0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bugun çook işim var aslında günlük islerim ama öğlene kadar bitmesi lazim kalkip tozlari alip banyoyu yikayipevi silip süpürmem lazim ama çok uykum var siz olsaniz 10 a kadar yatip kalkip hizlica halleder misiniz yoksa simdi kalkip rahat rahat yapip 10 da isleri bitirmis mi olurdunuz:)) 

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Şimdi bitirir sonra rahat yatarım 

Misafir gelebilir acil bisey olur falan diye 
tarafından
Ayy banada bi guc gelsede kalksam
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Mantığım kalk derdi kalbim ise uyu :D
tarafından
Ayni durumdayim şuan:)
0 oy
tarafından

Her sabah  aynı hisle kalkıyorum  sonra kalkıp işlerimi yapaiyorum yemeğimi Aygaza koyuyorum   ve suan bütün işlerim bitmiş şekilde TV bakıyorum 

tarafından
Kiz ne ara kalktin da isleri bitirdin :)
tarafından
5.30  kalkıyorum  cnm ilk işim oğlumun mamasını hazırlayıp eşimin eline veriyorum  hem kahvaltı hatırlıyorum hem işlerimi yapıyorum
(1,206 puan) tarafından
Maşallah ;)seni kinasam da senin gibi olsam :-)
tarafından
Bol bol kınaya bilirsin  
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hergun saydigin isleri yapiyrm canm ama 10 10.30a kadarda uyuyrm uyku cok tatli ya
tarafından
Benim bebeğim cok küçük bir uyandi mi kucagimdan inmiyor o uyurken ne yapsam kârdir
(2,722 puan) tarafından
O zamn kalk kiz Bismillah de
tarafından
Kalkiyorum bi cesaret geldi zaten basladinmi gerisi geliyor:)
0 oy
tarafından

Uykuya hasret biri olarak yatar dinlenirim sonra kalkar yaparım mantıken yorgun ve uykusuz ken doğru düzgün temizlik yapamam 

0 oy
(5,560 puan) tarafından
İş varsa ben uyuyamam ki . Kalkar işleri yaparım öğlen oğlumu uyutunca yine uyurum. Şahsen bugün de öyle yapacam 
0 oy
(7,218 puan) tarafından
Ben 12 ye kadar yatıp halletcegim inşallah. Uyku her şeyden önemli (≧▽≦) akşama misafirim var umarim her şey yetişir yerli yerinde olur dörtte yattım 5 te kızım uyandı canı sağolsun şimdi uyuttum bende uyuycagim inşallah
tarafından
Ayy insallah yetişir canim
0 oy
tarafından
Tabikide is saat 7 de uyandım herseyi yaptım kahvaltı Süpürge yemek kaldı ogleden sonra keyif vakti 
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Şimdi bitrrm sonra rahat rahat otrrm
0 oy
tarafından
Herzaman temizlik olmaz birazda kendini dusunmelisin yat uyu bugünde dağınık olsun
0 oy
(15,430 puan) tarafından
Uyurum valla.
0 oy
(668 puan) tarafından
Uyanığım yine iş yapmıyor ben çünkü kimse gelmez bana gelen biri olsada. Akşamdan biter işim ondan gün boyu yavaş yavaş yapıyorum derinden
0 oy
(13,148 puan) tarafından
Ev işini hep yapıyorsun zaten sen iyi olmazsan kim yapacak yat uyu 
0 oy
tarafından
İs.dedign.nedir ki gülüm..elvelt yapiliriz..ben uyurdum.valla.  
0 oy
tarafından
Ben yatarım :D ama hep böyle diyorum ama yine yatamıyorum. Valla sabah eşime dedum ki bugün uyuycam geç saate kadar, ama bak TV izliyorum :D :D çamaşırı attım bitti serdim masayi topladım bulaşıkları attım. :D  ay bi uyumuyorum ya napicam böyle :))))
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla iki gündür çocuklar gece 2 de uyuyo :( o yüzden iki gündür sabah 10 da uyanıyoruz daha hala kahvaltı yapıyoruz sonra iş yapacam o yüzden uykunun kıymetini bil :) 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 331 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde masalım0435 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 156 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,824 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,142 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 18,542 göst.