0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar sabah bebeğime kahvaltı veriyorum uyurken mama yada süt kalkınca çorba sonra meyve uyurken tekrar süt yada mama kaltlkinca bizle birlikte yemek sonra  uyurken tekrar süt yemeklerde yoğurtta veriyorum sizce az mı veriyorum ya kafama takıldı 

2 Cevaplar

0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yoo gayet güzel benimkiler yeni 15 oldular gece 3 kere mama sabah sut sonra kahvalti zaten pek yemezler pesine uyku mamasi yada Süt sonra corba yada yogurtlu yemek sonra mama tekrar sonra meyve yemek varsa onalra gore yemek sonra mama uyku
(860 puan) tarafından
Ne kadar isterse veriyorum günde 2tabe mandalina muz  elma veriyorum ama sanki az veriyorum gibi geliyor
(1,113 puan) tarafından
Yok canim korkma ac kalmaz mama varken ister zaten bende mama vermesem kesin aclar diye kendimi yer bitirirdim
-Reklam-
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cnm benim oglum da 14 aylik oldu günde 3 kere mama icer gece uydusundan önce 150 cc içiririm sabaha kadar uyur sabah 5 veya 6 gibi 120 cc veririm karanlık ya geri dalıp uyur 9 9 bucuk gibi kalkar pekmez d vitamini flsn onlari verir beklerim kahvaltısını yaptıririm ara öğünü elma veya armut  öğleden sonra 1 1 bucuk gibi corbasini yedirirm ne yaptıysam uyuturum 4 bucuk 5 e doğru kalkar yogurt yer kofte  anne kurabiyesi varsa ondan  muz veya  mandalina yer 6 da aksam yemeğine otururuz  ne varsa ondan yer az yerse 120 de mama veririm aradan biraz zaman geçince çünkü geceler de uzun ya  biz atıştırırken onlardan da tırtıklar gene meyve flan 10 çeyrek mama icer dediğim 150 biraz durur uyuturum bu sekilde seninki de normal cnm bence 
(860 puan) tarafından
İnşallah ya
(1,741 puan) tarafından
Bende senin gibi evhamlanirdim ama normal bu düzende ancak bu sekilde ilerleriz onların midesi küçük daha 1 bucuk yaştan sonra daha da artar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 245 göst.
0 oy
2 cevap 102 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
16 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ht (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.

386,108 soru