+1 oy
492 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Annem İzmir de ben Ankara da yaşıyorum abim 1 ay önce askere gitti babamda şehir dışında olduğu için annem yalnız kalmasin diye 1.5 ay kadar yanına geldim .

Annem normalde de biraz inatçı bir kişiliktir ama son zamanlar hareketleri beni çok üzüyor kırıyor .

Gece kaç kez bebek uyanıyor diye kalkıyorum yorgun uykusuz oluyorum ev işi yapmıyorum diye kızıyor her yerde çocuğun eşyaları senin eşyaların var diyor, 

Ama ben asla ortalığı dağıtmam annemin evide olsa 1.5 ay oldu geldim 2 gün sonra gideceğim kocan ne kadar beceriksiz işleri ayarlayamadi gelmedi bir türlü insan birine gittimi en fazla 15 gün kalmalı evdekilere yardımcı olmalı diyor .

Ben alttan aldıkça beni daha da üzüyor annemle konuşmayı denedim , neden herşeye kızıyorsun bizi istemiyor musun sen gel bende istersen 1 sene kal diyorum.

Bu seferde sen çok değişmissin neden bana böyle diyorsun demekki sen asıl beni istemiyorsun beni arama sorma naparsan yap çocuk gibi triplere giriyor 3 4 gün konuşmuyor sürekli laf vuruyor çok kırılıyorum üzülüyorum resmen haklida olsam haksız çıkarıp büyük birşey varmış gibi herşeyi üstüme atıyor bende odaya kaçıp çocuk gibi ağlıyorum sonrada yanıma bile gelmiyor küsmeye devam ediyor ben napacam zaten 2 güne eşim geliyor gideceğiz 

Nasıl arayıp nasıl sorayım beni çok kırıyor oysaki ben ne kadar onu düşünüyorum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hah iste okunakli olmus bu post 

Annen yanliz kaldigi icin sana sarmis durumda bian once kocan gelsin git evine 
(220 puan) tarafından
Kusura bakmayın üzüntüden nasıl yazdım bilmiyorum çok üzülüyorum
tarafından
Hic uzulme herkes dogurur ama herkes anne olamaz oda var yani ama buyuk ihtimal annenin piskolojisi bozuk
(220 puan) tarafından
Bence menapoz gibi geliyor ama çok kızıyor herşeye
tarafından
Oda olabilir ama piskolojiside pek normal gelmedi bana kocani ara gelsin alsin seni bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esin gelsin seni alsın mesafeni koru demekki istemiyor sizi
(220 puan) tarafından
Çok üzülüyorum
0 oy
(350 puan) tarafından
Benim annemde aynı bacım :) gene Allah başımızdan eksik etmesin de ille benim dediğim diyor Tersini asla kabullenmez bir yandan yaşlılık bir yandan onca senin gamını çekmişler ne düzel geldiler bakalım bu günlere yanlızlik bizlerden yana şımarmak falan istiyorlar herlde anne evine gittim mi bende pek anlasamam o yüzden pek girmeyeyim diyorum özlüyorum da ama bir birimizi kırmadan az uzak kalmak daha iyi 
0 oy
(886 puan) tarafından
Bacım Ananın evide olsa kalınmıyor en fazla 1.hafta annen eşittir Anam o.derece benziyor annemde soylenir yok çocuğun osu orda busu burda diye bende yeri geliyor tartışıyorum 15 gün gitmiyorum Annen de mübarek ergenlikten çıkamamış cocuklu insanlardan ne istiyorlar anlamıyorum tabiki her yerden çocuğun üstü başı çıkar yanında duruyorsun üzülme canım bazen sesini cikarcaksn yoksa Annende olsa tepene biniyorlar kiymet bilinmiyor cok hassas bi kalbin var onu görmüş oldum derdini güzelce Anlat annenin yaptığına diycek birsey bulamıyorum ayıp sadece..
(220 puan) tarafından
Bir kere dedim sadece çocuk gibisin eşim bana çok yardımcı oluyor diye dünya laf kaç gün küs kaldık
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Ben olsam kırılırdım ve bir süre gitmezdim yanına aramazdım ne demek evde çocuğun senin eşyaların var diye ya evladıyla torunu gelmiş ev dagınık olsa toplanır ya benim annem gittimmi sevinir evime döneceğim zaman kal diye tutturur seninki git der yazık ya aman canım üzme kendini sen eşin geliyor gidicen evine
(220 puan) tarafından
Şurada 2 günüm var bu kadar kırıcı olması iyi değil çok takıntılı benim evimi batırsa ne yaparsa yapsın asla takmam annemden değerli değil hele eşim asla sorun etmez her en insan bir dehil ama annem takıntılı kırıcı üzüyor ve asla hatasından dönmez
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bende eşim il dışına gidicek bir süreliğine anneme gidecem ben ordayken sen uyu der iş yapma sakın der dinlen evde çok yoruluyorsun der annenin sana destek olması lazım 
0 oy
(417 puan) tarafından
Evlenince evlat evlatlıktan çıkıyor kimine göre anneniz de o yapıda olabilir siz de ona göre davranırsınız bundan sonra 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 158 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 543 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nimesay (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 331 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.