0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bademcik taşı bademciklerin içinde beyaz değişij şeyler oluyo bazen boğazıma bi şey takılıyo gibi hissediyorum aynadan baktığımda beyaz sivilceye benzere şeyler oluyo bide ağız kokusu yapıyo muş öyle okumuştum temizleten oldu mu hiç aceba 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bademcik tasi mi ilk defa duydum walla
tarafından
Adı taş ama sert bişey değil ya öyle böbrek taşı gibi flan değil yani :D
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Anaaaa öyle Bi taşmış var çıkarda kendime 5 taş yapam
tarafından
Ahhaha :D iğrenç :D kötü kokuya sebep oluyo kız
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Ilk defa duyuyorum bi o kalmıştı sjsh
tarafından
Ahahha :D bende ilk duyduğumda şaşırmıştım ama kendimde görünce de çok şaşırdım :)
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Bademciklerini aldirmadan o taşlardan kurtulmak zor. Ne kadar temizletsende yine oluşuyor. Eşim temizletti ama sorun çöźulmedi. Bademciklerini aldirdi öyle kurtuldu. 
tarafından
Ay hadi ya bademcite önemli bi organ şimdi iki taş için aldırmayım ben :D eşinde baya sıkıntı yapıyodu demek ki onu nereye temizletiyoruz aceba kbb mi bakar ağız diş sağlığı mı bakıyo canım
(13,886 puan) tarafından
Kbb bakiyor canim. Bademcik sürekli enfeksiyon yapiyordu. Doktor dediki , bademciğin görevi bogazı enfeksiyondan korumak ama seninki artik enfeksiyon üretiyor. Yani gorevi kötüye kullanıyor. Zaten artik sana faydasi değil zarari var alip kurtulalim dedi.
tarafından
İyi bari geçmiş olsun canım eşinede kurtulmuş bari çok şükür benim öyle sorunun yok ta bi kaç kez denk geldim işte buğazıma takılıp duruyo sürekli gıcık tutuyo midem bulandırıyo
0 oy
tarafından
Bende hamileyken vardı sakız çiğneyerek gitti vallaha daha da görmedim olduğunu 1 aya yakın oldu sonrasında ise geçti 
tarafından
Aaa bende çineyim o zaman sağol canım :) bende hamileyken gördüm de öncekini ne zaman gördüğümü hatırlayamıyorum hamilelikle alakası var mı aceba
tarafından
Vallaah bilmiyorum bende hamileyken gördüm fark ettim daha doğrusu ve şöyle bisey de oldu ayagumun altında siğil vardı Allah kimseye vermesin hamileyken okuttum ilaç kullandım incir yaprağı sürdüm hiç biri fayda etmedi şuan nerdeyse geçmek üzere hamileyken hormonlara noluyosa artık kullandığım ilaçlar bile fayda etmedi
tarafından
Birde bazen su alıp boğazımda gargara yaptığımda oldu yalan olmasın şimdi ama surkeli sakız çiğniyodum
tarafından
Tmm canım bende uyandığım zaman fark ediyorum cidden hamilelikte şikayet ettiğim ne varsa herşeyim düzeldi benim de sivilcem bitti kıllar baya yok oldu saç dökülmem durdu aklıma gelenler bunlar doğum dan sonra eski haline dönmez inşallah hiç biri
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm ben pamuklu çubukla almaya çalışıyorum. Dişlerimi fircalayinca mutlaka gargara yapıyorum. İşe yarıyor.
tarafından
Evet pamuklu çubukta mantıklı bende neyle alabilirim ki diye düşündüm bulamamıştım onuda deneyim gargarayı da deneyim teşekkür ederim canım ☺️ ❤️
(671 puan) tarafından
Rica ederim cnm .bu ara ne kadar temizleyen ara ara oluyor.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 154 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
0 oy
3 cevap 89 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,302 soru

11,386,665 cevap

34,887 kullanıcı

...