0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (2,555 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar adetime 6 gun var sadece ablamla esime soyledim kimseye soylemek istemiyorum ama mutlulugumuda paylasmak istiyorum size yazdimm normal bi testle bole cikti var demiii bebisimm 

image

18 Cevaplar

+1 oy
(1,921 puan) tarafından
Var mi anam yemin mi etsin ben burdayim diye bagiriyor ya :D hayirli olsun canim kucaginada almak nasib olsun insallah :)
(2,555 puan) tarafından
Ahhahah kiz nasil guldum tesekkurler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyyyyyy hiç cesaretim yok ama hayırlı olsun kuzum sağlıkla gelsin inşallah
(2,555 puan) tarafından
Ayy sus benimde yoktu bide tekim buralarda
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Hayırlı olsun bende 2. Hamileliğimi 18 haftalık olana kadar kimseye söylemedim bir tek eşim ve burada paylaştım
(2,555 puan) tarafından
Evet gorumcem soyledi dusuk yapti arkasindan demedigini birakmadilar korkuyorum o yuzden canim allah anali babali buyutsun seninkileride insallah
(9,007 puan) tarafından
Ben hazır değildim oğlum küçüktü millet bişey derse ağlar zirlarim biraz kendimi toparlayıp öyle soyliyim dedim. Şimdi daha erkendi Vs. Diyenlere sen mi bakacan Rabbim nasip etti verdi diyorum o ilk psikolojiyle bunları diyemeZdim
(2,555 puan) tarafından
Milletin agzi torba degilki buzesin insani sinir ediyolar ilk cocugumu 1 sene sonra yaptim arkamdan olmuyomu bilmem ne neler soylediler bunda cocugun buyudu rahatini dusunuyon burda kimsen yok okula gidip gelirken zorlanirsin diye neler soylediler allahim bunuda saglikli sihatli versin yeter insallah canim agizlari kapanir insallah
(9,007 puan) tarafından
Aynen öyle yapana niye yaptın yapmayana olmuyo olana erken bla bla bla sanki olsa yada olmasa onlar bakacak Rabbim ne veriyosa hayırlısını versin inşallah
0 oy
(121 puan) tarafından
Var canım hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın
(2,555 puan) tarafından
Cok tesekkurler canim
0 oy
tarafından
Burdayım annee diyo bağırıyor sağlıkla gelsin insalah kuzumm
(2,555 puan) tarafından
Ayy cok tesekkurlerr canimm
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Bebiş burdayım diye bagiriyo:woot:hafi gözün aydin

(2,555 puan) tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin . 

Diğer çocuğun kaç yaşında ? 
(2,555 puan) tarafından
Ayy ben 10 sene dusunmuyodum valla buyuk konusmamak gerekiyomus ama benim esim sagolsun ilki erken dogdu cok ilgilendi simdi bu okula baslarken o az buyusun diye dusunduk cunku kimsem yok benim tek basima olunca mecbur kaldim canlarim bu arada cok tesekkur ederim
(1,845 puan) tarafından
Tabi ki buyu konuşmamak lazım . Ne zaman nasibimiz de varsa . Olsun sen iyi yapmışsın . Hamileliğin tadını çıkar :))
(6,794 puan) tarafından
Ne mutlu sana eşin yardımcı olmuş.   . Benimki ilkinde ve diğerlerinde  destek olsa  3 e kadar devamdı:)
(2,555 puan) tarafından
Ay yok sagolsun valla bunda edermi bilmiyom gece bile kalkar bakardi ole olmasa bunu bile yapamazdim bende :)
(1,845 puan) tarafından
İnşallah yine öyle olur :))
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Var var kizz gözün.aydinn ☀️♥️
(2,555 puan) tarafından
Tesekkurler canim :)
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım sağlıcakla kucağına alırsın insallah 

Ilk çocuğun kaç yaşında merak ettim 
(1,059 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim size bagislasin inşallah minnoslari :))
(2,555 puan) tarafından
Sagol canim darisi sana :D
(1,059 puan) tarafından
Inşallah canım ama ben düşünmüyorum daha 17 aylık kızım var ama cok hareketli çok yoruyor beni:))
(2,555 puan) tarafından
Allahim hayirli zamanda hayirli evlat nasib etsin insallah hepimize
(1,059 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Diğer çocuk kaç yaşında ona göre cevaplicam :D
(2,555 puan) tarafından
3 yasini 3 ay gecti :D herkeste bu korku var galiba :D
tarafından
He o zaman çok güzel. O doğana kadar iyi olur. :)
(2,555 puan) tarafından
Evettt :))
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım sağlıcakla kucağına alırsın insallah 

Ilk çocuğun kaç yaşında merak ettim .
0 oy
(382 puan) tarafından
Evet hamilesin 2 çocuklu ana kervanına hoş geldin canım: )
(2,555 puan) tarafından
Ayyy sagol senin 2 tane galiba nasil zormu simdiden cok korkuyom :)
(382 puan) tarafından
Daha doguramadım bacım eli kulağında :)
(2,555 puan) tarafından
Ayyy hadi insallah bi nefeste kavusursun yavruna
(382 puan) tarafından
Amin inşallah canım Rabbim sana da sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım, ama insan o.ilk doğumdan sonra cesaret edip 2. Yapabilir mi acaba ya ben çok ama çok korkuyorum doğumdan yaa şu an ikinciye hiç cesaretim yok
(2,555 puan) tarafından
Suss bende oleyim korkutma ne olur mecburdum sonra yapsam kizim okula giderken cok zor olucakti kimsem yok korkuyommmmm
(1,703 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim bebek daha 2 aylık o yüzden korkum hala çok taze belki zamanla unuturum da öyle cesaret ederim ,bu arada nasıl korunuyordun 3 senedir
(2,555 puan) tarafından
Canim ben ilkindede 1 yil istemedim kazayla sukur biseyler yasamadim hic ama ole bisey kullanmadikta nasib hersey
0 oy
tarafından
Yaaaa hayırlı uğurlu olsun canım ikinci bebeğin 
(2,555 puan) tarafından
Tesekkurler canimm
tarafından
Ombre yaptircam da 2 aylık emziriyorum sıkıntı olur mu ahahahhaha :D hatırla beniiii
(2,555 puan) tarafından
Aaaaa yaptirdinmi kiz valla acik olsam simdi bile yaptiririm ben :)
tarafından
Bende açık değilimmm ama çok istiyorum yaptırmadım hala emzirdiğim için tereddüt var
0 oy
tarafından
Var var canım 

Hayırlı olsun 
(2,555 puan) tarafından
Tesekkurler adin banada uyuyo artik :)
0 oy
(165 puan) tarafından
Var var hayırlı uğurlu olsun neden kimseye söylemek istemiyorsun 
(2,555 puan) tarafından
Ya kuzum allah korusun duser felan arkamdan olmuyo etmiyor diye konusurlar gorumcemin ole olduda yazik kadina demedigini birakmadilar az zaman gecsn netlessin diye bekliyim diyorum tesekkurler bu arada
(165 puan) tarafından
Haklısın herkes herşeyi anında öğrenecek diye bişey yok gerçi bende 2. Ye hamileyim ben 1 buçuk ay geçtikten sonra söylemiştim
(2,555 puan) tarafından
En iyisi bende ole dusundum canim
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Gözün aydın Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️ Benim oglusumda 6 gün kala öğrenmiştim
(2,555 puan) tarafından
Yaa cok tesekkurler koyumuydu bole cizgiler kizimda cok acikti adetim gectigine ragmen bu cok koyu hcg daha yuksek buyuk ihtimalle
(15,823 puan) tarafından
Alakası varmı bilmem ama koyuyduu böyle adetim 1 gün geçmişti 2000 lerde idi HCG
0 oy
(763 puan) tarafından
Hayirli olsun canimm:)
(2,555 puan) tarafından
Cok tesekkurler canim

İlgili bir soru bulunamadı

380,206 soru

11,383,035 cevap

34,882 kullanıcı

...