0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
kizlar oyle uyuyp gecede emmeyye kalkiyor masil biraktirabilirim nasil uyutma yontemi yapabilirim deneyenler bana yardimci olabilirmi bebegim 17 aylik

11 Cevaplar

0 oy
(2,064 puan) tarafından
Niye bıraktırmaya çalışıyorsun Dha çok erken 
(228 puan) tarafından
emzirmeyii kesmiyorum sadece memeyle uyumayi biraktirmak istiyorum yavas yavas memeden kestigimde cok sikinti olcak cunku oneri istiyorm
(2,064 puan) tarafından
Memeyle uyumayı kesemezsin cnim alışmış birkere benim oğlumda 3yasinda hala emerek uyuyor :))1haftadir   kendiliğinden anne ben büyüdüm artık emmiycem dedi uyku araları kaçamak yapıyor hala sabah sorunca da canım istedi azcık emdim diyor :))
-Reklam-
0 oy
(870 puan) tarafından
Diş zamanı yapıyor ilaç işe yarıyor bazen 
(228 puan) tarafından
anladim caniimm
0 oy
(48,690 puan) tarafından
Memeden kesince bırakır anca☺️
(228 puan) tarafından
uyku arkadasi vs iiyi biseymi sence
(48,690 puan) tarafından
Alisirsa iyide memeye düşkün bebek zor bırakıyor gece gunduz emiyodu benimkide
0 oy
(695 puan) tarafından
Gece emzirmeyi biraktirablrsn basta zorlancaksnz ama alisiyor uyanmiyormu uyaniyor o zman da su werirsn biraz o sekilde tekrar uykuya geciyor 
(228 puan) tarafından
ben emzik demedim istemedi suyla kanmadi bagriyo cok
(695 puan) tarafından
Oğlum da cok bagrdi diktini dagtmaya calstm loş ışkta odalari gezdrdm bak herks uyumuş gece oldu die anlattim kendi yatagima alip sewcegi seyler werdm ama bizde emzik yardimci oldu başta cok zor oluyor ama pes etmezsn alisiyor suyu hemen kabul etmicektir
0 oy
tarafından
Keske benmkıde emsede bu sekılde emse. 10 aydır aagımla beslıyorum emmesını oyle ozledm kı
(228 puan) tarafından
hadi ya uzulme olsun :/
tarafından
Alıstm artık ama hala ıcımde bı ukte kaldı. Ilk bebegim. Emmesını oyle ısterdımkı . Keske dıyorum emsede bıraktırmanın yolunu arasam  ama emmeyınce emmeyı ıste
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Aynu 17 aylik ve hala emerek uyuyor bende bekleyim
(228 puan) tarafından
demekki herkes ayni seyi yasiyo :/
(1,059 puan) tarafından
Galiba canım:))
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle amaaan emecekleri epi topu 2 yıl Bırakalım da emsinler
(228 puan) tarafından
canim memeyi kesmicem gittigi yere kadar gitsin benim simdiden memeyle uyumamaya alistirmam lazim cok zorlanicaz cunku hep memede uyuyo baska turlu uyumuyo agliyo
(31 puan) tarafından
Aynı durum bizde de var.15 aylık kızım asla emmeden uyumuyor.gece devamlı uyanıyor.emzikte sevmiyor.perisan oldum bende artik
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Emen bebek emerek uyur ve emmek için uyanır ben sütten kestigimde nasıl uyuyacam diye düşünüyordum hep öyle uyardı cunku
(228 puan) tarafından
naptinjz peki sutten kestiginizde nasil alistirdiniz cok zor oldumu
(2,581 puan) tarafından
İlk zamanlar zor oldu tabi imkansız degil
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Gel canım sarılalım 23. Aralikta 17 aylık olcak bizde öyleyiz sürekli kalkıyor bir firt çekip geri yatıyor :D

(228 puan) tarafından
baahhaah aynen benimkide:D
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm biz 2 yaşında biraktirdik zor oldu. Önce emzirin uyutmadan yatag koyun o şekilde uyku ile meme ilişkisini kesersinjz. Emzirmeye de devam edebilirsiniz. 
(228 puan) tarafından
sagol canim benkm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
14 Ocak 2023 Aile kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 127 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu