ama çocuklarıma kıyamıyorum oranın sitesi yok nasıl bisiklet sürecekler parka gidecekler kizim daha 2 buçuk yaşında kış diye pencereden bakar parka ağlar yani kizim durmadiginda ablasına yada abisine al götür siteye diyemiyeceğim ortam farkıda var okul vb. Ha bu gideceğim ev de çok güzel içi benim evimd3n belki daha güzel ama bina eski site yok ve çarşı cadde üstü en son kat benimkide son kat kızlar gerçekten kafayı yiyecegim lütfen akıl verin yoksa 2 3 güne herşey bitecek 

9 Cevaplar

+2 oy
(5,954 puan) tarafından
1.1 evin icinde 5 kisi yaşamaktansa büyük 3vde  cocuklarina oyun alani olacak herkes sitede yetiştirmiyor götür getirirsin 1.1 evde  cocluk cocuk ne kadar egitim vere bilirsin ki elit olmasi birsey ifade etmiyor cocugunu evde rahat guzel ferah hepsine oda yap  odalarinda oyun alanları olusur zaten
(319 puan) tarafından
Ya öyle aslında aklı selim düşünemiyorum
(5,954 puan) tarafından
Düşünmeye gerek yok 3 çocuk la 1+1 de yanlış o çocuklar odarinda duzeni olsun    ortam sitede olsa güvenlirli degil gozunden kacirmaya gelmiyor allah korusun evlatlarimizi
(319 puan) tarafından
Yok kizim benle uyur 2 cocugumda ortak  odaları var idare edilirmi evet Ama sonu yok asla ben burada yada buranın üstünde bir daire alamam ancak oraya gideyim aidat parası ni toplayıp birikim yapıp 7 8 yıl içinde geri çıkayım
-Reklam-
+1 oy
(1,580 puan) tarafından
1+1 eve 5 kişi sığabilmek büyük başarı öncelikle sizi tebrik ederim. Eğer gideceğiniz mahallede güvenlik sorunu varsa bence çocuklar için bu evinizde kalın. Ama yok sadece site şartları yok park vs uzakta diyorsanız yani siz bilirsiniz taşınılabilir.
+1 oy
(1,363 puan) tarafından
Restoraniniz varsa ayni sitede daha buyuk bir eve geçin... madem en zengin kesimdesin gucun yeter herhalde...  3+1 190 m² evde 3 kisi anca  yasiyoruz... iyi siğmışşin valla. 
0 oy
tarafından
Site içinde 3+1 daire bakın sizde madem.orayi seviyorsunuz ? 

Evet sitenin avantajları çok ama 1+1 de 5 kişilik.aile için çok ufak kimsenin özel.yasam.alani yok buda sorun. 
(319 puan) tarafından
Haklisin bizim paraya süreli ev yok hele burada asla bulamam
tarafından
Canim o zaman site içinde bulabileceğiniz bir bakın veye gideceğin yerdeki evide sevdi isen oda olur. Gerçekten yaşam alanı önemli seni çok iyi anlıyorum. Ama çocuklar içinde oda ve özel.alan lazim . Hakkında hayırlısı olsun inşallah ⚘⚘
0 oy
(1,030 puan) tarafından

1+1 5 kişi bende kafayı yerdim heralde :D

2+1 evde 3 kızı yaşıyoruz yine de yetmiyor canım alışırsın  4 oda mis gibi  

0 oy
tarafından
Aklımda tek soru 1+1e nasıl sigiyorsunuz 5 kişi benim evim eski 3+1 bizde 5 kisiyiz anca sigiyoruz
0 oy
(3,419 puan) tarafından
2+1  de kızımla yasadim sigmadim 5 kişi nasıl sigiyorsunuz 
0 oy
tarafından
2+1 3 kişiyiz ben kafayı yiyorum yemin ederim ben nankörmusum ev küçük diyip duruyordum
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız 1+1 evde  5 kişi  nasıl yaşıyorsunuz  insan  kafayı  yer bunalıma girer  walla  curcuna  gibi  o ewde  yasamaktansa  normal  daireye  giderim daha iyi  hem çocukların  acisinda  hiç  yoktan  hava almış olurlar  

İlgili bir soru bulunamadı

385,650 soru

11,530,834 cevap

35,200 kullanıcı

...