0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar,37 haftalık ikiz gebeydim.hic bir sorunum olmadığı için 37 artilarda 38 e doğru doğum planlıyordu doktorum.ama iki gün önce aşırı baş ağrısı şikayeti ile acile gittim

Hemen kadın doğuma sevk edildim kadın doğum kan idrar nst ultrason derken tansiyon fırlamış 15 kere yani bnm için çok yüksekti ki kafam daki damarlar catlicak gibi ağrıyordu en sonunda idrar da da protein kaçağı çıkınca pazartesi preaklemsi başlamış dedi acil sezeryan dedi.bunu devlet dedi.hemen kendi dikturumu aradım saolsun devletteki doktor ona durumu iletti.hemen beni kendi doktorumun Hastanesi'ne ambulansla acil sevk ettiler.iki doktor da alalım bebekleri sıkıntıya sokar dediler karar buydu.acil sezeryana alındım öğleden sonra 3 gibi.sabah 10 gibi gittiğin hastane işi bu şekilde sonuçlandı maalesef.gebelikte baş ağrısı şikayetinizi bile ertelemeyin.iyi ki gittim dedim.ama bebeklerim doğar doğmaz kuveze alındı.sebebi solunum sıkıntısı yasamislar.simdi antibiyotik tedavisi başladıkları için de en az bir hafta kesin kalacaklar.cok zor bir süreç çok uzun yazdım ama birine faydam olur belki bu platformda çok bilgi alışverişi yaptım.hepinizden Allah razı olsun.cok uzun yazdım kusura bakmayın ama genc bebekler için lütfen dua istiyorum.simdiden hepinizden Allah razı olsun.gebelikte yaşadığınız hiç bir problemi ertelemeyin hemen acile başvurun lütfen! 

17 Cevaplar

0 oy
(1,059 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım Rabbim sağ salim.kavustursun inşallah hayırlısıyla sende toparlanmaya çalış kuzlar hastaneden çıkınca sana ihtiyaçları olacak:)
(2 puan) tarafından
Ben kalktım çoktan kendimi unuttum vala.allahim bebeklerime güç kuvvet versin.bizler bir şekilde halledebiliriz Allah'ın izniyle
(1,059 puan) tarafından
Inşallah canım saglim hayrilisyla kavuşursunuz inşallah
(2 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun sizden de.allah sizin de gönlünüzde ki hayırlı dualarınızı tez vakitte karşınıza çıkarsın amin
(1,059 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim Allah razı olsun güzel duan için camim benim ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah canim Rabbım acil şifalar versin kuzucuklara
(2 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun.burda hep konuşulurfdu küvez süreci çok zor ama inşallah miniklerim de sağlıkla atlatirlar tek duam şuan icin
0 oy
(7,190 puan) tarafından
Geçmiş olsun en kısa zamanda kucağına da alırsın evlatlarını inşallah
(2 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ediyorum tüm ayrı  anneler ve bebekleri bir an önce sağlıkla kavussunlar inşallah.amin.
0 oy
(382 puan) tarafından
Rabbim şafi adıyla şifa versin inşallah benimde ilk gebelikte tansiyon çıkmıştı doğum oldu şuan 2.ye hamileyim bunda da aynı şekilde takipte bekliyorum acilmam hiç yok sancılarım var sende dua edermisin bacım benimde acilmam olsun
(2 puan) tarafından
Tabiki ederim Allah'ım en sağlıklı şekilde sizi kavuştursun bebişinizle.hiç zorluk çekmeyin.tereyağından kıl çeker gibi istekleriniZ gönlünüze göre aksın hemen halloldu.amin
(382 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun CNm 

Rabbim onları sana bağışlasın.bi an önce.ciksinlar inşallah.kuvezden
(2 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.sizinde gönlünüzden gecen tüm hayırlı dualarınız ve istekleriniz önünüze çıksın tez vakitte.amin.
(16,503 puan) tarafından
Amin cnm bnm Allah'Razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah sizi 
(2 puan) tarafından
Amin canım Allah sizden de razı olsun.tüm dua eden arkadaslarimin hayırlı ve gönlündeki hayırlı istekleri tez vakitte önünüze sunulsun amin.
tarafından
Amin inşallah hepimizin
0 oy
tarafından
Allah şifa versin inşallah bi an evvel yavrularına kavuşursun.
(2 puan) tarafından
Amin inşallah Allah sizden de razı olsun.sizin de aklınızdaki tüm hayırlı istek ve dualarınız önünüze çıksın tez vakitte.amin
0 oy
tarafından
Masalalh canım kız merak etme 37 kadar gelmissin pramuture bile değiller takip amaçlı almışlar 

Analı babali buyusunler inşaallah 
(2 puan) tarafından
İnsallah canım
Ne bilim gittim ameliyat oldum ama elim boş çıktım hastaneden.farkli bir psikoloji.insallah tez vakitte kavusalim.solunum sıkıntısı falan deyince ne bilim nefes mi alamiyolar ne yapmam lazım diye insan aklına binbir türlü şey geliyor.tam durumu idrak edemedim ama anneligimin 3. Günü başladı endişeler evhamlar
tarafından
Kıyamam ya yok kız genelde öyle oluyor ciğerleri gelişsin diye tedavi ediyor 1 hafta sonra aileye veriyor çok gördüm ben hiç korkma
La sen iki bebeğe nasıl bakacan onu düşün :))
(2 puan) tarafından
Tamam o kısma geçiyorum o zaman o kısmı düşünürsek hiç çıkamayız işin içinden diye:)bana tebessüm ettirdiniz valla bu konuda. rabbim sizin de yüzünüzü güldürsün inşallah
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin yavrularına 
(2 puan) tarafından
Amin inşallah tez vakitte kavuşsun tüm ayrı analar ve evlatları.rabbim sizin de gönlümüzdeki en hayırlı dualarınızı tez vakitte yolunuza çıkarsın inşallah amin
(4,584 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim senin de  ❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah hepinize şifa versin kuzum Allah analı babalı büyütsün inşallah 
(2 puan) tarafından
Amin Allah sizden de razı olsun.sizin de gönlünüzde ne dua varsa sizin için hayırlı olan rabbim tez vakitte karşınıza çıkarsın inşallah amin.
(13,202 puan) tarafından
Amiin inşallah Allah razı olsun senden de canım
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım benim Rabbim tez vakitte kavusmayi nasip etsin Şafi adıyla sifa versin bebeklerinede sanada insallah❤❤
(2 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ya şafi ya Allah.sizin de gönlümüzdeki hayırlı dualarınızı Allah yolumuza çıkarsın tez vakitte ❤️
0 oy
tarafından
Canım benim rabbim o yavrucuklara biranönce sağlık sıhhat versin Şafii ismiyle hürmet etsin. Ben de 30 eylülde doğum yaptım ani  açılma şu gelişi rahim yumuşamasıyla. Bebek ters olunca sezeryana alındım ama doğarken ciğerlerindeki suyu atamamış yavrum 28 gün yoğun bakımda kaldı doktorlar baya bi kötü konuştu ama sonunda Rabbım bize bağışladı. Öyle bir güçlü ki onlar yeter ki sen de güçlü ol yanlarına gittiğin zaman bol bol konuş dua et çok iyi geliyor inan 
(2 puan) tarafından
Amin inşallah.bugun anneligimin 3. Günü ve beni bir kez aldılar yanlarına.bir doğduklari an gördüm birde o günün gecesi sadece 2 kez görebilirim oda 5 dk.degisik bir psikoloji değişik bir süreç benim için ve yaşatma herkez için.rabbim size ve sevdiklerinize bundan sonraki hayatınızda hayili sağlıklı günler göstersin inşallah.insallah den de bir an önce kavuşurum süreç fazla uzamadan.bide burda disarda kalıyoruz farklı bir şehirdeyiz.evime gidemedim onları burda bırakıp.yada izin verirler belki görmemize diye.rabbim razı olsun sizden ve tüm duacilarindan
tarafından
Amin canım benim. Sen şu anda emziremezsin ventilatöre bağlıdırlar minikler solunum sıkıntısından dolayı ama her gün bir kaç dk görme şansın var sütün geliyor ise bol bol götürmeye çalış. Oksijen burnundan mi veriliyor yoksa ağızdan hortumla mi. Eğer burundan ise hiç korkma diğer türlü ağızdan ise de bir kaç gün kan gazlarını bakıp ona göre çıkarmayı deniyorlar dediğimiz gibi bol bol dua bu süreci ben ağır bir şekilde yaşadığım için çok hassasım bu konuda Rabbım yar ve yardımcınız olsun canım benim
0 oy
(435 puan) tarafından
37 haftalık olmuşlar maşallah bende 19 haftalık ikizlere hamileyim. Birbirimize dua edelim inşallah. Bebeklerde ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyorum muhtemelen önlem amaçlı küveze almış olabilirler. Bir an önce sağ salim kavuşursunuz umarım :)
(2 puan) tarafından
Canım benim inşallah sıkıntısız bir şekilde sonuna kadar gidersiniz ve en sağlıklı şekilde kavuşursunuz hic bir sıkıntı yaşamadan amin.insallah dediğiniz gibidir inşallah bende kavuşurum tez vakitte
0 oy
tarafından
Benim oğlum da 1 hafta kaldı küvezde canım antibiyotik tedavisi için aynı solunum sıkıntısı vardı 1 hafta sonra çıktı rabbim şifa versin 
(2 puan) tarafından
Amin inşallah bende kavuşurum sizin gibi tez vakitte.rabbim hiçbir anneyi evladından ayrı bırakmasın
0 oy
tarafından
Çok normal canım benimde basima geldi biraz gözetim altında tutarlar sen bu süreyi değerlendirmeye iyileşmeye bak sütlerini sürekli sağ ve dinlen
(2 puan) tarafından
Teşekkürler yorumunuz için.insalllah sağlıkla kavuşuruz en kısa zamanda
0 oy
tarafından
Allah şifa versin hepinize sana da bebişlere de..
(2 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ediyorum sizinde gönlümüzdeki hayırlı dualarınızın kabul olmasi dilegiyle rabbim kimseyi evladiyla sinamasin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 199 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 472 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gul kara (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyno_88 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.