+1 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (844 puan) tarafından
Kızlar kızım 13 aylık artık koltuklara çıkmayı öğrenmiş gün içinde onu oturma odasında bırakıyordum yerde oyuncaklarla oynuyordu bende mutfakta işimi yapıyordum 2 3 gündür koltuklara çıkıyor ama tabi inmesini bilmiyor ben şimdi ne yapmalıyım çok korkuyorum birgün yanında olmadığım bir vakit çıkarda düşer diye 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz o ise 9 aylık başladık artık oğlumla ikimiz bordo bereli olduk. Ben hep yere sünger koyardım canım yada koltukların minderlerini yere atardım çünkü arkamı döndüğümde düşme riski çok oluyordu . Merak etme sonra alışıyor ve koltukların üstünden atlıyor :D
(1,034 puan) tarafından
Cnm bnim korkum prematüre doğum yaptim 8 gün oğlum kuvezde kaldı ve çıkarken dediler göz damarı gelişmemiş %70 kör olabilir fizik tedavi götüreceksin her ay dediler gidiyoz o da net konuşmuyor bklm işimiz Rabbime kaldı hayırlısı olsun
(612 puan) tarafından
Allahım şifa versin inşallah,
(1,034 puan) tarafından
Hiç bişey yok diyor çocuk doktorumuz bütün tahlilleri olması gerektiği gbi kilosu fln da prematüre olmasına rağmen 5 aylık ama 7400
(612 puan) tarafından
Maşallah suphanallah, bı aksilik olsa doktor mutlka farkederdi ama sen de haklısın insanın evladı söz konusu olunca en küçük ihtimaller bile beynini yiyor. İnşallah bikac aya hem oturmaya hem emeklemeye başlar annesi :)
(1,034 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok saol ins rabbim yavrularımızın acısını bize bizim acımızı yavrularımıza göstermesin insllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Koltuklariniz alçak mi bizimki 17 aylık hala çıkamıyor 
(844 puan) tarafından
Her bebeğin gelişimi farklı canım kafana takma zamanla öğrenir
(612 puan) tarafından
Çok korumacı davranıyor olabilir misiniz acaba? Belki düştüğünde ya da ne bileyim tırmanmaya çalışır gibi yaptığında ani tepki verdiyseniz korkmuş olabilir
tarafından
Yok hayır ben söylerim hadi çık diye ayağını atıyor ama çıkamıyor baya yüksek bizim koltuklar . Yatağa çıkabiliyor ama koltuğa cikamiyor
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Canım ona nasıl inileceğini göster benim kızım koca bazadan kendi iniyor göster bakalım nasıl iniyoruz diyorum gösteriyor :))
0 oy
tarafından
Benim kızımda 10 bucuk aylik tutup cekyatlara kalkiyor düsüyor bende cok korkuyorum elimden geldigi kadar tek birakmamaya calisiyorum 
0 oy
tarafından
Koltukların altlarına bir şeyler koy
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Eğer koltuklarının yastıkları büyükse onları yatır koltuğun üzerine öyle çıkamaz ben öyle yapardım 
(844 puan) tarafından
Anaaaaa evet valla büyük ama onları çeker sıpa kafası zehir gibi ncjjgıkhyhgıgug
(1,720 puan) tarafından
Denemekten zarar gelmez canım o yastıkları ordan çekmeyi ogrenene kadar biraz daha büyümüş olur: D
0 oy
(407 puan) tarafından

Benim oğlum 11 aylık çıkıp iniyor kendi başına ev sobalı olduğu için yere yatak yapıyorum mecbur yatmak için çıkıp onun üzerine atlıyor bazen:P

0 oy
(3,419 puan) tarafından
15 aylık kızımda çıkıyor inadına kerarina gidiyor oturuyor sabah düştü popusunun üstüne ağlamadi inadına yine çıktı :)) aşırı inat ne yapcam bilmiyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla tükendim bacım koltukçu başı oldum resmen bide koşuyo koltuklarda nasıl eğleniyo bişeyde demiyom başındayım bütün gün :D 
(844 puan) tarafından
Evet ya çok heyecanlanıyor zıplıyor tamam büyümesi çok güzel bişey ama inmesini de öğrense tutmasam resmen koltuktan aşağı atlayacak
(25,224 puan) tarafından
Yakında onuda öğrenir :) geçen gün evde ömer arıyorum her odaya baktım korkudan çamaşır makinesine bike baktım. Velet nerden çıktı biliyon mu. Koltuga çıkmış yürümüş yürümüş konsola kadar gelmiş çıkmış konsola tv nin yanında oturmuş kukumav kuşu gibi sırıtıyo ağlıyımmı güleyim mi :D
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sakin yanindan ayrilma is guc yemek kalsin ben yaninda olmama ragmen benimki tepw ustu indi gce 4e kadar hastaneler de mafoldu
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Henüz koltuklara çıkamıyor ama ben yinede onu yalnız bırakamıyorum canım çok tehlikeli oluyorlar ünitenin yanına gidiyor kafasını falan vurur diye korkuyorum 
0 oy
(695 puan) tarafından
14 aylık oğlum çikmak yerine inmeyi öğrendi ama ben yataktan inmeyi öğretmistim ondan oldu daha yeni cikmaya calisiyor benim dizime basark cikiyor koltugun buyuk yastiklri yere atior we düşme tehlikesi cok oluyor :(
0 oy
(371 puan) tarafından
15 aylık olacak oğlum benimki de aynı şekilde çıkmayı öğrendi üstlerinde resmen koşuyor düşecek diye aklım çıkıyor bir dakika yalnız bırakmaya gelmiyor ama benimki inmeyide öğrenmiş arkasını dönüp kayi veriyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 228 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 322 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,228 göst.
27 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 420 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,932 puan) tarafından soruldu

379,900 soru

11,372,545 cevap

34,855 kullanıcı

...