0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 55 günlük bebeğim var k. Bakmayın geri çekilme yöntemiyle korunuyoduk şimdilik. Eşim cerazette hapı almisdi ve etkisini hemen gösterdiğini sandığı için korunmadi, bende daha ilaca başlamamıştım. İlişki sonrası hemen içtim cerazetteyi, ertesi gün hapı da süte zararlı, adetimden de bı buçuk iki hafta geçti sanırım, yapabileceğim bişey var mı acaba, gebelik olmaz dimi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım böyle korkular yerine kondom kullansanız. Yani geri çekilme aslaaa ama asla bir korunma yöntemi değil. Özellikle senin doğumdan 2 sene içerisinde çok dikkat etmen gerekiyorken bir anlık zevk için kendinizi tehlikeye atıyorsunuz. Sonrasında korkular korkularrrr
(68 puan) tarafından
Üç aylık iğne yaptiricaktim haftaya, ve onunla birlikte cerazette kullanıcaktim. Cerazetteye başladım da umarım bişey olmaz
tarafından
Hayırlısı kuzum ne diyeyim ki.
-Reklam-
0 oy
(14,228 puan) tarafından
Hapı icmedigini esin bilmiyor muydu ? Zaten içmeden yapmışsınız olursa da yapacak birşey yok 
0 oy
tarafından
Test yapmadın mi
(68 puan) tarafından
Yok canım daha dün oldu bu olay
tarafından
Aman dikkat edin canım bebise yazık sütten kesilecek Allah korusun,hem senin için de aşırı zor olur
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Geçmiş olsun iki  buçuk hafta diyon gidip kan ver 
(68 puan) tarafından
Bu olay dün oldu, adetim bı bicuk hafta önceydi
(1,570 puan) tarafından
çocuğun kucuk yaa belki bisey olmamıştır
(68 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic bi hapın kesin koruma garantisi yok yani sen korunuyoken eşininde korunması lazım ilacı icmemissin ama içmeye başladıktan sonra da eşinin korunması lazım ayrıca ilişki sonrası cerazetteyi icmen de bi etki göstermez yapacağın pek bise yok geçmiş olsun 
(68 puan) tarafından
Saol canım yarın üç aylık iğne yaptırsam etkisini göstermez mi acaba
(9,626 puan) tarafından
Yok canim göstermez eger adet olduysan adet tarihini bekle hic olmadıysan 2 3 hafta sonra kan ver
0 oy
(683 puan) tarafından
Kızz hormonlar halay çekiodur şmdi çok dikkat edin inşallah olmaz 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 120 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Merve2112 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
5 cevap 160 göst.
17 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,809 soru

11,777,059 cevap

35,796 kullanıcı

...