0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ilk defa kaynana postu açtım ben bu güne kadar kaynanama bisey söylemedim eşim üzülmesin diye  ama bu bardağı taşıran son damla oldu hep çap çup konuşur ağzından ne çıktığını bilmez . Dün beni aradı hastaymış bizimkilerde aramamış bunu yani annemle babam geçmiş olsun dememiş sözde ama bizimkiler diyor biz aramışız diyor 1 günde 4 defa aramışız diyor. O da beni arıyor söylüyor bana sizinkiler beni aramamış bi geçmiş olsun dememiş diyor sonra bana söyle bi cümle kuruyor

( aman Yarabbi insan bi arar geçmiş olsun der . Biz onların kızına yanımızda yer ettik ) diyor bende ses etmedim kapattım sonradan kafama tak etti bugün aradım dedim ayıp değil mi bana diyorsun kızına yer ettik dedin dedim ben babamin evinde yerde kalmadim ki yanına alıp yer ettin bana dedim. Onlara kızdın bana böyle bisey dedin dedim ben ne yaptım sana bi gün karşında terbiyesizlik etmedim dedim.  Artık aramam sormam ne hali varsa görsün ilk defa açtım bu konuda post ne kadar sinirim bozuldu yaa 

SIZ OLSANIZ NE DERDINIZ NE TEPKI VERIRDINIZ SIZCE HAKSIZ MIYIM 

4 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Çok haklısın aynısıni yapardım.
(3,162 puan) tarafından
Ya gecicek o işleri herkes yuva kuruyor ben seni aldım ogluma ben seni aldım kızıma falan lafları ne saçma. Sanki mal miyiz ki alıp verilelim. Anlaştık kocamizla yuvalarimizi kurduk bu ne saçmalık. Annem seni aramiyorsa annemi ara deki ben hastayım niye atamıyorsun. Bana niye annemi kesiyorsun.
tarafından
O düşüncelilik olsa derdim ne kendi ben evlendiğimde parmağima bi yüzük takmadı kızım doğdu yabancılar gibi bi takım elbise aldı geldi neymiş  bana annemler bisey yapmamış annem.bebek arabasından beşiğe kıyafetlere hepsini aldı dedim ya sen ne aldın diyor benim elimde yok ki
(3,162 puan) tarafından
Kuzum torununa bişey yapicakken dunuruyle mi kiyasliyor o yapmıyorsa kendi yapsın. Benim babam bebeğimin mamasını bezini herseyini alıyor kaynatam arayı sormuyor bile şimdi kaynatan yapmıyor bende yapmam mi desin.
tarafından
Kendi hep konuyu açıyor kırılmasın diye hiç bir şey demiyorum o da ben safim zannediyor annemde bi gün bile bişeyin hesabını sormaz ona
(3,162 puan) tarafından
Bundan sonra herseyi de altta kalma annenide haksız yere ezdirme
-Reklam-
0 oy
(2,732 puan) tarafından

Benimki de biraz patavatsızdır ama bu kadarda demez yüzüme yani sanırım yani galiba yani inşallah :D

Takma kız boşver herkes kendi değerini belirler laflarıyla.. 

tarafından
Çok haklısın bende bu kadarını  beklemezdim ama dedi iste bende verdim ağzının payını kapattım sanki yerde kaldım
(2,732 puan) tarafından
Arıyorsun soruyorsun kıymet biliyorlar sanki. Hep bişey aramak lafların altında boşver. Bende azalttım artık. Onlarda öyle görmüş demekki diyorum ama insana haketmediği şeyi yapıncada üzülüyor insan
tarafından
Aynen öyle 4 tane geliniz ben tek kalbini kırmamışımdır diğerleri ağzına geleni söyliyor gene de sesini etmiyor bana tek gücü yetti şimdiye kadar edebimi bozmadım şimdi de bozmam ama artık arayıp sormamda
(2,732 puan) tarafından
Sesi çıkana bişey diyemezler olsun sen bozma çizgini Allaha havale et
0 oy
tarafından
Annen baban aramak zorunda değiller yada ailen ve onlar arasinda geçen şeyde senin suçun ne bide seni sokaktan mi almışlarki yanlarinda yer etmişler 
tarafından
Aynen öyle bende o yüzden çok kızdım sanki ben sokakta kaldım beni istemeye geldiklerinde kırk takla attı şimdi de bana böyle söylüyor bende verdim ağzının payını neymiş beni aramamışlar ziyaret etmemişler bi insanı arkasından bıçaklarsan tabi aramak istemezler ama bizimkiler gene arıyor yani ama inkar ediyor
tarafından
İyi yapmışsın boşver salla gitsin onlari

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 394 göst.
8 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 655 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 625 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu