0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar Rabbimin izniyle  gönlüme göre ev buldum  esim de beğendi  1350 kira dedi 1200 e anlaşıldı  yarın akşam ev sahibi ilede goruscez ama şöyle bir durum var  benim fırınlı aygazim var burda set üstü var  ben fırınlı aygazimi atmak istemiyorum  

Ben ikinci el set üstü alsam  fırınlı aygazimi balkonda işaret ledigim yere yerlestirsem  üzerini güzel örtsem  balkon kapalı zatan    fırın yerinede  migro dalga yı koysam cokmu kötü durur   Sabah soracak tim ama set üstü araştırıyorum  fikir almak istedim  

image

image

13 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Mutfak ne guzelll
tarafından
En cok beğendiğim nokta mutfak cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mutfak güzelmiş. Rabb'im yuvanızi İslam'la doldursun amin
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(1,301 puan) tarafından

Yalniz ev güzelmiş aşkım güle güle oturun inşallah bence de öyle de çok güzel olur neden olmasın kadın isterse her türlü yapar:P

(1,301 puan) tarafından
Kuzum güle güle otur çok güzelmiş gerçekten çevresi de öyle
tarafından
Teşekkür ederim cnm  bende cok beğendim  balkonların kapalı olmasida  ayrı bir güzel benim için
(1,301 puan) tarafından
Aynen aşkım dezavantaj valla
tarafından
Bende baktım valllahi çok güzel güle güle oturun inşaallah nasip olursa alirsinz ben çok severim geniş evleri balkon tam hayalim mutfakta öyle :)))
tarafından
Alma işi suan imkansız cnm :(    çok istedim ama oğlumun ameliyat olma ihtimali var sağ böbrekte büyüme var  elimi sıfırlamak borca girmek istemedim    millete minnet etmektense  icime sinin bir evde yine kira veririm diye düşündüm  yani benim ev alma hayalim   hayal olarak bir müddet daha ertelendi
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kumtel in felan uygun fiyatları canım bende alirken fırınlı aldım eve uygun olsun diye atamam bunu da 
tarafından
Bende atmak satmak istemiyorum
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Mutfağin çok güzel bayıldım . Bence hiç kötü durmaz . Ev çok güzel . 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Bence ankastre alın oraya yani annemler de sadece ocak koyup alt tarafa küçük fırın koydu ama güzel durmuyo kendi evleri var oraya tasincaklar diye ankastre almadı bence hoş durmaz alt bos kalınca 
tarafından
Yavru ev benim değil ki her gittiğim eve masraf yaparsam işin içinden cikamam
(7,675 puan) tarafından
Uzun süreli oturmayı düşünüyorsan bi set ihtiyacı var baska masraf yok gibi ev pırıl pırıl
tarafından
En güzeli set almak teşekkür ederim cnm
(7,675 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bu ev nerde kız kira çok iyi hayırlı olsun çoğu kişi snn dediğin gibi yapıyor 
(7,768 puan) tarafından
Sen nasıl planladıysan canım yaşayacak sensin en doğrusunu bilirsin okumuşluğu varda yanlış mı çıkacak
tarafından
Teşekkür ederim cnm
(366 puan) tarafından
Bende sakaryaliyim. Ev cok güzele benziyo bu fiyata nerde tuttun çok merak ettim canım
tarafından
Ferizli de cnm sen neresinde sin Sakarya'nın
(366 puan) tarafından
Normalde adapazarinda yaşıyodum evlendikten sonra çaybaşına taşındım canım. Ferizlideyse normalmis o zaman kirasi. Güle güle otur inşallah
0 oy
tarafından
Kuzu oraya set üstüde riskli olur , senin gömme ocak alman lazm . Bide mikro dalga oraya olmaz kuzum ya çirkin durur sanki
tarafından
Gomme evet cnm biliyorum o şekilde bakıyorum anlaşılır olması adına öyle yazdım
tarafından
Anladm kuzum , beko nun benmki memnunum bi bak istersen inş güzel bişey bulursn
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(417 puan) tarafından
Mutfak dolapları çok güzel sevdiğim modelden güle güle oturun içinde. Mikrodalga çok aşağıda kalmaz mı o zamanda setüstü aynı hizaya gelmezse tezgahla görüntüyü bozabilir ama bazı set üstleri oluyor kenarları tezgaha oturuyor altta birşey olmasa bile düşmüyor onlardansa sıkıntı olmaz. Fırının da balkon köşesinde durabilir üstünü dekore edersin havası değişir
(417 puan) tarafından
Onlar şık duruyor canım alta da istediğini koyarsın mini fırın ya da mikrodalga
tarafından
Fırın Kendi firinimi kullanmak istiyorum  cnm Ufak bir ara kablo işimi görür
(417 puan) tarafından
Güle güle kullan canım ağız tadıyla oturun
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
(417 puan) tarafından
Amin canım senden de
0 oy
(763 puan) tarafından
Marketlerde falan ankastre setler cok uygun oluyor. Alabilirsen eğer mutfağin cok guzel,cok yakisir canim..
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Balkonun büyükmüş orda kullanabilirsin bence bu arada mutfak ve balkona bayıldım ☺️ Allah güle güle huzurla oturmak nasip etsin canım 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Yalnız bu eve o kira harika
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Valla böyle güzel mutfağın görüntüsünü bozmadan güzel bir ankastre set al derim. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
28 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde dunyali _birisi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
1 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mutluu annee (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 162 göst.
6 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...