0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (855 puan) tarafından
Odasını  ayırıyorum  19 aylık yatmıyor sürekli  ama sürekli kalkıyor nini  söylemekten  ayakta salamaktan yoruldum biraz daha bekleyeyim mi :))

5 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından

Kirmizi odadan ayrılma diye okuyup diziden birinin ayrilacagini sandim :D

En iyisi uyuyim ben artik

(8,858 puan) tarafından
Skdhahlalaşanajja :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
19 aylıkken sadece yatağını ayırabilmiştim.  2 ile 3 arası odasına alışmıştı
0 oy
(7 puan) tarafından
Bence daha küçükken ayırmak lazım çok da geciktirmemelisiniz. Belki başlarda o uyuyana kadar yanında yatmanız işe yarayabilir.Ben sepet beşik kullanıyordum besige tutunup kalkmaya çalışınca direkt odasındaki yatağa geçirdim.  Annem kardesimi ablam ise çocuklarını cok geç ayri odaya aldılar ve bana kesinlikle erken ayirmami onlar önermişti şimdi 3 yaşında sadece sabaha karşı bazen yanımıza geliyor. Ayrıca yeni anne olacaklara tavsiyem ayakta veya beşikte sallamaya alistirmayin bence. Bu da annemin uyarisiydi ilk bebekken  uyuyacagi zaman besigine yatiriyordum ve sallamiyordum öyle alıştı beşige yattığı zaman uyumasi gerektiğine. Bebeğin yapısıyla da alakasi olabilir ama ben öyle cok rahat ettim.
0 oy
(4,098 puan) tarafından
Benimkide 19 aya girdi besigi kaldırdım uyumuyor benimle uyuyor;)))
0 oy
(5,433 puan) tarafından
Birden olmuyo canım kızımın yanında ben veya kocam yatıyor çoğu zaman uyuyana kadar ve hemen uyumuyo biraz sabır lazım alıştıktan sonra kendisi yastığını alıyo yatmak istediğini belli ediyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulc (20 puan) tarafından soruldu

378,968 soru

11,343,742 cevap

34,809 kullanıcı

...