0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kışın soğuk o yüzden heryeri kapatacaz iki çocuk var malum

Ama metre karesi 50 olan var en uygunu 180 olan var onlar çok pahalıya geliyor 50 olan ince kayma falan yada dökülme falan oluyormu kızlar para boşa gitmesin iş görsün yani ben ince istiyorum hemen temizlensin diye ama korktumda hemen yipranirmi

13 Cevaplar

0 oy
(219 puan) tarafından
Ben üç yıldır koridorlarimda ve mutfağımda ince olanlardan kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım canım 
tarafından
Evet sevindim canım çünkü çok para tutulacak hesapladik bari boşa gitmesin iş gorsun
(219 puan) tarafından
Diğerleri dediğin gibi çok pahalı tutar bunlar gayet ideal bence koridor için falan
tarafından
Oturma odası da var kuzum onada basit durmez demi
(219 puan) tarafından
Oturma odana eğer durumun elverirse normal halı al canım yerde falan oturacak olursan rahat edemezsin sert düşer
tarafından
Normal var zaten canım ben heryeri kapatmak için kestircem . Normal halı çok pahlaiya geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım geçen sene koridoruma metresi 40 lt likten kestirdim ne dökülme nede başka bişey görmedim çok memnunum
tarafından
Evet bende onlardan Alaçam diyorum oturma odasının ki bı tik kalın olsun
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Koridorum haliflex 5 yıl.olcak nerdeyse halen sapasağlam hem kullanislida temizligi felan çok kolay oluyo kaç sene önce MT 35 den kestirmistim 
tarafından
Ay deros sevindim aynen kullanışlı olması güzel.benim.icinde
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Ben salon hariç her yerde kullanıyorum canım kirlenince atıyorum makinaya hepsini aynı yerden aldım sadece bitanesinin altı dökülüyor o sadece şans işi
(3,738 puan) tarafından
Hadi inşallah iyi çıkar içine siner canım benim
(520 puan) tarafından
Bnde kestrdım ama hic ıyı cıkmadı altı pul pul döküldü kalın halı kestrdım bnde 1 ay fln oldu
(3,738 puan) tarafından
Bazısı dökülüyor kuzum benim sadece 1 tanesi döküldü diğerleir sağlam çıktı
tarafından
Yaa şans ozaman nasıl anlicas sağlam olup olmadigini
(3,738 puan) tarafından
Bi yolu yok valla canım ben aynı yerden aldım hepsini döküleni 3 ay sonra almıştım o iyi çıkmadı diğerleri iyi tamamen şans işi
0 oy
(666 puan) tarafından
Ne kadar pahalı bizim burda ince halı metres karesi 25 kız
tarafından
İncesu 50 canım burdq
(666 puan) tarafından
Çok pahalı
0 oy
tarafından

3 farklı ince halı kullandım 

Renkli altı dot halı 3 senedir kullanıyorum biraz kayıyor ve altına saç vs çok yapışıyor yüzeyinden çok memnunun rengi solmadı ayda bi defa makinaya atarım 

Koridora kesme ince halı kullandım çok iyiydi 

Ve şimdiki aldığım halılar altı deri asla kaymıyor yere yapişiyor ama açık renk aldığım için leke olunca sildiginde gitmiyor asla sarı leke kalıyor altı deri olduğu için ağır mankinaya sığmıyor yıkamaya veriyorum yani memnun değilim tek iyi tarafi kaymaması sana önerin boyle açılı renk alma 

image

tarafından
Ne kadardı M2 si canim
tarafından
Valla hatırlamıyorum hiç cnm netten almıştım mesajları silmişim ama jel tabana göre deri taban biraz pahalı dediğim gibi renkli al jel taban al daha uygun
tarafından
Ben gri düşünüyorum canım
tarafından
Sade gri mi?

Attığımın aynısının grisini mutfağa aldım çok kötü oldu topladım kullanmıyorum leke oluyor ve çıkmıyor sürekli yıkmaya vermen gerek
0 oy
(1,793 puan) tarafından

image

metresk 35 den almıştım ince ama güzel kayma yapmıyor tek pişmanlık açık renk olması 2 çocuk var :D
tarafından
Ben açık almicam;)
(1,793 puan) tarafından
Alma Meltemim almaaaa :))))
tarafından
Evet gri düşünüyorum:)
(1,793 puan) tarafından
Immmm severim siyah gri ;) güzel günlerde kullan canm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim mutfak halım ince kayöaz taban 7 senedir tık demedi her hafta da yıkarım :D 
tarafından
Maşallah kız bazısı diyor dökülüyor
(25,224 puan) tarafından
Pazardan almıştım ben malı iyiymiş demekki
0 oy
tarafından
Biz de yeni aldık oturma odasına soğuğu azalttı baya çok ince de değil mt 25 e aldık çok kaliteli satıcı da çok ilgiliydi birazda resim atarım
0 oy
tarafından
Bnm evimin çoğu yeri ince taban 50 tleye almstim metrsni eski usul tokacla  yikmsn birşey olmuyor 2 sendr kullanıyorum ucuz hem canm siklikca yenisni kestryirim pahalı alıp bi Ömür kulanmk sacma geliyor bna renk renk desn desn halarim var 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Mutfak yatak odası hep ince halı kestirdim ben metresini 30 TL kestirdim gecensene çok kullanışlı 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Her yerde maalesef çok pahalı
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben kaymaz hali kullanıyorum bütün odalara gayet memnunum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 199 göst.
1 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dertli ana (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 218 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 329 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+6 oy
37 cevap 1,480 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Derya z05gni (51 puan) tarafından soruldu

381,127 soru

11,410,163 cevap

34,948 kullanıcı