0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından
Su an sadece bel ağrım var arada hafif kasıklarda sızlama ama olamadım 4 gün oldu neden acaba ya 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gebelik ihtimalin var mi 
(72 puan) tarafından
Yani yok diye dusunuyorum
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Arkadasmda senin gibiydi canım adeti 1 gün geçti bu sabah test ypti evde pozitif ckti hamile zaten hamileyknde adet zamanın yaklaştığında bel kasık ağrısı yaşıyorsun normal canm hamile olabilirsin 
(72 puan) tarafından
Acaba mı az 1 hafta bekliyim bari olmazsam bakarim
0 oy
tarafından
Dur kız erinmryip sana bir başımdan gecenn olayı anlatacağım 

Ben senin gibi kasıklarım ağrıyor adet olacağım diye bekliyorum ama bir türlü olmadım neyse ihtimal vermiyorum tabikide hamileliğe test yaptım çıkmadı neyse bacım test var ama evde yapmıyorum inadım tuttu çikmayacak diye neyse uzun olmasın gece yarısı dayanamadım sancilara test yaptım ev işi yaparken baygınlık geçirdi m son yaptım miyde bulantısı ne çoğaldı tabi test yaptim hamileydim doktora gittim doktor demezmi 3 aylık ben şok 6 ay sonra gel de doğur dedi neyse cinayeti oglana benziyor dedi bir şok daha bir hafya sonra gittik oglan miş 
(72 puan) tarafından
Yok ya en son kasım 11 de oldum hani ama şimdi yok hamile olma ihtimalinde düşük yani korunuyoruz çünkü ama bilemedi.
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Canım bir test ver istersen için rahat eder yada evde yap bir tane
(72 puan) tarafından
Önceki hamileligimde hamile olmama rağmen çıkmamıştı evde ya o  yüzde  hiç test yapasım gelmiyor
(1,714 puan) tarafından
Kan ver canım o zaman için rahat etsin
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Gebelik olabilir
0 oy
tarafından
Sen birazdaha bekle canim bazen gecikme oluyor senede 2 kez düzensiz adet görmek normal demişti doktor bana benimde 10 gün geçtiği oldu tam 10. Gün olmuştum tabi gebede olabilirsin :D %50 %50 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
24 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 146 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ayse sultan (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.

377,712 soru

11,304,911 cevap

34,729 kullanıcı

...